אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
שאלות לגבי האגודה

עמוד ראשי -> ארכיון
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
ג'ואי חבר ועד האגודה

10

הצטרף בתאריך: 06/09/2010 ב- 15:06:14

הודעהנשלח: 09/09/2010 ב- 16:05:10    כותרת הודעה: שאלות לגבי האגודה תגובה עם ציטוט

באשכול מד סוכר רציף - סל תרופות נשאלתי שאלות רבות שלא היו קשורות לאשכול.
מאחר והתבקשתי על ידי הוועד של האגודה לייצג אותה בפורום בכוונתי לתת תשובה לכולם באשכול זה , אך יתכן וזה ייקח זמן מה מאחר ויש הרבה מה לדבר...

שאל אורח:
"נשמח אם תפרט כמה זמן אתה פעיל באגודה ומה פועלך על כי זכית לכבוד להיכנס כל כך מהר לוועד המנהל. ידוע לי על הורים רבים שניסו לפתוח את הדלת אל הוועד אך נענו בשלילה. "

למען האמת לא נעם לי הסגנון המתריס של השאלה אבל בכל זאת הייתי רוצה לענות.

היכרותי הראשונה עם האגודה הייתה לפני כמעט 8 שנים בנופשון של האגודה למשפחות של סוכרתיים צעירים שנערך באותה השנה במעגן שליד הכנרת. אני התרשמתי מאוד מהמפעל הזה של האגודה ומחברי למשפחת הסוכרת ומאוד עזר לי השיח שנוצר בין משפחתי למשפחות אחרות הסובלות מאותם קשיים.
מאידך חברי האגודה התרשמו מבתי שהייתה בת פחות משנה וחצי אז. שנים אחר כך עוד זכרו האנשים את התינוקת המקסימה שהסתובבה במדשאות רק עם חיתול שמוצמדת לו משאבת אינסולין. האגודה רצתה לנצל את הקסם שלה כדי לקדם את פעילויות האגודה ואני ואשתי הסכמנו בשמחה.
לאחר כמה שנים של פעילות הסברה למען גיוס כסף לאגודה וגם השתתפות בישיבות ועדה בכנסת במסגרת המאבק להכנסת הלנטוס לסל התרופות כנראה שיצרתי גם אני רושם טוב על שולמית נוס שהייתה אז יושבת ראש הוועד ואני מקווה גם על האחרים בוועד ולאחר שהבעתי עניין בהגברת פעילותי באגודה נשאלתי אם ארצה להצטרף לוועד.
מאחר ומחד רציתי לתרום ומאידך הייתה לי הרבה ביקורת על האגודה הסכמתי מתוך כוונה לעזור בפעילות המבורכת הרבה של האגודה ולנסות לשנות מבפנים את הדורש שינוי.

התחלתי להשתתף בישיבות הוועד כמשקיף ובאסיפה הכללית הבאה הוצגתי כמועמד ונבחרתי לוועד.
מאז השתתפתי ואני מקווה שתרמתי בישיבות הוועד, הייתי פעיל במאבק על קצבאות נכות לילדים סוכרתיים והמשכתי בפעילות הסברה ביחד עם בתי.
בקיץ 2008 התפטרתי מהוועד עקב מעבר משפחתי לארה"ב לשנה וחצי לצורכי עבודה. ממש בימים הראשונים שלנו באורגון נערכה שם הצעדה השנתית של הסניף המקומי של JDRF ואנו החלטנו להשתתף. בצעדה פיתחתי שיחה עם הנציגה המקומית של חברת אנימס שהסתבר שהיא גם חברת וועד הסניף המקומי. היא שמעה שהייתי חבר וועד כאן ושאבה אותי לתוך הועד שם. שם אגב הוועד מצביע על חברים חדשים ואין הגבלה למספר החברים בעיקר משום שיש לחבר ועד חובה אישית לגייס סכומי כסף לא מבוטלים למען המחקר.

כשחזרנו לארץ ויצרתי קשר שוב אם האגודה הוצע לי להצטרף שוב לוועד. מועמדותי הוגשה באסיפה השנתית שנערה ב 6.6.2010 ונבחרתי.

האם עשיתי מספיק? בוודאי שלא, כל עוד אין מרפא גם אין מנוח. האם "זכיתי לכבוד" אני חושב שיותר מדויק לאמור שלקחתי על עצמי מחוייבות.
לגבי אחרים שרצו ולא נכנסו לוועד מאחר ואני לא מכיר אותם אני לא יכול להגיב אבל אשמח לשמוע מהם ולנסות לעזור. אני לא רואה סיבה לדחות אנשים הרוצים להיות מעורבים. אציין שיש הרבה דרכים לעזור גם מחוץ לוועד.
מתנדבים (וגם חברי הוועד הם מתנדבים) תמיד מתקבלים בשמחה ראו: http://jdrf.org.il/content.php?id=13

שנה טובה
חבר ועד האגודה לסוכרת נעורים בישראל
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
אורח

הודעהנשלח: 09/09/2010 ב- 16:22:21    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ג'ואי,

אם כל הכבוד לעשייה הרבה שאתה מציג (ויש כבוד), ידוע לי על מספר הורים שבקשתם להצטרפות לאסיפת הנציגים / הוועד המנהל נדחתה על ידי יו"ר האגודה בטוענה כי על פי התקנון לא ניתן לצרף חברים יותר לוועד המנהל ויש להמתין עוד כשנתיים עד לבחירות הבאות.

אני בטוח שכל כוונותיך ראוייות, אך עדיין עולה משהו מוזר מהחריגה מהקריטריונים בכל פעם שנוח לסטות מהם.

מעבר לכך - אשמח להבין מהו המנדט על פיו פועל הוועד הנוכחי - מתי נבחר ? לכמה זמן ?
מתי אמורות להתקיים הבחירות הבאות ?
חזור למעלה
מאמ

50

הצטרף בתאריך: 17/05/2005 ב- 18:34:49
מיקום/מין/גיל: מזכרת בתיה-גבר- 1969

הודעהנשלח: 09/09/2010 ב- 18:54:06    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום לאורח

ידידי בפורום יודעים שאין לי שום תפקיד באגודה , לצערי אני חבר בה! אבל אני משתדל לפעול לקידום המטרה של כולנו ולעזור לאגודה ככל שאני יכול,( במסגרת המגבלות)
אבל נראה לי שאת השאלות שאתה שואל אתה יכול להפנות ישירות אל האגודה , הרי הפרוטוקולים פתוחים- ומיידע זה מצוי שם ,

שנה טובה ומתוקה
חזור למעלה
נתן

הצטרף בתאריך: 11/09/2010 ב- 20:51:39

הודעהנשלח: 11/09/2010 ב- 21:22:31    כותרת הודעה: שאלות לגואי תגובה עם ציטוט

גואי שלום
מס' שאלות :

מזה למעלה מעשרים שנה שהאגודה תומכת במחקרים . האגודה האמריקאית מגדירה לנו במי לתמוך ובכמה .
למעלה מעשרים שנה שאנו עושים זאת ועדיין אין מרפא .
למה לא לעשות משהו אחר ? להתמקד במספר מחקרים נקודתיים ( במקום תמיכה בכ15 מחקרים לערך בשנה, נתמוך רק בכארבעה מחקרים בשנה כך שנוכל להפנות יותר כספים לכלכ מחקר ) ? אם נמשיך לעשות מה שעשינו עד כה נמשיך ונקבל את אותן התוצאות .... האם לא הגיע הזמן לחשוב מחוץ לקופסא ?

למה האגודה לא מארגנת שיח הורים בבאר שבע לדרומיים כפי שהיא מארגנת למשפחות סוכרתיות ממרכז הארץ ?

למה האגודה לא מארגנת מפגשי בוגרים אחת לחודש באזור הדרום כפי שהיא מארגנת במרכז הארץ ?

למה האגודה לא מסייעת למשפחות סוכרתיות ממוצא בדואי מהדרום ?

כהורה לילדה סוכרתית מזה תשעה חודשים וכמי שהצטרף לאגודה כשבוע לאחר הגילוי אני שמח לראות שהאגודה עושה לא מעט עבור אוכלוסיית המשפחות והילדים הסוכרתיים אבל למה עיקר הפעילות היא בין חדרה לגדרה ?
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 11/09/2010 ב- 21:27:30    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום נתן,
יש לך הזדמנות להעלות טיעונים אלה בפגישה. אתה מוזמן להירשם.
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> ארכיון
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |