אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
סכרת 1 והריון

עמוד ראשי -> פורום סכרת הריון
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
ש

הודעהנשלח: 18/10/2011 ב- 23:58:42    כותרת הודעה: סכרת 1 והריון תגובה עם ציטוט

שלום
אני צריכה את עזרתכם,יש לי סוכרת נעורים כבר 4 שנים ואני בשבוע ה 10 .
אני מטופלת במחלקה של נשים בסיכון גבוהה בקופת חולים שלי
אני כרגע עובדת במשרה מלאה בשירות לקוחות בלי הפסקות אוכל בלי הפסקות כדי לבדוק את הסוכר שלי,יש לי הפויים (40) לפחות 5 פעמיים ביום ,יש לי עומס ולחץ בעבודה ,,אני מתמוטתתהמצב על הפנים
הזמנתי טור לרופא גינקולוג שמטפל בי כדי שיעזור לי לאזן את הסוכר..חיכיתי 3 שעות בטור..
סטודנט לרפואהמקבל אותי..בכלל לא מבין מה זה סכרת,, סוף סוף הרופא נכנס ,שם חותמת על ה מרשמים ויוצא
זה כבר קרה לי 3 פעמים!!!אני בסוף נגשת אליו והתחילתי לספר לא שקשה לי להתאזן ..והרופא ענה לי "אני מטפל בנשים בסיכון גבוהה עם מחלות רציניות ,,תיגשי לדיאטנית"
נגשתי גם לאחות וגם לדיאטנית ולא עשו כלום!!!! הם ענו לי שאני יכולה ללמד אותם מה זה סוכרת!!!
אני חייבת למצוא רופא נשים מומחה בסכרת שאכפת לו מהאיזון שלי ,שתתן לי הפסקה מהעבודה הזאת היא שמסכן אותי ואת עוברי כל יום.
תודה על תשובתכם
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 19/10/2011 ב- 13:36:00    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום ש,
אף רופא לא יכול להחליף את הסוכרתי בעצמו שצריך לדעת לבצע בעצמו התאמת תזונה ואינסולין למצבים משתנים בגופו (ובמקרה שלך הריון). אם את חווה הרבה מצבי היפו ביום את חייבת להוריד בהדרגה מינוני אינסולין.
איני מכיר רופאים מומחים. בכל אופן, ידוע לי שבבית חולים שיבא אפשר להזמין תור באופן פרטי אצל רופא מומחה במרפאות השונות בסכום של כ-120 ש"ח. בכלל זה גם במרפאה להריון בסיכון.
נסי להתקשר לפי הפרטים בקישור http://nashim.sheba.co.il/Herayon_Leida/High_Risk/ . איני בטוח במאה אחוז במידע זה. אשמח אם תעדכני אותנו כאן בפורום אם הצלחת לקבוע תור והיית מרוצה.
מסוכררת

הודעהנשלח: 19/10/2011 ב- 18:03:58    כותרת הודעה: את זכאית לטיפול טוב יותר! תגובה עם ציטוט

אני מסכימה עם גדי שעלייך לדעת כיצד להתאים עצמך למצב, אך דעי שאת והעובר שלך זכאים לטיפול טוב יותר ולגישה מקצועית יותר!
את נמצאת בשלב קריטי מבחינת ההריון בו סוכר נמוך יכול להביא להפלה, והיפויים כאלו מסכנים גם אותך ואת את תינוקך. אסור לך להמשיך כך!!!
בכל מרפאת נשים להריון בסיכון יש רופא שמתמחה יותר בסכרת הריון, וכמובן מטפל טוב יותר בסכרתיות סוג 1 עם הריון. חפשי מישהו שזו התמחותו - גם אם זה אומר לעבור בין רופאים ומרפאות. (אני עצמי רק חושבת על הריון וכבר מטופלת אצל מומחית!).
כסוכרתית סוג 1 בהריון את זכאית גם לקבל מד סוכר רציף על חשבון הקופה - ועלייך לדרוש זאת מהרופא המטפל. זהו מכשיר שיאזן אותך, ויתריע על היפויים לפני שהם מתרחשים כדי שלא תיכנסי אליהם כלל.
בקיצור, ישנה מערכת שלמה שתפקידה לטפל בך בהריון ולאזן אותך כדי שתלדי ילד בריא - נצלי אותה לפני שיקרה משהו מסוכן!!!
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 25/06/2012 ב- 11:26:59    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ממליצה בחום על פרופסור אוהד כהן, הוא יאזן אותן ויתן לך את הכלים הנכונים...
הוא מקבל בדיבא וגם פרטי.
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סכרת הריון
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |