אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
דרושים מתנדבים למחקר בסוכרת סוג 2

עמוד ראשי -> פורום סוכרת סוג 2 (סכרת מבוגרים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 14/01/2012 ב- 11:41:44    כותרת הודעה: דרושים מתנדבים למחקר בסוכרת סוג 2 תגובה עם ציטוט

דרושים מתנדבים למחקר בנושא השפעת טיפולי דיקור, תזונה וצמחי מרפא על חולי סכרת Type 2 (סוכרת מבוגרים).
כל הטיפולים נערכים בהנחיה ובפיקוח של מרצים ומטפלים בכירים בקמפוס ברושים, באוניברסיטת תל אביב. הטיפולים מתבצעים באוניברסיטת תל אביב ואינם בתשלום, למעט פורמולות צמחי המרפא אותם המטופל יצטרך לרכוש מכספו.
זוהי סדרת טיפולים הכוללת כ 12 מפגשים, טיפולי הדיקור יערכו אחת לשבוע וילוו בהנחיות תזונה ומתן פורמולת צמחים. מטרת המחקר לבדוק האם טיפולים ברפואה סינית יכולים לעזור באיזון רמות הסוכר בדם בחולי סכרת Type 2 .
המחקר מיועד למצבי סכרת גבוליים, מצבים טרום סוכרתיים, רצוי לפני לקיחת תרופות, אך יתקבלו למחקר גם מטופלים הנוטלים תרופות (לא למצבים בהם כבר נזקקים להזרקות אינסולין)

ליצירת קשר
גבריאל אפרת -Efrat_gavriel@yahoo.com
0502230434

נערך בפעם אחרונה על-ידי גדי בתאריך 24/02/2012 ב- 19:11:08, נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
אורח

הודעהנשלח: 17/01/2012 ב- 23:08:40    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

האם יש תופעות לואי לתוסף הצמחים שאתם נותנים
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 18/01/2012 ב- 21:33:55    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום רב
שלום
כל צמחי המרפא הניתנים הם באישור של משרד הבריאות בהתאם לתקנים בינלאומיים מחמירים של GMP, הנדרשים ע"י ארגון ה-FDA בארה"ב .
לחלק קטן מהאנשים הצמחים עלולים לגרום לכבדות במעכ העיכול, אך לרוב לקיחה הדרגתית ובזמנים מסוימים יכולה להקל על תופעת לוואי זו.
מכיוון שהפורמולה עוזרת לאזן רמות סוכר בדם יש לוודא שערכי הסוכר אינם יורדים ממתחת לערכים הרצויים. (במיוחד במטופלים הנוטלים בנוסף תרופות).
מעבר לכך אין תופעות לוואי או נטייה להתמכרות. והם בטוחים לשימוש.

אם יש שאלות נוספות אשמח לענות

בברכה
אפרת גבריאל
חזור למעלה
מוטיצ

הודעהנשלח: 20/02/2012 ב- 22:33:44    כותרת הודעה: מתנדבים למחקר תגובה עם ציטוט

ערב טוב,
כול קוראי הפורום מכירים את משולש הזהב של הטיפול בסוכרת - פעילות גופנית, תזונה וכשצריך תרופות. לפני כ-7 שנים הובחנתי כטרום סוכרתי. החלטתי שלא להתייחס לסוכרת כמחלה אלא כמגבלה שיש להתחשב בה. התחלתי בפעילות גופנית, התחלתי לקחת מטפורמין כמניעה, וקצת לשנות את התזונה שלי.

כשקראתי בפורום על המחקר, ולאחר כמה שיחות מעניינות עם אפרת, התנדבתי.
אני רואה בו בראש ובראשונה הזדמנות לשינוי אמיתי בתזונה בליווי צמוד ושבועי, בשילוב של צמחי מרפא עפ"י המסורת הסינית וכ"בונוס" דיקור סיני.

הפגישה הראשונה היתה בשבוע שעבר וכללה הכרת עם המטופל (אני...), עם המחקר בקווים כלליים ודיקור של 20 דקות. הכל בנועם, בנינוחות ובפתיחות.

אני לא יודע מה יהיו תוצאות המחקר, אבל אני בטוח שהרגלי התזונה שאסגל בעקבות ההשתתפות במחקר יעזרו לי בטווח הארוך (הרבה מעבר ל-12 השבועות) לשמור על רמות הסוכר בהם אני נמצא היום.

לסיכום, אני ממליץ למי שעונה להגדרות, לבוא ולהשתתף במחקר.
חזור למעלה
מנהלת המחקר

הודעהנשלח: 12/03/2012 ב- 16:41:25    כותרת הודעה: צמחי מרפא תגובה עם ציטוט

שלום רב,

לכל החוששים מהשימוש בצמחי המרפא: צמחי המרפא בטוחים לשימוש ובאישור משרד הבריאות הישראלי. השימוש בהם עוזר לאזן רמות סוכר בדם ומאוד מומלץ לסובלים מחוסר איזון זה.
הם ניתנים בשילוב להנחויות תזונה מפורטות וטיפולי דיקור.
הם אינם ממכרים וללא תופעות לוואי.

בברכה
אפרת גבריאל
מנהלת המחקר
חזור למעלה
משתתף במחקר

הודעהנשלח: 27/03/2012 ב- 18:35:32    כותרת הודעה: התרשמות מהשתתפותי במחקר תגובה עם ציטוט

הצטרפתי למחקר של אפרת לפני כחודש שבו התנסתי בדיקור והנחיות תזונה .
ראשית אספר את הרקע שלי עם הסוכרת :
אובחנתי כסוכרתי סוג 2 לפני כחמש שנים , בגיל 47 ומאז נעזרתי במטמורפין כאשר ה H1C שלי נא בסביבות 6.5 . בבדיקה האחרונה טיפס ה H1C שלי לרמה של 8 ואז ראיתי את ההצעה להצטרף למחקר של אפרת , ולשימחתי התקבלתי .
בשבועיים האחרונים אני מנסה לעמוד בהנחיות התזונה ולשימחתי די מצליח ,בבדיקת סוכר בבוקר אני כבר רואה ירידה מרמת 155 ערב המחקר לרמת 125-130 היום וכבר אני יכול לפנטז על איזון מוחלט של רמת הסוכר .
הנחיות התזונה אינן קלות ומצריכות מחשבה ותכנון , אבל אינה נדרשת השקעה כספית מעל קניית המזון הרגילה (אולי אפילו הוזלה בגלל אי קניית מזון מוכן)והתוצאה שאני חוויתי בזמן קצר זה שווה .
המחקר לדעתי מתאים למי שמוכן לקחת על עצמו באמת שינוי הרגלי תזונה , ובתמורה יחווה מטפלת איכפתית , מקצועית ונעימה באופן אישי כמו אפרת .
חזור למעלה
אווה

הודעהנשלח: 23/04/2012 ב- 18:08:11    כותרת הודעה: איך מצטרפים למחקר? תגובה עם ציטוט

הייתי מעונינת להצטרף למחקר.
איך?
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 23/04/2012 ב- 19:44:47    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום אווה,
כפי שכתוב בהודעה הראשונה
ליצירת קשר
גבריאל אפרת--Efrat_gavriel@yahoo.com
0502230434
אווה

הודעהנשלח: 25/04/2012 ב- 12:34:51    כותרת הודעה: על עורכת המחקר לידע באתר במי היא מעונינת. תגובה עם ציטוט

אתמול דיברתי עם עורכת המחקר.
אחרי תחקור מקיף ,היא לא נתנה לי מענה אם אני מתאימה לדרישות המועמד להשתתף במחקר.
לדעתי,עליה לפרסם במי היא מעונינת [גיל,כמה שנים חולים,אם משתמשים בתרופות..}יש לה פרמטרים משלה ,לא כל אחד מתאים לדרישותיה.
מן ההגינות לידע את הפונים.

טופלתי על ידי מדקר,שנחשב לשם דבר בתחום הדיקור.
הטיפול לא היה ישיר למחלת הסוכרת,אלא חיזוק מערכות גופניות שיש להן השפעה על המחלה.
קיבלתי גם צמחי מרפא.

לא היה שינוי ברמת הסוכר ,אחרי חודש של טיפול.
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 29/08/2012 ב- 21:20:13    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום אווה,

המחקר עדין ממשיך,
אבקש את סליחתך-אינני זוכרת כי שוחחנו בטלפון. את מוזמנת ליצור איתי קשר טלפוני על מנת לקבל פרטים נוספים.
אינני יכולה לפרסם מראש את דרישות המועמדים מעבר למה שציינתי: חולי סוכרת Type 2, הנוטלים תרופות. אין הגבלה לגיל או מין.
אינני יודעת על ידי מי טופלת בעבר, בכל אופן הטיפול במסגרת המחקר שאני מציעה משלב קודם כל שינויים בהרגלי תזונה, דיקור ובמידת הצורך ועל פי התקדמות המטופל שילוב של צמחי מרפא. אני יכולה לומר שעד כה, כל המטופלים חוו ירידות ברמות סוכר, ברמות HbA1C ובמדדים נוספים שפעמים רבות נילווים לרמות סוכר גבוהות בדם כגון: רמות שומנים גבוהות בדם, יתר לחץ דם, השמנה ועוד. כמובן שהיו מטופלים שחוו ירידות משמעותיות יותר וכאלה ירידות מתונות יותר, אך בכולם נרשמה ירידה ושיפור במדדים!

במידה ואת מעוניינת, את מוזמנת ליצור עימי קשר.

בברכה
אפרת גבריאל- מנהלת המחקר
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת סוג 2 (סכרת מבוגרים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |