אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
הדרך היעילה והמהירה להיפטר מהיפו בטיול

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
אורחת

הודעהנשלח: 24/07/2005 ב- 14:07:51    כותרת הודעה: הדרך היעילה והמהירה להיפטר מהיפו בטיול תגובה עם ציטוט

שלום לכולם!

אני מתכננת לנסוע לטיול קמפינג בחו"ל עם חברים. זו הפעם הראשונה שאני נוסעת לטיול כזה עם סכרת. מעבר לכל התיכנונים הרבים שאני יודעת שאני צריכה לעשות, הייתי רוצה לשמוע עצות ורעיונות מהי הדרך הנוחה ביותר להיפטר מהיפו בחו"ל -כלומר- משהו שיתפוס יחסית מעט מקום ויהיה יעיל ושאפשר להצטייד מראש לכל הטיול. בדרך כלל אני לא קונה טבליות גלוקוז או משהו, אלא פשוט אוכלת ו/או שותה משהו מתוק. קראתי כאן בפורום על בקבוקונים עם גלוקוז- האם זה נוח/יעיל בטיול כזה? כמה הם עולים? האם יש כאן אנשים שעשו טיולים כאלה בחו"ל ויוכלו לתרום רעיונות מנסיונם? אני יודעת שלכל אחד יש שיטות משלו להיפטר מהיפויים ונוחות זה דבר אישי, אבל מאוד הייתי רוצה לשמוע כאן עצות בנושא.....
הטיול אמור להיות כשבועיים וחצי וכאמור חלק גדול מהזמן נהיה בשטח ואני לא בטוחה שתמיד יהיו שם חנויות להצטייד בדברים מתוקים, לכן אני רוצה לתכנן את זה טוב מראש כדי ממש להנות מהטיול ולא לחשוש כל הזמן מהיפויים וכאלה.... צוחק
קורץ
בקיצור, אשמח מאוד לשמוע כאן עצות ורעיונות מסוכרתיים שעשו טיולים מהסוג הזה.....
תודה רבה מראש!!!!!! מאוד שמח
חזור למעלה
עידית

מנהל

הצטרף בתאריך: 18/05/2005 ב- 16:57:03

הודעהנשלח: 26/07/2005 ב- 11:22:22    כותרת הודעה: היפו בטיול תגובה עם ציטוט

אורחת שלום.
מנסיוננו לאחר טיול של שבועיים בחו"ל עם בת סוכרתית בת 8: אנחנו השתמשנו בשני מוצרים שנמכרים בארצות הברית:
1. טבליות גלוקוז, כל טבליה מכילה 4 גרם גלוקוז ומעלה את רמת הגלוקוז בגוף בערך ב15-20 mg/dl (משתנה מאחד לאחד). מספר הטבליות שלוקחים הוא בהתאם לרמת ההיפו, 1-3 טבליות. קופסא של כ- 30 טבליות עולה בארה"ב 5$ . זיל הזול. הן נמכרות גם בקופסאות קטנות יותר בצורת גליל, בהן נכנסות 6 טבליות, אותן ניתן להכניס לכיס או לתיק קטן.
2. יש שפופרות של ג'ל גלוקוז (insta-gel), כל שפופרת מכילה 24 גרם גלוקוז. את זה נתנו לבתנו במקרים של היפו רציני. היתרון של זה שאין צורך בלעיסה, רק מוצצים את הג'ל, וגם הכמות מתאימה להיפו קשה יותר. זה נמכר בחבילות של 3 שפופרות ועולה 24$. יקר אבל שווה למקרים רציניים.
שני המוצרים נמכרים בארצות הברית בכל סופר גדול ובכל בית מרקחת. אם הטיול הוא לשם כדאי להצטייד בתחילת הטיול ואם לא, אולי את מכירה מישהו שנוסע ויכול לקנות.
טבליות הגלוקוז בארץ הן רק של 2.5 גרם גלוקוז, והן נורא יקרות, אך אם אין ברירה זה גם נראה לי פיתרון. בכל אופן נראה לי שכדאי להצטייד במשהו מדוד, ארוז היטב ונשמר היטב, ולא להסתמך על אילתורים.
טיול נעים
עידית
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
אורחת

הודעהנשלח: 26/07/2005 ב- 18:57:29    כותרת הודעה: היפו בטיול-תודה על המידע תגובה עם ציטוט

עידית,תודה רבה על המידע! מחייך

הטיול לא לארה"ב, אלא למרכז אירופה.
חבל רק שאי אפשר להשיג בארץ את שפרפורות ג'ל גלוקוז - זה נשמע לי רעיון ממש טוב להצטייד בדבר כזה לטיול.... ממש חבל שאין משהו כזה בארץ.... עצוב
נראה לי אין ברירה אלא להצטייד בטבליות גלוקוז.
אגב, האם מישהו יודע כמה זה עולה בארץ? האם יש סוגים שונים של חברות שונות או משהו?
האם יש טבליות שמכילות יותר גרם גלוקוז, כמו אלה שמוכרים בארה"ב?

תודה קורץ
חזור למעלה
אייל

הודעהנשלח: 27/07/2005 ב- 17:12:37    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עד כמה שאני יודע , טבליות גלוקוז משווקות בארץ רק על ידי גפן מדיקל.

טלפון : ' 252 - 352 - 800 -1

אשמח לשמוע חוויות מהטיול לכשתחזרי מחייך
חזור למעלה
smadica

50

הצטרף בתאריך: 19/05/2005 ב- 22:40:34
מיקום/מין/גיל: באר שבע

הודעהנשלח: 30/07/2005 ב- 23:13:15    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אפשר לקנו טבליות כאלה גם בסופר-פארם.
כשהייתי בחו"ל, אומנם לא טיול בסגנון הזה אבל עשיתי כל יום מסלולי הליכה באיזור של הרוקי'ס בקנדה הצטיידתי בחטיפי אנרגיה כמו chwee אם כתבתי נכון וכשהיה לי היפו אכלתי תמרים (מה שאני אוכלת תמיד כשיש לי היפו) וחטיף כזה בתור פחמימה. אף פעם לא השתמשתי במוצרי הגלוקוז, גם כי זה יקר וגם תמיד כשיש לי היפו אני מרגישה מנצ'יס מטורף ככה שכמה טבליות גלוקוז לא מרגיעות אותי. מה גם שזה מעצבן להתחיל ללעוס 3-4 טבליות עם טעם מגעיל.

שיהיה טיול מהנה ותספרי חוויות כשתחזרי צוחק
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
אורחת

הודעהנשלח: 01/08/2005 ב- 00:01:18    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אייל ו-smadica תודה על התגובות מחייך

אני מבטיחה לספר חוויות כשאחזור מהטיול קורץ
חזור למעלה
ענבל

הודעהנשלח: 06/08/2005 ב- 18:14:16    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יש גם מין סירופ שלדעתי מזכיר קצת את הג'ל שעידית דיברה עליו.
הוא מגיע בבקבוקון כמו של תמצית אפיה ובטעמים ענבים ופטל (אם אני לא טועה).
אני גיליתי את את זה בכנס לסוכרת האחרון שהתקיים בחיפה.
זה של חברת גפן מדיקל, ובכנס מכרו כל בקבוקון ב- 7 ש"ח.

לדעתי מומלץ. אני לוקחת אחד כזה איתי בתיק תמיד.
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |