אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
לבלב מלאכותי - ניסוי שנערך בשניידר
עבור לעמוד
הקודם  1, 2, 3

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
סכרתי ותיק

500

הצטרף בתאריך: 22/09/2009 ב- 21:05:13

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 12:59:56    כותרת הודעה: ילדים נוספים וגם נכדים נמצאים בסכנה תגובה עם ציטוט

גם בפורום זה וגם מחוצה לו, ישנם משפחות שיש יותר מילד אחד עם סוכרת. בנוסף, יש גם משפחות שהסוכרת עוברת אצלם בתורשה. וגם להם הבטיחו שלפני עשרות שנים ש״עוד 10-20 שנה יהיה תרופה לסוכרת״.

מי שחושב שיש לו רק ילד אחד עם סוכרת, שידע שאין לו שום ביטחון ושום הגנה על ילדים נוספים ונכדים.

לא סתם יהודים הם הקבוצה שיש בה הכי הרבה זוכי פרס נובל. האם לא שווה להלחם שחוקרים יהודים יקבלו תקציבים להתחיל מחקרים וגם לסיים אותם?

נורא בעיניי שאני בכלל צריך לשכנע סוכרתי להלחם על דבר שהוא בהחלט אפשרי והוא לטובתינו, ילדינו, נכדינו והאנושות כולה.

במדינתנו, מי שלא נלחם ולא צועק - חושבים שטוב לו והוא לא זקוק לעזרה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
שלומית

500

הצטרף בתאריך: 04/04/2010 ב- 15:23:49

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 13:44:58    כותרת הודעה: מסכימה עם סכרתי ותיק, מנסה להסביר למותק תגובה עם ציטוט

עצוב מאוד.
איך בעצם יהיה מרפא אם לא נרצה בו?
סכרתי ותיק, כנראה אתה צודק. צריך לשכנע אנשים שבכלל כדאי להם להתרפא.
כנראה שיש אנשים (אני מקווה שלא הרבה) שטוב להם עם הסכרת. אני למשל נתקלתי במשפחה שבאה להתחבר לסנסור וכשאמרתי לאמא שהמחלה ארורה, היא ענתה לי שאני ממש טועה כי אני כנראה לא יודעת כמה הרבה הטבות מקבלים מהמדינה.
אז אלה האנשים שאיתם אנחנו מתעסקים.
מותק - זאת לא היתה אישה חרדית לידיעתך. הסירי דאגה מליבך.
בכל אופן, אני אענה לך, בגלל שניסחת כ"כ יפה את תשובתך.
לא באתי לפורום לעסוק בפוליטיקה, אין לי שום דבר נגד חרדים, נהפוך הוא, יש לי גם קרובי משפחה חרדים. ייתכן שהדוגמה שהבאתי קודם היא פוליטית ,אבל ככה זה עובד במדינה. הכל פוליטיקה.
ואם נרצה לגייס כספים מן המדינה למחקר, (אחרי שסכרתי ותיק יצליח לשכנע את הסוכרתיים לרצות מרפא צוחק ), נצטרך להיות פוליטיקאים, נצטרך להיפגש עם פוליטיקאים, נצטרך להתכתב עם פוליטיקאים כי אחרי הכל, הפוליטיקאים הם המחליטים.
חזור למעלה
שליימה

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 21:12:23    כותרת הודעה: לבלב מלאכותי תגובה עם ציטוט

סה"כ גם כאן אני לא מבין על מה המהומה בפיתוח הזה.

אני בא מעולם התעשיות הבטחוניות.

ניתן להשוות את הלבלב המלאכותי למערכת SENSOR TO SHOOTER פשוטה אשר אמורה לנטר רמות סוכר ולהגיב בהתאם.

אנחנו יודעים לעשו מערכות אשר מגלות טילים במרחק אלפי קילומטרים, מאכנות אותם בשמיים מפוצצים אותם.

אנחנו יודעים לעשות מערכות הגנה לטנקים אשר אמורות לפעול במדוייק וכל זאת בתקציבי זמנים שלא עולים על אלפית השניה.

ואני שואל שאלת תם, יש לנו נסורים שעובדין, יש לנו משאבות אינסולין שעובדות. האם באמת ה "בעיה" בלמצוא את האלגוריטם המתאים היא הבעיה שמעכבת את הלבלב המלאכותי?(שסה"כ אמור להוות כלי לשמירה עך הבריאות עד שיימצא בע"ה מרפא ולא אורח חיים!)

די!נמאס! מבחינתי אני מסתדר עם הגלוקומטר הפשוט והמזרקים, לעשר שנים הבאות! את כל הכספים והמחקר יש לנתב למ-ר-פ-א!

אני לא אוהב ואני מתרגז שקוראים לבת שלי ילדה מתוקה, היא אמנם מתוקה אבל היא חולה (כמובן שאני משדר לה בדיוק הפוך), ומחלות יש לרפא ולא להפוך אותן לאורח חיים!למה להסתפק ב רמות המוגלובין של 7?

האנושות יודעת לשבט כבשה, לרפא סרטן, לגרום לחירש לשמוע, להתקין קוצבי לב אז למה רק בסכרת מה שמעניין אותנו זה טיפול סימפטומטי?!

די, מספיק, אני אמנם חדש בעסק אבל יש לי המון תובנות שאני אשמח לחלוק ולראות איך מתקדמים כי המצב כרגע לא שונה בהרבה מהמצב בשנת 1920.

בבררכה

שלמה
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 21:26:37    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום שלמה,
לגבי לבלב מלאכותי, תשובתי מ-2006 עדיין תקפה. עוד לא התגברו על כל המחסומים הטכנולוגיים.
שליימה

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 21:30:07    כותרת הודעה: חדשות ועדכונים תגובה עם ציטוט

כיום אנחנו יודעים ליירט רקטה באוויר בצורה אוטונומית וזאת על ידי תמרונים מסובכים מאוד בשמיים וכל זאת ללא מגע יד אדם.

ויש עוד אינספור דוגמאות לכך שהטכנולוגיה קיימת
חזור למעלה
סתם אחד

500

הצטרף בתאריך: 19/09/2006 ב- 07:30:42

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 22:44:53    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שליימה,
רבים וטובים עברו את המסלול שאתה עובר. אני לחלוטין מבין ומזדהה איתך. הייתי באותה הנקודה לפני 9 וחצי שנים.
ה- JDRF הוא אירגון שהוקם בדיוק על ידי הורים וסוכרתיים שהרגישו כמוני וכמוך והוא גייס עד היום יותר ממליארד דולר למרפא. האמן לי שזו לא בעיה פשוטה. וב JDRF כמו בכל אירגון גדול (ואפילו כמו במחאה החברתית) קשה מאד לייצר אחידות דיעות בין כולם. בין אלו שזה מקרוב באו ובין אילו שכבר שמעו הכל וראו הכל.

ובעניין הפרספקטיבה. בכל זאת על יש שיפור מאז 1920. אז מאובחני סוכרת חיו 3-5 שנים, ואילו כיום ילדי הסוכרת יחייו כמעט כמו הלא סוכרתיים. למעשה הטכנולוגיה שאנחנו נוטים לזלזל בה האריכה את חיי הסוכרתיים ב כ 5 שנים בממוצע בכל עשור מאז התגלה האינסולין.

אתה ואני ואולי גם כמה אחרים נסתדר עם מזריקים וגלוקומטרים פשוטים. אבל העובדות הן שרק כ- 20% מהסוכרתיים מצליחים להשיג את האיזון הדרוש. ומאלה שלא חלקם ישלמו מחיר יקר מאד על אי עמידה ביעדים.

אז הלבלב המלאכותי הוא בהחלט משימה ראויה. ולאחר שהוא יעמוד ביעדים החלק הקל יהייה להקטין אותו מאד ואולי אפילו גם להשתיל אותו בגוף.

כולנו רוצים מרפא, אבל רבים מאד (על פי סקרים למעלה ממחצית מהסוכרתים הותיקים) רואים בלבלב מלאכותי יעיל ואמין פתרון קרוב למרפא.

ובצד האופטימי - הבת שלי גדלה לנערה, עצמאית, מוכשרת, ספורטאית. איני מקל ראש בקשיים של חיים עם סוכרת אבל אין לי ספק שהיא תעשה בחיים שלה את כל מה שתבחר. ואין לי שום ספק שזה יהייה נכון גם לגבי הבת שלך.
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 31/10/2011 ב- 23:17:35    כותרת הודעה: לשליימה תגובה עם ציטוט

אתה יודע מהם 2 ההבדלים הגדולים ביותר בין תעשיות בטחוניות לבין תעשיית הסוכרת?

בתעשיות הביטחוניות יש אבא ואמא חזקים שדוחפים כל הזמן ולא נחים לרגע בכדי להשיג את יעדיהם. ובתעשיית הסוכרת יש רק אינטרסים של חברות לעשות כסף בשביל עצמם ללא מטרת על הרצויה. תעשיות ביטחוניות עובדות גם בשביל כסף, אך הם גם עובדות בשביל מדינות. הלוואי שחברות התרופות גם היו עובדים בשביל מדינות.

בסוכרת, מדובר בתחום הביולוגיה והכימיה. שום אלגוריתם לא יעזור עד אשר יפתרו את בעיות הדיוק של הסנסור, האינסולין, הגליקוגן וכו׳

מה שאני מנסה (ולא ממש מצליח) להכניס לראש של אנשים כאן בפורום, שבתחום התרופות והטכנולוגיה הרפואית מסתדרים יפה מאד ללא כל עזרה מצידנו. לעומת זאת, תחום המימון למחקרים לריפוי סוכרת - צריך ועוד איך את עזרתנו.

מדוע לא לפעול בנושא? למה לא?[/i]
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 01/11/2011 ב- 10:19:58    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סכרתי ותיק

כל פעם שאני באה עם הילדה לשניידר אני מברכת את הגורל,המזל והאלוהים, שאני באה לביקורת רק בקומה הראשונה ולא בקומה הרביעית,המחלקה האונקולוגית.

אני בטוחה שאם היה כל כך קל למצוא תרופות למחלות אזי לא היה איש אחד בעולם שלא היה שמח לסגור את המחלקה בקומה הרביעית .

כרגע יש לנו סנסורים שלא הכי מדוייקים ואולי לבלב מלאכותי שאי אפשר יהיה לסמוך עליו ב 100% אבל זה יותר טוב מכלום.

כפי שאמר סתם אחד 80% מהסכרתיים לא מצליחים להתאזן עם המשאבה וסטיקים רגילים ומכיוון שיש לנו ביד טכנולוגיה שתטיב עם ה 80% עדיף לנו להשקיע בדבר הראלי שהוא הלבלב המלאכותי ולא במרפא שאם ימצא זה יהיה בעוד לפחות 20 שנה ואף אחד לא הבטיח שלא יהיו תופעות לוואי כאלה שעדיף לנו כבר לחיות עם הסכרת.
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 01/11/2011 ב- 11:30:23    כותרת הודעה: "לאורחת" תגובה עם ציטוט

אני לא בטוח שאת מבינה מה את אומרת.

גם אני שמח שאני מתעסק "רק" עם סוכרת ולא עם סרטן, ניוון שרירים וסיסטיק פיברוזיס. האם זה צריך למנוע ממני לרצות להיות בריא ולא להוריש את המחלה הזו לילדי?

חברות התרופות קובעות באילו תרופות כדאי להם להשקיע והם עושים זאת משיקולים כלכליים בלבד! לאף אחד שם לא איכפת מזה שחולים רוצים להבריא ממחלות.

את צריכה להבין שבתי חולים וחברות תרופות חיים מזה שהילדה שלך חולה! זאת עובדה, תפנימי!

ציטטת את "סתם אחד" ואמרת "עדיף לנו להשקיע בדבר הראלי שהוא הלבלב המלאכותי ולא במרפא". ואני שואל מי זה "לנו"??? החברות הללו מפתחות את המוצרים מהתקציבים של עצמם. הם לא צריכים אותך בשביל זה.

לעומת זאת, יש המון חוקרים שרוצים לעשות מחקרים לריפוי סוכרת. את רובם אף אחד לא מממן, ואת חלקם מממנים עד שלב מסויים ושפשוט עוזבים אותם באמצע המחקר בדיוק כמו במקרה של שרה פרבר, שהיתה צריכה כולה 20 מיליון שקל כדי לסיים את המחקר.

אז תגידי לי את - מי צריך את עזרתנו? מדטרוניק או שרה פרבר?
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 01/11/2011 ב- 13:29:31    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סוכרתי ותיק

המחקר של שרה פרבר נשמע ממש מבטיח,צרפתי קישורsheba.co.il/Research_and_Development/Diabetes

היא טוענת שתאי הכבד האלה לא יתקפו שוב ע"י מערכת החיסון,שזה באמת נשמע מבטיח בהחלט.
איך זה קרה שעם הותק שלי בסכרת עוד לא שמעתי על שרה פרבר והמחקר בשיבא? בושה וחרפה לעצמי.

איפה ולמה נעצר המחקר?

סוכרתי ותיק תודה שחדשת לי,זה באמת נשמע טוב,שווה באמת לצאת בשביל זה לרחוב.
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 01/11/2011 ב- 14:36:14    כותרת הודעה: המחקר נעצר כי האגודה לסוכרת &#1473;JDRF הפסיקו להזרים כס תגובה עם ציטוט

האגודה לסוכרת הJDRF החליטו להפסיק להזרים לה ולעוד חוקרים כמוה, כספים. והחליטו להעביר יותר כספים לחברות ענק (שבוודאי לא זקוקות לתרומות) כמו ג'ונסון אנד ג'ונסון.

מלבד זאת, לJDRF יש מנהג מגונה להפסיק מחקרים ומתגאה שמאז פעילותו השקיע מילארד דולר. רק שאם תבדוק לעומק, תגלה שיש המון שרה פרברים שהJDRF התחיל להשקיע והפסיק את עבודתם. המילארד דולר התפזר בכל העולם, כל חוקר קיבל חלק מאד קטן.

זה כמו שאני אשקיע מילארד דולר בהקמת אלפי יחידות דיור, והתוצאה תהיה עשרות בניינים שנתקעו במצב שלד ושום דבר לא זז.

גם לי לקח זמן עד שנפל לי האסימון שהעסק הזה צריך להיות מנוהל ע"י מדינות ולא אגודות שמטבעם מושכות אליהם אנשים מסוג מסויים.
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 02/11/2011 ב- 08:46:42    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סכרתי ותיק
יש לי הרגשה שאתה מדבר על קונספירציה,שאנשי האגודות מקבלים כספי שוחד כדי שיפסיקו את המחקר.
אבל לא הבנתי 2 דברים.
למה מלתחילה JRDF מימנה מחקר אם הכוונה הייתה לסגור אותו כיש תוצאות טובות?
ומה יש לחוקרים כמו שרה פרבר להגיד בנושא?

חיפשתי באינטרנט ולא מצאתי שום כתבה מ 2008 שאז אושר לה לעשות נסיונות על בני אדם.
מי מנע ממנה לעשות את המחקר על אנשים?

אולי יש משהו שאנחנו לא יודעים.

אתה מאשים את האגודה,הרופאים ובעלי האינטרסים בזה שהם מונעים בכוונה תחילה את הריפוי המלא כדי לעשות כסף אז כדאי שיהיו לנו הוכחות טובות לפני שיוצאים בהאשמה כזו.

אני רוצה לדעת יותר פרטים,כגון מה עשתה שרה פרבר במשך 4 שנים מאז הופסק המחקר.
מה היא עשתה כדי לגייס את ה 20 מיליון דולר החסרים?
מה עשתה הנהלת בית חולים שיבא.
אני חושבת שכדאי לנו לערב בזה את העיתונאות.
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 02/11/2011 ב- 11:49:04    כותרת הודעה: ל-אורח תגובה עם ציטוט

אני לא מדבר על קונספירציה. אני מדבר על עובדות:

* כל התרופות הציוד הרפואי שיש לך בבית - הוא לא בזכות הJDRF. שיהיה ברור.

*הJDRF חילק סכום של כמיליארד דולר על פני תקופה של 10 שנים. והותיר אחריו הרבה מאד "שלדים" של מחקרים שנותרו עומדים ותקועים בשלב השלד.

* הJDRF נותן כספים לחברות שלא זקוקות לכסף, על חשבון חוקרים למרפא שכן זקוקים לכסף.

* שרה פרבר, לדוגמא, היתה צריכה עוד 20 מיליון שקלים כדי לסיים את המחקר. אבל כמובן לJDRF יש שיקולים אחרים. ולאף אחד לא איכפת.

אין לי מושג מה שרה פרבר עושה כיום ומה עשתה הנהלת שיבא. חוקרים צריכים מימון מגוף גדול, יציב וחזק על מנת שיכלו לעסוק במחקר ולסיים אותו.

אם את רוצה להצטרף לחמ"ל שמתגבש כאן מאחורי הקלעים , צרי קשר-gilgol30@gmail.com
חזור למעלה
ענת 1

הודעהנשלח: 02/11/2011 ב- 16:36:38    כותרת הודעה: תתעוררו תגובה עם ציטוט

נמאס לשבת מאחורי המסך ולקרוא את התגובות המקוממות של חלק מהכותבים
מי שרוצה סנסור שילחם (תאמינו לי שזאת המלחמה הכי קלה שתנהלו מאז נחתה עליכם הסכרת).
כשבני היה בן חמש וחצי והסנסור עוד לא היה בסל וגם לא מאושר לשימוש ללדים מתחת לגיל שש נלחמתי מול קופת החולים וקיבלתי.
לאורחת שבנה בן 18 , לפני שנתיים בנך היה בן 16 למה לא נלחמת אז?

מה שסכרתי ותיק מנסה לומר זה שאין סתירה בין מציאת המרפא לבין התקדמות הטכנלוגיה שתהן יכולות וצריכו להתנהל במקביל.
ההבדל הוא שאת הטכנולוגיה מקדמות חברות שיש להן אינטרס כלכלי וכל מה שהן צריכות מאיתנו זה להישאר חולים וכל זמן שאנו מקיימים את ההסכם הלא כתוב הזה הן מצידן ישקיעו המון כדי לקדם את המטרה.
ומאידך למרפא אף אחד לא ממהר להגיע והוא האינטרס הבילעדי שלנו (ככה לפחות חשבתי) הורים לסוכרתיים וחולי סוכרת.
ועד שאנחנו לא נפנים את זה אנחנו נשאר לנצח כבולים בתוך חוזה בילתי כתוב שלנו אל מול אותן חברות אינטרסנטיות (שימשיכו להמציא עבורנו אינסולינים מכשירים וכו' ימשיכו לשלוח את ילדו לקייטנות ולקבע אותנו עמוק בתוך הסכרת)ונמשיך בשקט להיות חולים רווחים.
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 21/12/2011 ב- 20:09:32    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לכל הסכרתיים הנפלאים באשר הם!!!
אני רוצה לומר שכל מילה שנאמרה על שניידר נכונה!!
אך זאת לא המטרה.
יש אחד ויחיד שיודע בוודאות מוחלטת מהי התרופה לסכרת והוא הקב"ה.
ביום שהוא יחליט לשים קץ לנסיונות של כולנו בתחום הסכרת אזי תיהיה
תרופה אמיתית לא סנסור,לא לבלב מלאכותי,אלא רפואה מוחלטת!!!
במקום לכתוב על כאלה שאין הרפואה בידם בואו נתפלל לרפואת כלל הסכרתיים
באשר הם בלי קשר לתפיסתם הדתית ואולי אז נזכה סוף סוף לישועה.
מישמחכה לישועת רופא זה או אחר סופו להתמרמר. תחשבו עשרות רופאים
חלקם גאונים ממש שהמציאו דברים רבים וטובים לא מצליחים במשך 60שנה!!!!
למצוא אפילו קצה של התחלה של פתרון,מה זה אומר?? שיש מי ששולט בעולם
ומונע מהם למצוא פתרון.
מי שיתחזק ממצבו יזכה לשלוות נפש ובלבד שתזכרו שהקב"ה אוהב את כולנו
רואה את סבלנו וישמע את תפילתנו זו .יהי רצון שנזכה שמן השמים יפקחו את עיני הרופאים
למצוא מזור מוחלט לסכרת ולא מן המצאה טכנולוגית שתהפוך אותנו לאימפריות בידי מחפשי רווחים.
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 21/12/2011 ב- 20:22:26    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום לך,
אמנם "ישועת השם כהרף עין". אך אדם צריך לעשות השתדלות ולא לחכות לנס.
אורח

הודעהנשלח: 21/12/2011 ב- 23:16:29    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לגדי
נכון מאד שאדם צריך לעשות השתדלות.אך כללי המשחק בסוכרת שונים
מאחד לשני לדוגמא:האינסולין מבצע את עבודתו לסירוגין אצל הבת שלי,כאשר
היא נמצאת בערכים גבוהים שום מינון של אינסולין לא עושה את עבודתו ,ויש תקופות
אחרות שהוא כן מאזן אותה.איך אמר לי לא מזמן פרופ' פיליפ:לפי הבדיקות הגנטיות
אין שום עדות שהיא נשאית של סוכרת אבל מה אכפת לי מהיכן נובעים ערכיה הגבוהים
שתקבל אינסולין וזה!!!!!!!!!! מישהו בכלל בודק דברים לעומק? את מישהו בכלל זה מעניין?
הוא אשר אמרתי תפילה מעומק הלב אחד על השני זו השתדלות שיש בה גם עשייה!
יש לך פתרון יצירתי יותר??
עם האדישות או מדוייק יותר לומר חוסר האונים שמגלים רופאי הסוכרת אחרי שנים!! של עבודת מחקר מישהוא רואה את האור בקצה האפילה?
חזור למעלה
שלומית

500

הודעהנשלח: 23/12/2011 ב- 10:29:52    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

להתפלל זה טוב, ואני מניחה שמאז שגילו את מחלת הסוכרת אנשים התפללו, אך לצערינו שום תפילה עדיין לא עזרה. כבר מאות שנים אנשים אנשים מתפללים וזה לא עוזר. המסקנה היא שיש לחפש דרכים אחרות שאולי יעזרו יותר מתפילה. לכן, אני יותר בונה על הלבלב המלאכותי או על המרפא האמיתי שיגיעו אפילו אם אחרי עוד כמה שנים, אבל הם אכן יגיעו! ולצערי הרב, לא בזכות התפילה, אלא בזכות הרצון להרויח כסף מאיתנו. אבל אתה יודע מה? גם זה כבר לא אכפת לי, ואני אהיה מוכנה לעזור לאחרים להתעשר, רק שיהיה כבר משהו שיעשה לנו חיים קלים יותר...

בכל פעם, שאני נתקלת בקישור מהסוג הזה
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=iw&prev=/search%3Fq%3D%25D7%2597%25D7%2593%25D7%25A9%25D7%2595%25D7%25AA%2B%25D7%2591%25D7%2599%25D7%2595%25D7%2598%25D7%259B%25D7%25A0%25D7%2595%25D7%259C%25D7%2595%25D7%2592%25D7%2599%25D7%2594%26hl%3Diw%26biw%3D1584%26bih%3D785%26prmd%3Dimvns&rurl=translate.google.co.il&sl=en&u=http://www.sciencedaily.com/releases/2011/10/111006193826.htm&usg=ALkJrhj8l9n-Ss5MEzhMNIzF4Ugs7jf2yw
ברור לי שמשהו קורה, ואני מחזיקה אצבעות לאותם אנשים שיצליחו, ויום יבוא שהסוכרת תהיה בשבילנו רק זיכרון גרוע.
חזור למעלה
אלון לוי

הודעהנשלח: 20/06/2012 ב- 08:58:13    כותרת הודעה: אם לחזור לנושא של הניסוי.... ולכמה שאלות תגובה עם ציטוט

אני עם הסנסור של מדטקוניקס כבר כמה חודשים. זאת לא טכנולוגיה מושלמת (בכלל! ולא מעט ניתוקים, ולעתים פספוסים). אבל זה לגמרי GAME CHANGER. האיזון שלי השתנה באופן קיצוני. לצערי אני כרגע מממן את זה מכיסי הפרטי, ללא הכרה במס וכו'... וזה האלמנט הכי בעייתי בכל העניין...

אבל לעניין הניסוי- מה שאני לא מצליח להבין - הרי יש זמן השהייה די גדול בין רגע האכילה לבין הרגע שבו הסוכר מתחיל לעלות (נניח שעה, שעה וחצי במזון עם GI ממוצע) ולרוב צריך להקדים את את הבולוס עוד לפני שאוכלים. אז תיאורטית, מערכת שיכולה לזהות שינוי סוכר ע"י הסנסור, תזדהה "אכילה" באיחור של שעתיים+ מה שישאיר את החולה ברמות סוכר גבוהה ומערפלת במשך לפחות שעתיים. זה לא נשמע לי כמו פתרון אידיאלי? איך בניסוי התגברו על העניין הזה? או שלא התגברו, והמערכת רק מגיבה לתנודות בסוכר שאינן קשורות באכילה? (והאכילה עדיין דרשה הוספת בולוס ידני).

כשיוסיפו איזה סנסור בעין שידע מה נכנס לפה... אז הכל יסתדר (:
חזור למעלה
שלומית

500

הודעהנשלח: 20/06/2012 ב- 16:44:07    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

איי זכרונות... קורץ
חזור למעלה
אנונימי

הודעהנשלח: 21/06/2012 ב- 10:35:22    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אולי במקום להתווכח עם עצמנו , מה שלא יביא לכלום
בואו נעשה מעשה!!!!
תחשבו על רעיונות קשרים וכ' שיזיזו את העניינים כולל להעמיד אוהלים ליד הבית
של ליצמן
חזור למעלה
שלומית

500

הודעהנשלח: 21/06/2012 ב- 18:09:34    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תנבור קצת אחורה ותראה שניסינו...
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד
הקודם  1, 2, 3
עמוד 3 מתוך 3

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |