אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
לבלב מלאכותי - ניסוי שנערך בשניידר
עבור לעמוד
הקודם  1, 2, 3  הבא

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
אורח

הודעהנשלח: 27/10/2011 ב- 13:12:57    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סוכרתי ותיק
אז מה אתה מציע בעצם לעשות?
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הצטרף בתאריך: 22/09/2009 ב- 21:05:13

הודעהנשלח: 27/10/2011 ב- 14:38:19    כותרת הודעה: צריך ללמוד מאנשים כמו נועם שליט ודפני ליף תגובה עם ציטוט

קודם כל, אני חושב שלא ייתכן שמדינת ישראל לא תעביר כספים לחוקרים ישראלים העוסקים במחקרים למציאת מרפא לסוכרת.

אני חושב שהצעד הראשון שצריך לעשות הוא לפנות לתקשורת ולעשות כתבה רצינית על כל מה שקורה בתחום. וזאת כדי להעיר את הסוכרתיים ובני משפחותיהם מהתרדמת בה הם מצויים. לאחר מכן אפשר ליזום ולהפעיל לחץ ציבורי על הכנסת והממשלה שתעביר תקציבים באופן שוטף לחוקרים ישראלים העוסקים בתחום. בשונה מהJDRF שלפעמים כן מממן מחקר, אך מפסיק את הזרמת המזומנים בתחילה או באמצע המחקר.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
אורח

הודעהנשלח: 30/10/2011 ב- 10:51:03    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סוכרתי ותיק
למה אתה חושב שמדינת ישראל צריכה להעביר כספים למחקר?האם סכרת היא בעיה רק של יהודים?

אני חושבת שאם כבר עושים הפגנות כדוגמת נועם שליט ודפנה ליפ אז המטרה צריכה להיות:
1.הכנסת הסנסורים לסל לכל הסוכרתיים בלי ההתויות.
2.ביטול (איפוס) תקרת התשלום לתרופות כרוניות לכל החולים במדינה.
3.ביטול המע"מ על תרופות מרשם.

מה זה עוזר לי שיש סנסורים אם אני לא יכולה לקנות אותם?
ולמה המדינה מעשירה את קופתה דרך הטלת מע"מ על חולים ?
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 30/10/2011 ב- 11:47:50    כותרת הודעה: מה נסגר? תגובה עם ציטוט

למה את חושבת שמדינת ישראל צריכה לממן סנסורים לסוכרתיים? זו בעייה רק של היהודים?
חזור למעלה
סיגו 1

מנהל

הצטרף בתאריך: 05/04/2010 ב- 15:44:45

הודעהנשלח: 30/10/2011 ב- 11:56:34    כותרת הודעה: מבלי להיכנס לויכוח בנושא... תגובה עם ציטוט

אורח שלום,

גם אני מצטרפת לדעתו של סוכרתי ותיק וחושבת שמדינת ישראל חייבת להעביר כספים למחקר ולמרות שהסוכרת היא לא רק "בעיה של יהודים".
מי תרצה שידאג לך למחקר ולמרפא?
המדינה מחוייבת לך בראש ובראשונה כאזרח ששירת בצבא ומשלם מיסים באופן קבוע וכפי שאתה כבר יודע לא קל להתקיים במדינה כשלנו.
אנו כהורים לילד סוכרתי ששירתנו בצבא ובעלי עסק עצמאי שמשלמים מיסים גבוהים ולא תמיד מוצדקים, כן מצפים שהמדינה תתרום כספים ותסייע במחקר ובפתרון מציאת המרפא לסוכרת.
(במקרה שלי מדובר על ילד עם סוכרת אבל מחובתה של המדינה לדאוג למחקרים של עוד מחלות כאלה ואחרות). מדינה צריכה לדאוג לשלום אזרחיה, בריאותם וביטחונם.
מסכימה איתך שחובה להכניס את הסנסורים לסל התרופות ל כ ו ל ם !!!!!
לגבי המע"מ וביטול תקרות התשלום לחולים כרוניים אהיה מוכנה "לספוג" זאת (כאילו שמישהו שואל אותי) אם אדע שהכסף אכן מועבר למחקרים (ואעשה זאת בשמחה).
אני מאוד גאה על היותי אזרחית של מדינה הומניטרית (שבימים אלו עוזרת לשיקום של אזרחי טורקיה שהפכה למדינת אויב) אבל אני חושבת שאת כל הכספים הרבים המושקעים שם ניתן היה להשקיע באזרחי מדינת ישראל שזקוקים לכסף בשביל להחלים ולחיות.
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 30/10/2011 ב- 12:56:35    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיגו וסוכרתי ותיק
האם אתם לא חושבים שזה מוגזם קצת לדרוש ממדינה קטנה לממן לבד פרוייקטים בסדר גודל עולמי?
אפילו אם נוותר על כל תקציב הביטחון החינוך ויעלו את מס ההכנסה ל 80% גם אז לא יהיו מספיק כספים לממן את המחקר על כללללל המחלות בעולם.
אתם ילדים קטנים?
אז המינימום שהמדינה צריכה לעשות לאזרחיה ,אלו שמשרתים בחינם בצבא זה לפחות לא להתעשר על חשבונם ולא להטיל מע"מ על התרופות.
ובהקשר לסנסורים,אי הכנסתם לסל הבריאות הוא טמטום אחד גדול וקוצר רואי. כי העלות למשק של נזקי הסכרת גדולים מעלות הסנסורים.
10000 ש"ח לפחות לחודש עולה להחזיק במוסד שיקומי חולה סכרת שחטף ארוע מוחי כתוצאה מסכרת.
עוד כ 5000 ש"ח לחודש לשלם למשפחה ולילדים.
ועוד כ 10000 ש"ח הפסדי הכנסה.
שימוש בסנסורים יוצא יותר זול למדינה.
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 30/10/2011 ב- 13:46:32    כותרת הודעה: מה נסגר??? תגובה עם ציטוט

הכל עניין של סדר עדיפויות. מדינת ישראל מעדיפה להשקיע בדברים אחרים, כי יש לובי לדברים אחרים. מדינת ישראל לא תשקיע שקל כל עוד אנשים ימשיכו לדבר ולחשוב כמוך.

אפשר ורצוי להפוך את העניין לגלובלי ושכל מדינה תשלם כפי יכולתה. ואפשר גם שמדינת ישראל תוציא נניח 100 מיליון שקלים בשנה למימון מחקרים בארץ. זה לא בשמיים. אני משוכנע שאפשר גם הרבה יותר.

תראה כמה משקיעים בספורט למשל
http://www.foresight.co.il/list.asp?categoryId=201&id=632
חזור למעלה
שלומית

500

הצטרף בתאריך: 04/04/2010 ב- 15:23:49

הודעהנשלח: 30/10/2011 ב- 14:22:37    כותרת הודעה: אורח שלום, תגובה עם ציטוט

רציתי לשאול אותך, האם אתה אוהב את מחלת הסוכרת???
כי אני ממש לא.
מוזר לי שאתה עושה חשבון למדינת ישראל כמה יעלה לה לממן כל חולה וחולה, אבל לא עושה חשבון הפוך, כמה עולה לה לעזור ברעידות האדמה בתורכיה, לשלוח רופאים גם למדינות העולם השלישי ולהיות מאוד הומניטריים כשמדובר בעולם הגדול.
אני מאמינה בביטוי "עניי עירך קודמים"...
ולשאלתך, האם זה לא מוגזם לדרוש ממדינה קטנה לממן פרוייקטים למען המרפא? אז ממש זה לא מוגזם. יתכן שזאת אפילו חובה לדרוש זאת! כולנו יודעים שכשצריך כסף למטרה כלשהי, פתאום מוצאים גם את התקציב. חבל שכולנו רק חכמים לדרוש זאת על גבי האתר ולא יוצאים באמת לרחובות ומדובר לא רק על חולי הסוכרת, אלא על החולים בעוד מחלות כרוניות נוספות.
אם באמת כולנו היינו זועקים ברחובות, מקימים אוהלים מול בית ראש הממשלה ומתמידים בדרישות להפרשת תקציב מסויים למחקרים תאמין לי שהיינו משיגים זאת.
סה"כ כמו שכתב סוכרתי ותיק עוד קודם, הכל עניין של אינטרסים...
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 30/10/2011 ב- 15:15:23    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלומית וסוכרתי ותיק

אני איתכם אבל אני מנסה להשאר ראלית,אני חושבת שמאבק להכנסת הסנסורים לסל לכל הגילאים ובלי התוויות תניב תועלת לסוכרתיים יותר מאשר השקעה אדירה למרפא שאלוהים רק יודע מתי ואם בכלל.

נניח וימצאו תרופה שדי בהזרקה אחת והלבלב חוזר לתפקד אבל רק עוד 20 שנה.
מה זה יעזור לילדים שלכם אם במשך ה 20 שנה לא יכלו להתאזן כמו שצריך בגלל שלא היה להם סנסורים?

אם כבר מדברים על מחקר אז כבר עדיף להשקיע בלבלב מלאכותי,זה ראלי,אמנם לא הכי מדוייק,ולא בלי תקלות אבל בהחלט יהיה אפשר להגיע ל A!C של 7 בלי להרוס את החיים.

במקום לקטר תבואו להתנדב לניסויים.
אני התנדבתי.
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 30/10/2011 ב- 15:42:14    כותרת הודעה: לאורחת תגובה עם ציטוט

חברות מסויימות בשוק דוחפות את הכנסת הסנסור לסל. והן מצליחות לעשות זאת בשלבים. מי שחושב שהסנסור נכנס לסל בזכות העצומה או האגודה לסוכרת נעורים קורץ לא מספיק בקי בחומר.

לבלב מלאכותי מנסים לפתח חברות משאבות וחברות נוספות מהתקציבים שיש ברשותם. האמיני לי שהם יכולים להסתדר לבד.

מה שאנחנו כן צריכים להלחם, הוא על שינוי מדיניות המדינה בכל הקשור בהשקעה במחקרים. משום שאין אבא ואמא שידאגו לחוקרים כאן בארץ שרוצים לעשות מחקרים ולסיים אותם!

כידוע, לJDRF יש מנהג מגונה להפסיק מחקרים באמצע ולהשאיר את החוקר עם ... ביד. וזה במקרה הטוב, כי יש הרבה מחקרים שהוא לא מממן בכלל.
חזור למעלה
סיגו 1

מנהל

הודעהנשלח: 30/10/2011 ב- 15:55:44    כותרת הודעה: ואיך הגעת למסקנה שאנחנו מקטרים ולא מתנדבים לניסויים? תגובה עם ציטוט

אורח שלום,
אני ממש לא חושבת שזה מוגזם לדרוש מהמדינה בה אני חיה ומשלמת מיסים להשתתף ולממן מחקרים.
אני גם חושבת שהמדינה לבד צריכה ליזום השתתפות במחקרים עבור אזרחיה. אני מאוד ריאלית ולא אדרוש שכל כספי הרווחה יהיו מיועדים למחקרים אך חלק "קטן" (וזה ממש לא קטן) מהכספים כן יכול לעזור ולתרום למציאת המרפא.
לגבי הלבלב המלאכותי ברור שאשמח אם יצליחו לפתח טכנולוגיה כפי שאנו מצפים אבל טכנולוגיה מבחינתי זה לא מרפא. כל עוד אני צריכה להתעסק 24/7 בסוכרת אז זה לא הפיתרון לו אני מייחלת. היום יש לנו סנסור ומשאבה וזו טכנולוגיה מתקדמת להפליא אבל גם לפני שהיה לנו סנסור היינו מאוזנים על AIC 6.7 ובלי שייהרסו לנו החיים. האיזון לא תלוי רק בסנסור. האיזון בראש ובראשונה תלוי בך ורק בך!
ואכן, אנו מוכנים להתנדב ומתנדבים (בשמחה) כמעט לכל ניסוי שהתבקשנו ושנתבקש אם בעתיד יתברר שמדינת ישראל מוכנה לקחת חלק במחקר ולהשקיע כספים למציאת המרפא.
ועד עכשיו עוד לא ברור אם אתה לטובתנו או נגדנו.... קורץ
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 30/10/2011 ב- 16:13:55    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיגו

אני חושבת שאם המדינה יכולה לשים X כסף על נושא הסכרת ,אני מעדיפה שזה יהיה בשביל להכניס את הסנסורים לסל הבריאות בלי ההתויה ובלי מגבלת גיל.
ואם יהיה בקרוב לבלב חצי מלאכותי אני ארצה שיכנס לסל הבריאות מה שיותר מהר.

אני לא מוכנה ש ב X שקלים ימצאו חיסון או תרופה בעוד 20 שנה על חשבון הכליות והעיניים של הילדים שיהרסו בנתיים.

אני בעד קודם כל לממן לכווווולם את הטכנולוגיות החדשות הקיימות ואם נשאר כסף אז כמובן למחקרים,אבל היום אין לא לזה ולא לזה.

אם המדינה יכולה להרשות לעצמה כספים גם לזה וגם לזה לא יהיה בן אדם שמח יותר ממני.

אני מקווה שהבנת שאני לא נגדכם.
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 30/10/2011 ב- 16:39:37    כותרת הודעה: כאמור בנושא הסנסור יש מי שדוחף ויש תוצאות כל שנה תגובה עם ציטוט

אני לא יודע באיזו מציאות את חיה. הסנסור נכנס בהדרגה כל שנה לסל התרופות, בדיוק כפי שקורה עם תרופות חדשות וטכנולוגיות חדשות אחרות. הדברים מתקדמים בזכות החברות שדוחפות את הנושא.

לעומת זאת, הזרמת כספים למחקר לריפוי סוכרת, מצד המדינה, עומד על 0.

לסנסור יש אבא ואמא שדוחפים אותו להכנס לסל. ולמחקר אין אבא ואמא. תודות לך ולאנשים כמותך.
חזור למעלה
סיגו 1

מנהל

הודעהנשלח: 30/10/2011 ב- 19:30:23    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אורח,

לא מסכימה כלל עם דעתך.
אני לעומתך הייתי מאוד רוצה שיימצא המרפא לסוכרת ולא לראות את המשאבה והסנסור מחוברים 24 שעות לגוף של הבן ה"צנום" שלי כאשר כולו "מחורר" בגלל עוד סוג של טכנולוגיה מתקדמת. הייתי רוצה לראות אותו כמו כל ילד אחר שיוצא לשחות בבריכה ולשחק כדורגל בלי משאבה בכיס, גלוקוז בכיס שני וחטיף שוגי בכיס שלישי. הייתי מאוד רוצה לגשת ולכסות אותו בימים קרים כמו כל אמא ולא לראות את המשאבה "מבצבצת" בכל רגע נתון ולבדוק סוכר עם גלוקומטר בכל שעתיים בלילה.
זה מה שנקרא בעיניי "הרע במיעוטו". הילד שלי לא חי חיים "נורמלים" כמו כל ילד אחר בגילו. הוא צריך למדוד סוכר לפני שיעור ספורט, לפני אוכל, לפני שהוא נכנס למיטה וכאשר הוא מתעורר בבוקר. הוא אינו מרגיש או חושב כמוני (ועל כך אני שמחה) אבל יחד עם זאת אני אמא שלו וכאמא הלב מתכווץ על כל רגע שהוא מודד סוכר ולא יכול להיות "ספונטני" באוכל ואותי באופן אישי זה מאוד מצער ומעציב. לא אלה החיים שהייתי מאחלת לילד שהוא בשר מבשרי.
אני מודה - הטכנולוגיה היא עוד כלי להתמודדות מול המחלה האכזרית הזו. אף אחד מאיתנו לא יודע איך זה יסתיים ביום מן הימים.
נכון שהיום לא הייתי מוותרת על הטכנולוגיה מאחר וזה מאוד מקל על שיגרת היומיום (עליי ולא עליו) אבל על טכנולוגיה נלחמתי בכל הכוח וקיבלתי מה שרציתי. קיבלתי סנסור ומשאבה. עכשיו המלחמה היא על הדבר האמיתי מ ר פ א לילד שלי. בתקווה שיבוא היום ואזכה לראות אותו מאושר, מחוייך ובעיקר בריא.
חזור למעלה
שלומית

500

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 01:16:10    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צריך להבין, שהמדינה יכולה להרשות לעצמה כספים לכל דבר, אם מפעילים עליה לחץ.
(ראי דוגמה כל סבסוד הדיור לחרדים - מבלי לפגוע באף אחד).
כלומר, יש אפשרות שכסף יועבר למחקרים.
באשר לטכנולוגיה, זה רווח נקי כלכלי ולכן אין לך מה לדאוג, אין צורך להילחם על זה כי זה יגיע. מישהו יתעשר מכך שקופות החולים ירכשו סנסורים ובעתיד לבלב מלאכותי.
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 10:00:13    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיגו
יש לך צרות של עשירים,לילד שלך יש חיבור לסנסור או כי הצלחת לשכנע את ועדת הסל או שיש לך כסף לממן את זה.
לי אין.
חזור למעלה
סיגו 1

מנהל

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 10:24:08    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בוקר טוב אורח יקר,

אז עשירה אני לא. אולי בעתיד....
לבן שלי יש סנסור כי כנראה התברכתי בכושר שכנוע ונלחמתי על מה שאני חושבת שמגיע לבן שלי. לא ישבתי בחיבוק ידיים בבית וחיכיתי שיגיע שליח מהחברה עם סנסור וזר פרחים.
עברתי לא מעט מכשולים בדרך אבל בסופו של דבר היה שווה את מאמץ. תלחם על הזכויות שלך. מי שנלחם ומתעקש בסוף גם מנצח.
לא חייבים להיות עשירים בשביל סנסור ואני זו ההוכחה לכך.
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 10:49:42    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיגו
אולי תאירי את עינינו שנדע מה עשית,שנשכיל.

מה תעשי כשבנך יגיע לגיל 18 וכבר לא מתאים להתוויה? אז כבר שום מלחמות לא יעזרו לך כי אין תקן לילדים מעל גיל 18 אלא אם כן הוא יכנס להריון. קורץ
חזור למעלה
סיגו 1

מנהל

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 11:15:09    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כאשר נגיע לנהר נחצה אותו. אני לא חושבת מה יהיה בעוד 7 שנים. אין לי ספק שהטכנולוגיה רק תתקדם ואין לי ספק שהסנסור יאושר עד אז לכולם.
אשמח להאיר את עיניך ולתרום להשכלתך בכך שלא ויתרתי על הזכות של בני לקבל סנסור והגעתי עד לאותו גורם מוסמך שייתן את האישור הסופי.
בקיצור - הייתי ממוקדת מטרה. נקודה.
לגבי הריון? לא נראה לי בתכנון שלו אבל אף פעם אי אפשר לדעת...גם הסוכרת לא הייתה חלק מהתוכניות שלי בחיים... קורץ
חזור למעלה
מותק-

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 11:20:52    כותרת הודעה: לשלומית תגובה עם ציטוט

הלוואי והיה סבסוד דירות לחרדים. דוגמאות למה שאמרת את יכולה למצוא בבנית עיר שלימה לפלשתנאים ע"ח המידה, אספקת חשמל חינם לעזה. ועוד.
(אל תפגעי, אבל יותר מדי פעמים את מכניסה דעות פוליטיות בתגובות שלך.)
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 11:29:05    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיגו
אז זהו ,שבני כבר בן 18 ואין לו תוכניות להכנס להריון כדי לקבל סנסורים,ואת בטח מבינה שלמרות שהוא כבר בן 18 זה לא הופך אותי לפחות דואגת לו ולבריאותו.

כזכור לי שנה שעברה נפטרו 2 סכרתיים מהיפוגליקמיה,בן 20 ובת 36,דווקא בגילאים כאלה יותר קשה לעזור להם,הם רוצים לגור לבד,לטייל לבד ולא מעונינים שהורים יכנסו להם לחיים.

הרי לא נפסיק לדאוג להם ביום הולדת ה 18 שלהם,לא?
גם להם מגיע סנסורים,לא?
חזור למעלה
שלומית

500

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 11:54:14    כותרת הודעה: לא יודעת אם לצחוק או לבכות... תגובה עם ציטוט

צוחק צוחק צוחק
טוב, בחרתי באפשרות הראשונה.
מותק - כל הכבוד!!! הארת את עינינו! אני מושתלת של השמאלנים באתר מתוקים!!! צוחק
לאחר הוידוי המרגש הזה, אני שואלת אותך. הבנת בכלל למה התכוונתי בכל מה שכתבתי???
כ"כ הרבה דברים כתבתי מהלב, וזה מה שבחרת לקחת איתך מכל זה???
את חושבת שבאמת אכפת לי מדיור עבור חרדים??? הלואי שלכולם תהיה דירה ושלבן שלי יהיה מרפא!!!
הלו??? יש בכלל עם מי לדבר פה באתר הזה פרט לחמישה אנשים שנשארו עוד שפויים?
ולגבי האורחת שבוחרת להתנגח בסיגו 1 - במקרה אני יודעת שסיגו 1 עושה דברים למען המרפא ואני יודעת שהיא גם תעשה. אז למה בכלל לעקוץ אותה על הסנסור? למה צריך לומר לה שיש לה צרות של עשירים? למה אי אפשר להתבטא בקצת יותר כבוד כלפיה, שגם היא עוברת חיים לא קלים, למרות שלך זה לא נראה ככה? תאמיני לי שהסוכרת לא מבדילה בין עשיר לעני. ואולי הלואי שהיתה נופלת גם על איזה בן של אוליגרך, ואז כבר היו דואגים להעביר כספים למרפא.
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 12:00:34    כותרת הודעה: אם תרצו סנסור זו לא אגדה תגובה עם ציטוט

אני לא רוצה להכנס לצנעת הפרט של שני המקרים שהיו בשנה שעברה. דעי לך שאנשים לא מתים סתם ככה רק בגלל היפו.

כאמור, יש התקדמות כמעט בכל שנה לגבי הרבת ההתוויות לסנסור. ואין לי ספק שגם בנך יזכה השנה או בשנים הקרובות לקבל אותו דרך הסל.

אם זה דחוף לכם ואם בכלל הבן שלך רוצה לשים על עצמו סנסור (לא כולם רוצים) את יכולה לנסות לקבל אותו דרך קופת החולים שלך באישור מיוחד. יש אנשים שכבר הצליחו להלחם על כך באמצעות מלחמת התשה, קשרים או שניהם.

קחי בחשבון שאפשר היום להיות מאוזן יפה מאד גם ללא סנסור. לא מדובר בכלי שאי אפשר בלעדיו.

ולכן אני אומר לך שאנו צריכים להיות מאוחדים כדי שנוכל לטפל בבעייה שלא נפתרת מעצמה. וזו הסוכרת ואי הזרמת כספים מהמדינה לחוקרים יהודים בארץ ישראל שרוצים לעשות מחקרים לריפוי סוכרת. ואין להם אבא ואמא שיעזרו להם מהתחלה ועד הסוף.
חזור למעלה
מותק-

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 12:14:07    כותרת הודעה: לשלומית תגובה עם ציטוט

כולנו הבנו מצוין מה שכתבת, גם בלי להכנס לדוגמאות פוליטיות.
ודווקא בגלל שהסכרת לא מבדילה בין עשיר לעני ובין ימני לשמאלני, וכולנו אחרים לצרה, יש להמנע מכתיבת ביטויים שעלולים להרגיז מישהו.

גם אני מייחלת למרפא, אבל לא נותנת לתקווה להטריף לי את החיים, בעיקר בגלל שאני מבינה שמרפא, ככל הנראה, לא ימצא ב-20 שנה הקרובות.
אתם כהורים שרוצים להגן על ילדיכם, יותר היסטריים בנושא המרפא. לנו, כסוכרתיים עדיף להשקיע באיזון העכשווי, ובשאר תחומי החיים ולא לבזבז את האנרגיות על מאהל מחאה וכד'. ענין של נקודת מבט.

יותר ממה שכתבתי כאן כתבו אחרים, ואין לי ענין לחזור על הדברים רק כדי להראות לך מה לך מה לקחתי מדבריך היוצאים מן הלב.

יום נעים ומאוזן!
חזור למעלה
סיגו 1

מנהל

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 12:42:01    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אורח,
אין לי ספק שאת אמא דואגת ואיכפתית ולכן את נמצאת איתנו פה ומנסה לקבל תשובות. הלוואי ותפקידי היה לספק סנסורים לכל חולי הסוכרת. אבל, מסתבר שאני לא הכתובת. תנסי להילחם בדרכים מקובלות ואולי עוד תופתעי ותגלי שהיה שווה.
יש גם את האגודה לסוכרת נעורים שהם גוף "גדול וחזק" אולי תנסי להעזר בהם.
הבן שלי עדיין לא בן 18 ולכן לא הייתי צריכה "להפיל כל כך הרבה חללים" בדרך לקבלת סנסור.
אני עדיין חושבת שטכנולוגיה זה דבר חשוב אבל עוד יותר חשוב זה לדאוג למרפא ולעתיד של ילדינו וזו צריכה להיות מלכתחילה המטרה העיקרית שלשמה "התכנסנו" פה.
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד
הקודם  1, 2, 3  הבא
עמוד 2 מתוך 3

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |