אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
סמנטיקה
עבור לעמוד
1, 2, 3  הבא

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
שליימה

הודעהנשלח: 01/11/2011 ב- 21:01:14    כותרת הודעה: סמנטיקה תגובה עם ציטוט

למה יש אגודה ל מ-ל-ח-מ-ה בסרטן ולנו יש רק האגודה לסכרת נעורים?

אני רוהצה אגודה למחלמה בסכרת נעורים! ובסכרת בכלל, שתכריח מנהלי בית ספר לעשות תוכניות מיוחדות לילדים שמנים!((סכרת סוג 2).

!
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 01/11/2011 ב- 21:17:01    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום שלמה,
האגודה לסוכרת נעורים היא בעצם מעין סניף של JDRF. פעם (לא מזמן - מספר שנים) היה JDF שזה juvenile diabetes foundation והם החליטו להוסיף את המילה Research ונהפכו ל - Juvenile Diabetes Research Foundation . במטרה להדגיש את המחקר למרפא.
אם כבר משנים שם, מה הייתה הבעיה עם האות C אפשר בקלות היה להחליט על JDCF Juvenile Diabetes Cure Foundation. -
מצד אחד זאת רק סמנטיקה. מצד שני פרויד היה מוצא לזה הסבר אחר.
סיגו 1

מנהל

הצטרף בתאריך: 05/04/2010 ב- 15:44:45

הודעהנשלח: 01/11/2011 ב- 21:25:46    כותרת הודעה: זו שאלה שאני שואלת את עצמי ואת הסובבים אותי כבר שנה וחצי.... תגובה עם ציטוט

שליימה שלום,

גם אני כמוך רוצה אגודה ל"מלחמה בסוכרת נעורים" וגם אני כמוך שואלת את השאלה הזו כבר שנה וחצי....
תשובה? עד היום לא מצאתי!

אין לי שום דבר נגד האגודה לסוכרת נעורים ואני מאמינה שיש שם אנשים שעושים את עבודתם במסירות ובנאמנות עם רצון לתרום ולעזור (נעמה העובדת סוציאלית של האגודה) אך יחד עם זאת המרפא לא נראה באופק....ואותי באופן אישי זה מאוד מתסכל ומאכזב.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
יואב - ועד מנהל

הודעהנשלח: 10/11/2011 ב- 16:28:38    כותרת הודעה: תגובה לסיגו ושליימה - זה לא כ"כ פשוט תגובה עם ציטוט

שליימה,

יש אגודה "למלחמה" בסוכרת נעורים והיא נקראת JDRF. ה-JDRF בישראל מאוגד תחת האגודה לסוכרת נעורים בישראל.
אני פעיל באגודה מזה 4 שנים בעיקר בתחום המחקר.

לצערי, וקראתי את רוב התכתובת על מחקר שנכתבה בשבועות האחרונים ע"י החברים כאן,
גם אני שותף לדיעה שהדרך עוד ארוכה.
יש בהחלט תגליות מרשימות, אבל ברור שמתה הפטל השחור האסטוני (ואני לא מזלזל!) עוד הדרך ארוכה.

יש מה לעשות ותאמין לי שאנחנו עובדים קשה (חוטפים גם ביקורת - בצדק ולעיתים שלא בצדק)
אבל לצערי, כרגע מה שאפשר להבטיח זו עוד הרבה עבודה קשה לכולנו.
מי מוכן לבוא לעזור?
יואב -yzidon@gmail.com
חזור למעלה
סיגו 1

מנהל

הודעהנשלח: 10/11/2011 ב- 17:03:50    כותרת הודעה: ליואב תגובה עם ציטוט

לשאלתך, מי מוכן לבוא ולעזור - אז אני בטוחה שיש המון הורים שהיו מוכנים לעשות זאת ובשמחה רבה וגם אני ביניהם.
לא פעם התקשרתי לאגודה והצעתי את עזרתי (בהתנדבות כמובן) ומעולם לא נעניתי.
עברה שנה וחצי כמעט מאז נפגשנו (התארחת אצלי בבית). גם הרעיונות שעלו מצד ההורים בפני חבריי האגודה לא נענו בחיוב (והמטרה הייתה בראש ובראשונה לתרום ולעזור).
אז ברור שיש ביקורת ואתה בעצמך כתבת שלפעמים בצדק והיום גם ברור שמתה הפטל השחור האסטוני הדרך עוד ארוכה אבל במקרה של הפטל אף אחד לא עצר אותנו מלנסות....
חזור למעלה
יואב ועד מנהל

הודעהנשלח: 10/11/2011 ב- 17:16:40    כותרת הודעה: פטל אסטוני תגובה עם ציטוט

סיגו,
אני מבקש לענות לך ברמה האישית שלי, לגבי מה שאני עשיתי.
אני הגעתי יום אחד והחלטתי לעשות משהו, קטן, לא ידעתי אז למה אני נכנס.
מצאתי הרבה עבודה קשה וגם הרבה סיפוק.
ועשיתי, קצת לבד וקצת עם חברי שעובדים קשה באגודה. והיתה ביקורת, פעם בצדק פעם שלא ועוד תהיה.
אבל בסוף, יש ציבור כ"כ גדול של סוכרתיים בישראל (ובעולם). אם תספרי את מס' הכותבים הפעילים כאן יש לא יותר מעשרים שבאמת מגיבים כל הזמן.
איפה הסוכרתיים? יש להם ביקורת/רעיון/מחמאה/תלונה - שיבואו להגיד את זה?
אני פשוט לא מבין איפה הם?
תבואו, האגודה היא שלכם, אני מוכן לשמוע כל ביקורת קשה וקלה, אבל תקחי בחשבון שכדי להזיז דברים צריך להשקיע מחשבה, זמן וכסף (לצערי הרב הרבה מאד כסף).
יואב -yzidon@gmail.com
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הצטרף בתאריך: 22/09/2009 ב- 21:05:13

הודעהנשלח: 10/11/2011 ב- 18:08:42    כותרת הודעה: אל תיתמם תגובה עם ציטוט

יואב שלום,

באופן מפתיע, אתה שואל "איפה הסוכרתיים - שיבואו להגיד את זה"

תפסיק לכתוב כאילו שלא היתה פגישה. אתה וירון שמעתם את הטענות שלנו וסירבתם בכל תוקף לתת יד לקבוצת הורים שרצו לגייס כספים למחקר.

כדי להזיז דברים לא מספיק "שיואב ישמע" אלא רצון אמיתי למצוא מרפא לסוכרת ולא לנסות להרוג קבוצות שמפריעות לכם להמשיך לנהל את האגודה כלבבכם.

מלבד זאת, יש גורמים יותר דומיננטים ממך באגודה וכבר ראינו מי מחליט ומי קובע.
חזור למעלה
סיגו 1

מנהל

הודעהנשלח: 11/11/2011 ב- 13:59:11    כותרת הודעה: מצאתי את עצמי כמוך...בעבודה קשה והרבה סיפוק תגובה עם ציטוט

היי יואב,

אענה לך גם ברמה האישית.
גם אני כמוך החלטתי יום אחד לעשות משהו קטן שעם הזמן הפך למשהו גדול.
אני יכולה להזדהות איתך כאשר אתה מספר על עבודה קשה ומספקת.
עם הזמן למדתי שהנתינה היא דבר נפלא!!!!
במהלך השנה וחצי (מאז שטל חלה) הכרתי עשרות משפחות שאצלם גם התפרצה הסוכרת. הייתי שם בשבילם,תמכתי וכאבתי את כאבם, אותו כאב שחוויתי על בשרי ועדיין מסרב לעזוב.
לא קל להיות במקום שבו הדמעות לא פוסקות והשאלות נשאלות מצידם. בעיקר שאלת ה"מתי..." שאלה שאין עליה תשובה. אבל מאוד קל להיות במקום של העברת ביקורת. לא אהבתי את העברת הביקורת שלך כלפי הורים שאיכפת להם. אותם הורים שהיו מוכנים ל"תת את נפשם למען המרפא", להלחם, לתרום ולתמוך. אתה מכיר חלק מאיתנו ויודע כמה רצינו להיות שותפים ללא שום תנאים מיוחדים ואתם סירבתם. פתחתי את הבית שלי בפניכם ורציתי שדברים יקרו, הייתי מוכנה להשקיע את כולי למען מטרה אחת ויחידה - לראות את הבן שלי מחלים. גם אתה סיפרת על היותך אב לילד סוכרתי ואולי למדת עם הזמן לחיות עם זה. לי מאוד קשה לקבל זאת ואני מנסה בכל דרך אפשרית למצוא את הפיתרון (כן, גם עם התה מאסטוניה) ואני באמת מקווה שיבוא יום ותבין את הכאב שלנו ותזדהה איתו.
ספרתי את מספר הכותבים והם יותר מ- 20. אותם כותבים שאתה מדבר הם אותם אנשים שיש בהם אנרגיות עצומות להלחם ושלא מפחדים להביע את דעתם ולחלוק אותה בפומבי ויש עוד המון משפחות שלא כותבות בפורום אבל מ א ו ד מעורבות בכל מה שקורה ואני יכולה לספר לך על טלפון אחד שלא מפסיק לצלצל כבר שבוע....
שבת שלום
חזור למעלה
מאמ

50

הצטרף בתאריך: 17/05/2005 ב- 18:34:49
מיקום/מין/גיל: מזכרת בתיה-גבר- 1969

הודעהנשלח: 11/11/2011 ב- 17:11:26    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיגו
בואי נהיה ריאלים,
אומנם רשומים ברגע זה (רגע הקלדת תגובה זו) 1205 חברים,מתוכם 1184 עם פחות מ 20 הודאות,
מתוך הנותרים יש את - ,ד"ר זילבר,ארכיון,שניידר,ד"ר אנדי קרף,ואיריס פלג עכשיותוסיפי לזה עוד מספר אנשים מה50 TOP שבשלב מסויים התייאשו מהאתר(למשל אבא של הילה),
נכון גם מי שכתב פחות מעשרים הודאות יש זכות חישבון ,
אבל בואי לא נשלה את עצמנו- אנחנו לא הרבה ותר מ20 שמדברים בין עצמם,

שבת שלום
חזור למעלה
יואב מהועד

הודעהנשלח: 11/11/2011 ב- 17:44:46    כותרת הודעה: לסיגו1 תגובה עם ציטוט

סיגו,
תגובה מרגשת.
אני חושב שצריך לעשות את הדברים ביחד.

יואב -yzidon@gmail.com
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 11/11/2011 ב- 18:10:59    כותרת הודעה: גם 20 זה מספר מכובד תגובה עם ציטוט

מזלזלים כאן במספר 20. מישהו פעם ספר כמה אנשים מנהלים את האגודה לסוכרת נעורים? תספרו ותגלו שהרבה פחות. מלבד זאת, לי באופן אישי יש בנייד יותר מ1000 מספרים של חולי סוכרת סוג 1 ויש לי גם עוד מקורות לגייס אנשים. עשיתי חשבון שלנו בתור קבוצה יש יותר חברים מאשר לאגודה לסוכרת נעורים.

מלבד זאת, אני מבקש להזכיר כאן לחבר׳ה לא לגלות בטעות את התוכניות שלנו לאף אדם מהאגודה. זה בוודאי רק יזיק.

תקראו היטב את התכתובות ותראו שיואב תחילה אמר ״שלא זכור לו יוזמה שהגיעה לאגודה״ הוא אינו מכיר בכך ולא מתייחס כלל למה שהיה - שהוא וחברו הטוב ירון דחו יוזמת הורים לגייס כספים למרפא לסוכרת.

שימו לב שהוא גם בעצם נאמן לשיטת הjdrf ואינו מסכים עם גדי.

חשוב מאד לזכור גם שיש גורמים דומיננטים ממנו באגודה.
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הודעהנשלח: 11/11/2011 ב- 18:24:39    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום מאמ,
אתה מכיר את האתר לא מהיום. אתה יודע שרוב הכותבים באתר הם דווקא הלא רשומים. כך שהמספרים שציינת אינם רלבנטים כמו כן, כמנהל האתר יש לי גישה למידע מדוייק יותר מהמידע הנחשף לגולש גם בקשר לסוגי האוכלוסיות שמטיילות באתר. מה שכתבת "אנחנו לא הרבה ותר מ20 שמדברים בין עצמם" זה פשוט לא נכון ורחוק מאד מלשקף את המצאיאות.
אין לי סיבה להרחיב יותר.
שלומית

500

הצטרף בתאריך: 04/04/2010 ב- 15:23:49

הודעהנשלח: 11/11/2011 ב- 20:38:36    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סיגו1, כתבת דברים יפים ומהלב.
לגבי מס' הגולשים בפורום, מה זה משנה כמה כותבים?
יש גם את אלה שקוראים ושותקים...
ואם אנחנו כ"כ מעט אנשים בפורום, אז מדוע הרבה בכלל אנשי האגודה מעבירים לנו מסרים והודעות דרך אתר זה ולא מסתפקים בפורום האגודה? לא חבל על המאמץ?
כנראה שבסה"כ כולם יודעים שיש כאן מס' משמעותי של גולשים, גם אם רובם מסרבים להיחשף.
חזור למעלה
מאמ

50

הצטרף בתאריך: 17/05/2005 ב- 18:34:49
מיקום/מין/גיל: מזכרת בתיה-גבר- 1969

הודעהנשלח: 11/11/2011 ב- 22:53:42    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גדי הי,

נפלה בחלקי הזכות להיות ה"שפן" הראשון שעבר מהאתר הקודם לאתר הנוכחי,
אני לא מתווכח איתך על המספרים (זה יהיה טימטום מצידי)
שלא לדבר על העובדה שמי שהקים את האגודה בארץ היו פחות מ 20 איש,
כך שאל תתפוס אותי על המספר,בואו נהיה 100איש,200 איש וגם 500

אבל למראית עין הנוכחות של הפעילים - ה"מיליטניים" באתר הוא די קבוע ,
ואנחנו מכירים אלו את אלו לא רק דרך הכינויים אלה גם בשמות האמיתיים שלנו ואף מתקשרים ביננו טלפונית,

דעתי על האתר ידועה - כבר היגדרתי את האתר כ"חדר נוסף" בבית שלי,שהאתר הוא "חצי מקצועי"(רק חצי כי הוא לא לרופאים בלבד וגם הדיוטות כמוני יכולים הלפיק ממנו המון),בנוסף לכל אתה גם מווסת את הווליום באתר באופן אחראי,

דעתי על האגודה ידועה גם כן, -אני חבר,מתנדב,מסכים עם דרכה..ולפעמים גם לא,

כל זה לא סותר את העובדה שיש כאן קבוצה שיכולה לעשות ולהזיז דברים,וטוב שכך,

היות וכולנו אינדיבדואלים בעלי השקפות עולם שונות, והתיחסות שונה לחיים/סכרת, לגיטימי להעביר ביקורת ולשנות דברים,
אבל לי,באופן אישי די מתיש שכל פעם מחרוזת האותיות JDRF או האגודה נכתב באתר (ללא קשר לקונטקס) מגיעים ל 20 מיליון של שרה פרבר,(ואני לא מתכוון לא לשרה פרבר או ל20 מיליון) אלה למהות,
בכתיבת הסיפרה 20 לא התיימרתי להעיד על נפח האתר - מספיק להסתכל על מספר הצפיות בכול הודעה ולהבין שיצרת,לבד, ללא מימון חיצוני, קהילה של הרבה יותר מ1205 חברים רשומים,שאני גאה להיות חלק ממנה(חלק מקבוצת האנשים שפה לא חלק מהסכרת!)

אני מקווה שדברים אלו לא ייצרו אחריהם שרשרת של התנצחויות (שגם אני נגרר אליהן לא פעם ולא פעמיים),

סך- הכך הרי לכולנו בסופו של דבר יש מטרה אחת בלבד - לנצח את הסכרת הארורה,

הויכוח הוא רק על הדרך
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 12/11/2011 ב- 00:01:17    כותרת הודעה: הויכוח הוא האם רוצים מרפא או לא תגובה עם ציטוט

באגודה יש בסך הכל 3 אנשים שמהווים חונטה שמחליטה על גורלנו. לא יותר מזה.

מבחינתי, סירוב החונטה לשיתוף פעולה עם קבוצת הורים שרצו לגייס כספים למציאת מרפא לסוכרת נעורים הוא פשע כנגד האנושות. לא פחות ולא יותר. לא ביקשנו מהם כסף, לא ביקשנו מהם שיתנתקו מהJDRF. ביקשנו מהם בסך הכל 3 דברים:

1) שיאפשרו לנו להשתמש בשם האגודה בבואנו לגורמים שונים שאנו רוצים לגייס מהם כספים.

2) שיתמכו בנו מורלית ויחלקו עמנו ניסיון שיש להם עם גורמים שונים.

3) שלא יפריעו ושלא יסכלו. כל כסף שיגיע מאיתנו ילד ישירות למחקר ולא לאף מקום אחר.

והם סירבו בכל תוקף. האם כך נוהג אדם שילדו חולה בסוכרת ורוצה למצוא מרפא - ל א !!!

למדתי לשפוט אנשים לפי מה שהם עושים ולא עושים - ולא לפי מה שהגיוני שהיו עושים.

כמובן שאנשי האגודה חושבים שאנחנו סתם ברברנים שמקשקשים בפורום. ולא עושים כלום. (לא כולם זוכים לנסוע לארה"ב...). שימשיכו לחשוב כך ולסכל כל מאמץ. הכל לטובה.
חזור למעלה
יואב ועד מנהל

הודעהנשלח: 12/11/2011 ב- 08:49:57    כותרת הודעה: פניה לכולם תגובה עם ציטוט

ציבור הסוכרתים/יות היקר,

מאז אותה שיחה האגודה גייסה 6 מיליון דולר למחקר (בעברית - 21 מילין שקל!) .
הכסף הזה פתוח לכל חוקר/ת בישראל (גם מי שנדחה בערוצי כסף קודמים).
3 מיליון דולר נתנה מדינת ישראל (כן, כן, גם אנחנו לא האמנו!).
קיבלנו תגובות חמות ביותר מחבר החוקרים בארץ.

מי שמיממן ב10 שנים האחרונות את המחקר בישראל הוא לא אחר מה-JDRF, כפי שלמעשה הוא עושה בכל העולם. אני חושב שזה נכס ולא נטל.

אנו עסוקים כעת בגיוס קרן נוספת שתאריך את הקרן מ3 ל10 שנים.
מי שיכול/ה ומעונין לעזור אני אשמח לשמוע - אנחנו צריכים עזרה!

גדי, אני מבקש שתסגור את הדיון. ביקשת ממני קודם לכן שלא להגיב יותר ואכן לא אגיב.
יואב-yzidon@gmail.com
חזור למעלה
שלומית

500

הודעהנשלח: 12/11/2011 ב- 09:16:05    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

דוקא עכשיו, כשהעברת אלינו מידע שמאוד חשוב, לסגור את הדיון?
ראשית, אלה בדיוק הדברים שאנו רוצים לשמוע כאן.
שנית, הייתי רוצה יותר פרוט - על איזו קרן ל 3 שנים מדובר?
האם מדובר על 6 מליון דולר אשר יופקדו בשלוש שנים?
כאשר אתה מדבר על הארכת הקרן ל 10 שנים, האם מדובר על הפקדות יחסיות, כלומר כל שנה 2 מליון דולר?
האם כל הכסף הולך ישירות למרפא בלבד או גם למשכורות, חו"ל, פעילויות, ימי כייף, נופשונים וקייטנות?
האם אני יכולה לנסות לפנות לגורמים מסויימים באופן אינדיבידואלי כדי לנסות לגייס כספים ולהשתמש בשם האגודה?
במידה ואצליח, האם הכסף יועבר ישירות למרפא?
האם אוכל להיות יותר מעורבת, כלומר, לדעת מי הם החוקרים, איזה מחקרים, כיצד מחלקים את הכסף בין החוקרים?
אודה על תשובות לכל השאלות. זה באמת חשוב וכדאי לעשות את זה בפורום הפתוח כדי שכולם ידעו מה קורה.
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 12/11/2011 ב- 10:58:01    כותרת הודעה: לא מאמין בשיטה תגובה עם ציטוט

הjdrf ביזבז מיליארד דולר על התחלות מחקרים ולא יצא מזה מרפא.

אנחנו רוצים לשנות את השיטה ולא להמשיך לעשות את אותם הטעויות ולצפות לתוצאה שונה.

רובנו מודעים לכך שהjdrf הזרים כמה ממליונים (שהתחלק למספר מחקרים)בארץ, אך המימון תמיד מופסק והכסף נשפך לשווא והחוקר נשאר עם ה... ביד.

נערך בפעם אחרונה על-ידי סכרתי ותיק בתאריך 12/11/2011 ב- 11:00:33, נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 12/11/2011 ב- 11:00:28    כותרת הודעה: שאלה לגבי מקורות מימון פוטנציאליים תגובה עם ציטוט

שלום ליואב ולשאר המבינים בדבר,

ההנחה שכולם אוחזים בה היא שחברות התרופות תממנה בעיקר מחקרים שכל תכליתם הוא לא מציאת מרפא אלא עוד ועוד מכשור שייצור תלות ועימו זרם הכנסות "כרוני" לחשבון הבנק שלהן.
אלא שיש מי שנדרש לשלם את החשבון לחברות התרופות. אם הן מרוויחות מליארדים בשנה ישנו מי שמשלם מילארדים. לפחות בישראל ואני מניח שהמצב דומה בכל העולם המערבי, רוב האנשים מבוטחים. אם אני משלם מאות ספורות של שקלים כל חודש הרי קופת החולים שלי משלמת אלפי שקלים ואני רק אחד. כמוני יש עוד עשרות אלפים בישראל ומליונים בעולם. כלומר, אם יש לקבוצה אחת (חוץ מהחולים כמובן) אינטרס מובהק למצוא Cure למחלה זה לחברות הביטוח.
וזו שאלתי - מדוע אני לא קורא בשום מקום על מימון נכבד שלהן של מחקר כזה או אחר. למה אחוז מסויים של מחזורן אינו מוקדש למחקר? האם אני מפספס פה משהו?

תודה.
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 12/11/2011 ב- 11:07:26    כותרת הודעה: כי אין מי שבאמת רוצה ודוחף למרפא תגובה עם ציטוט

כשמדינה כמו ישראל מזהה איום של טילים שילך ויגבר. מחליטה לפתח בעלות של מיליארדים את מערכת כיפת ברזל. והנה תוך מספר שנים כבר עומדת מערכת שכזו. וזה קרה בזכות שהיה מישהו למעלה שדרש שימציאו פתרון לבעייה.

הסוכרת היא נטל למדינה ונטל לחברת הביטוח, אך זה ממש לא מעניין אותם ברמה כזו שישלמו מיליארדים וידרשו פתרון. ואת זה צריך לשנות.
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הודעהנשלח: 12/11/2011 ב- 12:21:39    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום יואב,
מאחר ואנשים המשיכו בדיון אני משאיר אותו פתוח למרות שלדעתי הוא לא יוביל לשום מקום.
אורח

הודעהנשלח: 12/11/2011 ב- 13:42:45    כותרת הודעה: סוכרתי ותיק תגובה עם ציטוט

סוכרתי ותיק - הטיעונים שלך לחלוטין לא הגיוניים. אין סיכוי שהמדינה (כל מדינה, לא רק ישראל הקטנה) תשקיע דווקא בסוכרת ובסכומים הנדרשים. החיפוש צריך להיות אצל מי שיש לו אינטרס מובהק. ולמי יש אינטרס יותר מובהק מאשר לחברות הביטוח. אם הן לא ממנות מחקרים למציאת מרפא אז או שהן מטומטמות לחלוטין או שיש גורמים נוספים המשפיעים על קבלת ההחלטות. מאחר ואני לא מאמין שכל מנהלי חברות הביטוח סתומים אני נוטה להאמין שיש עוד כמה שיקולים. בכל מקרה, מאחר ואתה כל כך יודע מה צריך לעשות, הצעתי הקטנה (ואותה כנראה לא תקבל כי אתה יודע הכל והאחרים פשוט נוכלים) שתחפש את מזלך שם. הצע להם את אותה תוכנית מהפכנית שהגית ואם הם ילמדו כי הם יכולים להרוויח ממנה כסף (ובסופו של יום זה הדבר היחיד שהם מחפשים - לא ריפוי לשם ריפוי אלא ריפוי למען ישלמו פחות ואולי גם תקבולים על הפטנט) הם גם יאמצו אותה. ובא לציון גואל.
סתם רעיון של עוד אחד שלא מבין שום דבר.
ולמען הגילוי הנאות, אני אבא לילד סוכרתי ולא חבר בועד האגודה (אם כי משלם דמי חבר כי הם עושים כמה דברים נחמדים מעת לעת).
חזור למעלה
שלומית

500

הודעהנשלח: 12/11/2011 ב- 14:02:06    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לאורח שלום,

במקום לתקוף ולדרוש, קום ועשה גם אתה משהו ועל זה נודה לך מאוד.
אתה מאמין בחברות הביטוח?
אז תנתב את האנרגיות שלך לכיוון הזה.
אין סיבה לתקוף אדם שרוצה בטובתכם!!!
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הודעהנשלח: 12/11/2011 ב- 14:06:54    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום,
כפי שחברות הביטוח לא נלחמות בתאונות הדרכים, הן לא יילחמו למרפא לסוכרת או כל מחלה אחרת.
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 12/11/2011 ב- 14:19:33    כותרת הודעה: הטיעונים שלי הגיונים בהחלט תגובה עם ציטוט

ל"אורח" -

אני מציע שתתחיל להתעניין ולקרוא באילו דברים המדינה משקיעה. ואני מבטיח לך שתגלה המדינה משקיעה ומבזבזת כספים יקרים לחינם על חשבון דברים חשובים באמת.

אפילו המוסד ביזבז מאות מליוני שקלים בדרכים לא כשרות
http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=791346

הכל קשור לכסף ולאינטרסים. רק שלסוכרת אין אבא ואמא שידאגו להם.
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד
1, 2, 3  הבא
עמוד 1 מתוך 3

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |