אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
קופת חולים מומלצת

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
עידית

מנהל

הצטרף בתאריך: 18/05/2005 ב- 16:57:03

הודעהנשלח: 04/08/2005 ב- 13:13:32    כותרת הודעה: קופת חולים מומלצת תגובה עם ציטוט

למבוטחי "מכבי" ו"כללית"
אנחנו שוקלים להעביר את בתנו בת ה-9 למשאבה. הבנתי מהצוות בשניידר שקופת חולים מאוחדת, בה אנו מבוטחים, עושה הרבה בעיות וכמעט אינה מאשרת משאבה, לכן אנו רוצים לעבור ל"מכבי" (אנו גרים ברעננה).
מנסיונכם - האם אתם מרוצים מקופ"ח "מכבי" מבחינת
1. אישור משאבה
2. מתן ציוד למשאבה ללא הגבלות לא סבירות
3. מתן ציוד מתכלה (סטיקים וכד') בכמויות סבירות

או שקופ"ח כללית טובה יותר?
אודה על כל פיסת מידע
עידית
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
smadica

50

הצטרף בתאריך: 19/05/2005 ב- 22:40:34
מיקום/מין/גיל: באר שבע

הודעהנשלח: 04/08/2005 ב- 16:47:11    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי עידית!
אני נמצאת בקופ"ח כללית, לגבי אישור למשאבה אני לא כ"כ יודעת כי אני התחברתי בזמנו כשהשתתפות קופ"ח היתה רק 50% מעלות המשאבה.

לגבי ציוד אין ממש בעיה. יש רק בעיה קטנה לגבי סטיקים, הם מאשרים עד 3 חבילות בחודש, אני אישית דיברתי עם הרופא שלי בקופ"ח שבמקרה הוא גם מנהל מחוז דרום והוא אישר לי 4 קופסאות. במקרה אחר את מציינת כמה זה חשוב לקבל יותר חפיסות והבקשה עוברת למנהל מחוז, מכתב מרופא הסכרת המטפל יעזור בהחלט אך בעיקרו של דבר, העניין לא צריך להיות בעייתי.

בהצלחה!!!
חזור למעלה
יעלי

הודעהנשלח: 04/08/2005 ב- 18:12:08    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אהלן עידית!
אני נמצאת בקופת חולים מכבי ומבחינת אישור המשאבה ומתן הציוד שלה הם בסדר גמור! לגבי הסטיקים אם צריך יותר מ3- קופסאות לחודש פשוט צריך להביא לבית מרקחת מכתב מהרופא שזקוקים ליותר והם מאשרים בלי בעיה.
על קופת חולים כללית שמעתי סיפורים נוראים וזה ידוע שמבין קופות החולים היא הכי גרועה. ממש לא הייתי ממליצה לך לעבור אליה...
בהצלחה!
יעל
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 04/08/2005 ב- 21:03:18    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מצטרף ליעלי. מרפאת הסוכרת של מכבי היא ברעננה וזה יכול להתאים לך מאד. שעות קבלה גמישות, אין תורים, אין בעיה של משאבות. את רק צריכה לבחור. אין בעיה של סטיקים (מצרפים למרשם מכתב מהאנדוקרינולוג המטפל) ואין בעיה של ציוד מתכלה אחר. מגבלה אחת יש. מכבי לא מסבסדים את משאבת אנימאס.
חזור למעלה
תמי

הודעהנשלח: 04/08/2005 ב- 23:37:53    כותרת הודעה: רק דברים טובים על הכללית תגובה עם ציטוט

אנחנו כבר שנה סוכרתים(בתי בת ה3.5 ), לפני כחמישה חודשים עברנו למשאבה.
אני חייבת להגיד שקבלנו את כל הסיוע מקופ"ח כללית ללא שום בעיה ובכלל זה את האישור למשאבה (כמובן שצירפנו מכתב מהרופאה בשיינדר).
לגבי הסטיקים אני מצאתי פתרון יצירתי אני פשוט הולכת לבית מרקחת עצמאי שעובד עם קופ"ח והם נותנים לי חבילות ללא הגבלה לפחות 6 חבילות בחודש .
בהצלחה
חזור למעלה
אלי 1

הודעהנשלח: 07/08/2005 ב- 23:22:07    כותרת הודעה: כללית תגובה עם ציטוט

אני מירושלים וממש מרוצה מהכללית נותנים לי אישור רישמי לפריסטייל לפחות ל5 חפיסות בחודש.
חזור למעלה
עידית

מנהל

הצטרף בתאריך: 18/05/2005 ב- 16:57:03

הודעהנשלח: 10/08/2005 ב- 12:21:45    כותרת הודעה: תודה תגובה עם ציטוט

תודה לכל המשיבים, זה עזר מאוד.
עידית
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |