אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
לגדי

עמוד ראשי -> ארכיון
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
יואב כרמון1

הודעהנשלח: 10/09/2010 ב- 17:08:30    כותרת הודעה: לגדי תגובה עם ציטוט

גדי,
לא יודע עד כמה ניתן לשליטה הנושא שאני רוצה להעלות. אני חושב שהפורום הזה מאוד מאוד חשוב וכהורה לילד סכרתי אני מוצא בו המון טיפים ןלא מעט תמיכה.
יחד עם זאת יותר מדי פעמים בזמן האחרון אני נתקל בתכתובות כאלו ואחרות שיותר מזכירות לי פוליטיקה והזרמת דם רע ובינם לבין ידע ותמיכה בנושא הסכרת אין כלום.
יותר מזה תכתובות אלו גורמות לחוסר מוטיבצייה להיות מעורב בפורום זה שבעיניי הוא כל כך כל כך חשוב.
האם לך בתור מנהל פורום אין אפשרות שליטה כזאת שתדע לנתב ולהעלות תכתובות שעיניינן רק העשרת הידע, נתינת טיפים ותמיכה בנושא סכרת נעורים.
אשמח לתגובתך ותגובות נוספות.

יואב
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 10/09/2010 ב- 19:16:43    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום יואב,
לצערי, יש אנשים שהפוליטיקה אצלם נמצאת בעדיפות גבוהה. לא שזה לא חשוב אך יש מדי פעם אבדן פרופורציה. אני מוחק הודעות שאינן ראויות לפי כושר השיפוט הסובייקטיבי שלי. אני מניח שאת חלקן לא הספקת אפילו לקרוא. אין לי "מד- הגינות" על הודעה או על הכותב אותה. יש כאן טיעונים לגבי התנהלות האגודה שאני מוצא אותם לגיטימיים. זאת אגודה שצריכה לקדם את עניינינו (מד-סוכר רציף, מחקר למרפא וכו') שאני מניח שזה גם עניינך. אם יש סטיה מקידום עניינים אלה אני חושב שראוי שהנושא יעלה. אך במסגרת דיון סביר, ללא התלהמות וללא ניצול האנונימיות שמאפשר פורום זה.
אני לוקח לתשומת ליבי את דבריך ומתכוון לנהל את הפורום תוך כדי הקפדת יתר על ההודעות הבאות.
סתם אחד

500

הצטרף בתאריך: 19/09/2006 ב- 07:30:42

הודעהנשלח: 10/09/2010 ב- 22:57:09    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יואב שלום,
לבקשתך הנה תגובתי -
מה בדיוק גורם למוטיבציה? לא ברור לגמרי. אפשר לצורך הקיצוניות להחליט שמדברים בפורום רק על הצלחות. על זה שחי 50 שנה עם סוכרת, על הילד הגיבור שמודד סוכר בזמן ומאוזן על 6%, על הסוכרתי שממשיך לשרת כטייס, ועל המישפחה שהסוכרת איחדה אותם וגיבשה אותם.

הרי יכול מישהו לטעון כי הסיפור על הצעירה שמתה מהיפו, או הפוסט של האישה שבגלל הסוכרת לא גומרת את החודש, או הסיפור של האמא שהילד שלה תמיד על 10% וכבר יש לו חלבון בשתן מדכאים, מרחיקים מהפורום, ופוגעים במוטיבציה.

פוליטיקה היא חלק מהחיים והיא לא דבר מגונה. היא מכשיר להשיג דברים (קצבה לילד, סל בריאות, סיעת, עוד סטיקים מקופת חולים, מימון לימודים, מימון למחקר ועוד). אלה דברים שחשובים לכולנו. להחליט שהפורום לא עוסק בפוליטיקה זה להחליט שלא מעניינו של הפורום להתעסק בכל הנושאים המאוד חשובים האלו, כלומר להפוך אותו למקום מאד משעמם.

חלק ממהות האינטרנט ותרבות הפורומים היא שאין אח גדול שמחליט מה נכון ומה לא נכון.

מה שכן, ישנו לפורום תקנון, ישנם כללים, וישנם גם כללי התנהגות בין בני אדם. וצריך לוודא שאלה נישמרים. האנונימיות שמאפשר הפורום נועדה בראש ובראשונה להגן על מי שמשתמש בפורום כדי להתיעץ בנושאים אישיים שלו ושל ילדו. כל מי שמשתמש בה למטרות אחרות (למשל כדי לתקוף גולשים אחרים בפורום או חברים באגודה) צריך לחשוב פעמים. ככלל, אני חושב שאם יש משיהו שנפגע מדברים שנכתבו עליו הוא רשאי ומוזמן לפנות לגדי כדי שדברים אלה ימחקו. אני מקוה שלגולשים אין עניין לפגוע אישית במישהו.
תקנון הפורום - http://www.metukim.co.il/rules.php וסעיפים 6, 8, ו-9 מאפשרים את כל זה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
הרוב הדומם

הודעהנשלח: 11/09/2010 ב- 14:35:21    כותרת הודעה: לגדי תגובה עם ציטוט

לגדי
ראיתי את מה שכתבת על הרוב הדומם. כל התגובות על האגודה ממש לא מענינות אותי. תמיד יש אי סדרים בכל מיני אגודות. לי הרבה יותר חשובים דברים שנכתבים כאן בפורום על איזון שנעלמו מהפורום לאחרונה. יישר כוח על הניהול המקצועי של הפורום ושנה טובה ללא היפו או היפר
חזור למעלה
אבא של הילה

500

הצטרף בתאריך: 20/09/2008 ב- 10:33:40
מיקום/מין/גיל: ראשון לציון

הודעהנשלח: 11/09/2010 ב- 14:52:03    כותרת הודעה: מסכים עם "סתם אחד" תגובה עם ציטוט

הפורום הוא פורום למען הסוכרתיים ועניינו - הנושאים המעסיקים את הסוכרתיים ובני משפחותיהם.

לצערינו, כמו בכל דבר בעולמנו המודרני, גם כאן מעורבת "פוליטיקה" ולכן יש מקום גם לשיחות על האיזון והטיפול בסוכרת וגם לשיחות על פוליטיקה. ויחליט כל אחד לאיזה הודעות הוא נכנס ועל מה הוא מגיב.

הדבר שלי מפריע בעיקר היא היכולת של אנשים לכתוב בעילום שם כנגד אנשים אחרים, לצערי נפגעתי מכך לא אחת בפורום. הודעות שכאילו מקומן המיידי בפח המחיקה של גדי.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 11/09/2010 ב- 14:58:32    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום,
הנושא מוצה. הודעות נוספות תימחקנה. אני מבקש לא לפתח יותר את הדיון על הדיון. מבקש לעבור לדיון על ההיפו הבא שאני בטוח שמתרחש כרגע אי שם בבית של סוכרתי.
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> ארכיון
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |