אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
הבנה של סיבת הכשלון בתפעול מכשיר למדידת רמת הגלוקוזה בדם

עמוד ראשי -> פורום סוכרת סוג 2 (סכרת מבוגרים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
יעל אולמר

הודעהנשלח: 30/07/2005 ב- 09:41:41    כותרת הודעה: הבנה של סיבת הכשלון בתפעול מכשיר למדידת רמת הגלוקוזה בדם תגובה עם ציטוט

בעלי אובחן כחולה סוכרת רק לאחרונה. הוא אדם עיוור כבר עשרות שנים בלי קשר לסוכרת. מומחה הסוכרת ביקש לבדוק את רמת הגלוקוזה בדם פעמיים ביום שעתיים אחרי האוכל. קיבלנו הפנייה מהרופא לבית המרקחת של מכבי מה שזיכה אותנו ברכישה מסובסדת של מכשיר. המכשיר שקיבלנו הוא Medisense Optium
בשל עיוורונו בעלי לא יוכל להפעיל את המכשיר בעצמו אלא יצטרך לעשות זאת בעזרתי. התקשיתי מאוד להבין את ההנחיות אבל "פיצחתי את כתב החידה"
לאחר שאני טיפוס יקה אני מקפידה מאוד על ביצוע כל מה שכתוב. הנסיון הראשון אתמול בערב עבר ללא תקלות וקיבלתי תוצאה של 147 .
הבוקר, כשניסיתי לעשות זאת שוב, המכשיר סרב להענות לי למרות שניסינו שלוש פעמים עם שלוש רצועות חדשות בכל פעם. בכל פעם אני מקבלת על הצג את ההודעה apply blood , זאת למרות שטיפת הדם שנגעה ברצועה היתה גדולה אפילו יותר מזאת של הבדיקה שעשינו אמש ושהצליחה. גם ההידוק של האצבע לקצה הפס היתה תקינה.
אני ממש מיואשת משום שאם אצטרך להאבק עם המכשיר שוב ושוב ללא הצלחה אני לא יודעת אם אעמוד במשימה של עזרה לבעלי.
כל שאר ההודעות והסימנים על הצג היו תקינים, על פי הספר, עד לשלב של קריאת הדם.
1. אני מבקשת את עזרת אלה שמשתמשים במכשיר המסויים הזה שיכתבו לי האם התופעה הזאת קורית גם להם ואיך הם מתגברים עליה.
2. אם יש אנשים שמשתמשים בקביעות במכשיר מסוג אחר ולא נתקלו בשום בעייה בהפעלתו מתחילת השימוש - שיכתבו לי את השם המדוייק של המכשיר והיכן רכשו אותו.
אגב, קיימים בעולם לפחות חמישה סוגי מכשירים מיוחדים לאנשים עיוורים שנבחנו על ידי הקרן הלאומית לעיוור בארצות הברית, שהפעלתם פשוטה יותר ושהתוצאה ניתנת גם בצורה קולית. אף אחד לא מייבא מכשירים כאלה ארצה וגם אם נייבא מכשיר כזה ובמחיר מאוד גבוה לא נוכל לתקן אותו בארץ אם יתקלקל.
תודה על הענות מהירה
חזור למעלה
עידית

מנהל

הצטרף בתאריך: 18/05/2005 ב- 16:57:03

הודעהנשלח: 01/08/2005 ב- 11:07:28    כותרת הודעה: גלוקומטר תגובה עם ציטוט

יעל שלום.
אני הייתי מציעה להתקשר לחברת השיווק של המכשיר ולבקש עזרה. מנסיוני, כיוון שיש להם אינטרס למכור כמה שיותר סטיקים, הם שמחים לעזור בכל מקרה של בעייה עם המכשיר.
אנחנו משתמשים כבר כמה שנים במכשיר של "פרי סטייל" ואנחנו מאוד מרוצים. משווקת אותו חברת גפן מדיקל, טלפון 1-800-353-252.
ראי באתר של "מתוקים" פירוט כל הגלוקומטרים המסובסדים על ידי קופות החולים:
http://www.metukim.co.il/products/meters.php
בהצלחה
עידית
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
רות...כ

הודעהנשלח: 01/08/2005 ב- 13:21:49    כותרת הודעה: Re: גלוקומטר תגובה עם ציטוט

עידית כתב:
יעל שלום.
אני הייתי מציעה להתקשר לחברת השיווק של המכשיר ולבקש עזרה. מנסיוני, כיוון שיש להם אינטרס למכור כמה שיותר סטיקים, הם שמחים לעזור בכל מקרה של בעייה עם המכשיר.
אנחנו משתמשים כבר כמה שנים במכשיר של "פרי סטייל" ואנחנו מאוד מרוצים. משווקת אותו חברת גפן מדיקל, טלפון 1-800-353-252.
ראי באתר של "מתוקים" פירוט כל הגלוקומטרים המסובסדים על ידי קופות החולים:
http://www.metukim.co.il/products/meters.php
בהצלחה
עידית

יעל שלום.......
לפני הכל אני חדשה פה ממש עלה ירוק
ונראה לי שאני כותבת במקום הלא נכון אך מכוון שהרצוני לנסות ולעזור החברה תסלח לי [אני בטוחה]
חביבתי :אני מתגוררת בפלורידה ואם תתני לי את שמו המדוייק של המכשיר אנסה לברר לך מה מחירו ובהתאם לכך תקבלי גם הסבר [אם אקבל פרטים כמובן]
עוד דבר ...אם מחירו לא רב מידי [שכן כאן מדברים ב-$$]אהייה מוכנה גם לשלוח אותו אלייך
והכל מכל הלב
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 01/08/2005 ב- 18:10:58    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום יעל,
מתוך בדיקה באינטרנט ובהתאמה למכשירים המשווקים בארץ מצאתי ש Accu-Chek Voicemate יכול לעזור. מכשירי accu-check משווקים בארץ וכן הסטריפים שלהם ע"י דין-דיאגנוסטיקה http://www.metukim.co.il/products/meters.php
אני חושב שכדאי שתתקשרי לחברה ותבדקי את האפשרות לרכוש דרכם. כפי שאני מבין, הסטריפים של accu-check מסובסדים ע"י מכבי אך בררי זאת תחילה לפני שתרכשי.
את יכולה לנסות לרכוש את המכשיר דרך האינטרנט או בעזרת מישהו בארה"ב. הקישי ב"גוגל" את המילים Accu-Chek Voicemate price ותקבלי קישורים לאתרי מכירה של המכשיר.
בהצלחה.

לרות, לא השארת את כתובת המייל שלך כדי שיעל תוכל ליצור איתך קשר.
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת סוג 2 (סכרת מבוגרים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |