אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
לא כף לי
עבור לעמוד
הקודם  1, 2

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
אורח

הודעהנשלח: 04/08/2012 ב- 12:48:42    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלומית,
לא יודע למה את נוקטת מולי בציניות.
"עור של פיל" ? ממש לא.
פשוט הבנה שאת הסוכרת של הילה אף אחד לא ייקח מאיתנו בשנים הקרובות ולכן כרגע בוחר להתמודד ולייצר לבת שלי חיים איכותיים ולא חיים מלאי קורבנות ותקוות שווא.
תאמיני לי - ביום שיהיה מרפא אהיה הראשון לצבוע על המרפאה כדי לטפל בהילה.
עד אז ? מה אני יכול להשפיע בתחום המרפא ?
חזור למעלה
קובי חיון

50

הצטרף בתאריך: 15/10/2011 ב- 17:48:18

הודעהנשלח: 04/08/2012 ב- 12:49:48    כותרת הודעה: אורח זה אני... תגובה עם ציטוט

מאמ, אתה לא היחידי שמסניף...
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
שלומית

500

הצטרף בתאריך: 04/04/2010 ב- 15:23:49

הודעהנשלח: 04/08/2012 ב- 14:56:26    כותרת הודעה: תשובה לשאלתו של קובי - גדי, מה שלא נראה לך - תמחק. תגובה עם ציטוט

קובי שלום,
שאלת שאלה, אז קבל תשובה.
האמת, שאני חושבת שאתה באמת באמת אדם טוב, שעזר לכמה וכמה משפחות עם סוכרת, ואני גם מאוד רוצה להאמין, שלמרות שהסוכרת די תורמת לפרנסתך, יש אנשים שגם עזרת להם בחינם. אגב, זאת העזרה האמיתית. עזרה לשם עזרה ולא עזרה לשם כסף.
הבעיה היחידה שיש לי איתך, ואני כותבת את זה על סמך התנהלותך כפי שאני ראיתי אותה דרך הפורום בשנתיים וחצי ההזויות האלה, זה שפשוט עוד לא החלטתי באיזה צד אתה בעצם.
בהתחלה היית כותב במן התנשאות ולא משתף בקשיים שלך כהורה, אלא מתנהג כאילו הסוכרת בשבילך היא ענין של מה בכך. היו פעמים בהן רמזת/הפנית אנשים לאימון אישי, ולא הבנת מדוע יש אנשים שלא מעוניינים.
בנוסף, לפני כמה זמן, כתבת שאתה לא תהיה יותר בפורום. הקמת פורום משלך. פתאום אתה חוזר בך וכותב רק בשם שונה.
דבר אחרון, פעם אתה כותב נגד הבירוקרטיה בקופ"ח והטרטורים שלהם, אבל כשאני כותבת על שרות לקוי שקיבלתי, אתה יוצא נגדי, טוען שאני משמיצה ופתאום בעד המערכת.
אז מי אתה בעצם, קובי חיון, ואיזה סיבה טובה אתה יכול לתת לי להתנהג כלפיך אחרת?
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 04/08/2012 ב- 15:32:00    כותרת הודעה: בואי נדייק תגובה עם ציטוט

1. נכון שאני מאמן ומאמין כי דרך האימון ניתן להביא סוכרתיים לחיים איכותיים אבל מעולם לא הטפתי לאימון בכל מחיר. אימון הוא בחירה ומי שלא בוחר באימון - זכותו.

2. איני מתפרנס מאימון סוכרתיים. כל הליווי והאימון אותו אני מעניק למשפחות הוא בחינם.
עשרות משפחות סוכרתיות שליוויתי אותן, הילה פגשה אותן, בשעות לא שעות ובחדרי טיול נמרץ ובתי חולים יעידו על כך.

3. אכן יש חברות וארגונים שמשלמות לי עבור הרצאות בתחום אימון חולים כרוניים ואני משתף פעולה עם מספר בתי חולים, ארגוני חולים וגופים מסחריים מתחום הרפואה. אין בזה פסול.
נהפוך הוא העובדה שגופים אילו מוכנים לתת חסות להרצאות שלי ולממן אותן מאפשרת לסוכרתיים לא לשלם עבורן.

4. באיזה צד אני ? בצד של אילו שלא מוכנים לתת לסוכרת שלהם לשבש להם את החיים.
כך גם חינכתי את הילה (נראה לי שדווקא היא לימדה אותי את זה).
במשפחתנו לא נותנים לסוכרת לנהל לנו את החיים ואיננו מוכנים להיות קורבן של הסוכרת.
הילה היא ילדה נורמלית, חיה חיים רגילים, עושה כל דבר שילדה בגילה עושה, לא מוותרת על טיולים, קייטנת סוכרת, מחנה צופים. יחד עם זאת מודעת לסוכרת, מאוזנת ומקפידה על איכות חיים ואורח חיים בריאים.

5. עזיבתי את הפורום לא נעשתה מתך בחירה אלא מתוך חסימה של מנהל האתר. זכותו.
לאחר שיושרו ההדורים חזרתי לכתוב כאן מתוך הבנה של חשיבות הכתיבה בפורום מתוקים.

6. מזמין אותך לקרוא את הספר של ג'ניס רוסלר "סוכרת, צעדים קטנים לחיים טובים ומאוזנים" בעריכת פרופ' איתמר רז (שאיתו אני גאה לעבוד על מספר פרויקטים לרווחת הסוכרתיים)
על מנת להבין כיצד ניתן להגיע לחיים שלמים ובעלי איכות למרות הסוכרת.

7. לסיום - איני זוכר מתי השמצתי אותך, נהפוך הוא - אני זוכר דווקא את ההפוך. יחד עם זאת אם נעלבת מאמירה זו או אחרת שלי - מתנצל.
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 04/08/2012 ב- 16:08:01    כותרת הודעה: על הספר שהמלצתי ... תגובה עם ציטוט

"זהו ספר אופטימי שיעמיד את המטופל בשורה אחת עם האדם הבריא בגוף ובנפש ויעניק לו שמחת חיים ותקווה שחסרות לרבים מחולי הסוכרת, הרואים במחלתם טרגדיה קשה מנשוא"
פרופ' איתמר רז, מנהל המחלקה לסוכרת בית חולים הדסה ירושלים. מתוך ההקדמה לספר.
חזור למעלה
שלומית

500

הודעהנשלח: 04/08/2012 ב- 17:22:15    כותרת הודעה: בוא נדייק יותר תגובה עם ציטוט

אענה לך בהתאמה לכל סעיף שכתבת.
1. אימון אישי - כשאתה מאמן אנשים, אתה מלמד אותם להתנהל כפי שאתה חושב שנכון. מי אמר שההתנהלות שלך בכלל היא נכונה?
2. דוקא אני יודעת על אמא ששילמה לך 50 ש"ח לכל פגישת תמיכה, ועל משפחה עם ילדה סוכרתית, שרצית לגבות מהם 300 (!) ש"ח לפגישה? אני לא יודעת אם בסוף הם הלכו אליך כי הקשר נותק...
3. אכן, אתה מרצה, דואג לקבל תקציבים מבתי חולים על מחקרים שקשורים לאימון אישי ואיזון וזה עצוב מאוד כי סה"כ מדובר על כסף שהולך על שטויות במקום מחקר למרפא...
4. אתה דוקא בצד של כל נותני השרותים לאנשים עם הסוכרת, מתפרנס מהם ולכן אם אני כותבת שקיבלתי שרות לקוי, אז אתה ישר קופץ להגן על הגופים שתורמים לפרנסתך או שמקדמים אותך בצורה כלשהי. מוכר לך הקישור הזה?
http://www.metukim.co.il/forum1/viewtopic.php?t=10425
כתבת בשרשור, שמדובר במאמר על גישה אימונית כתומכת בטיפול בסוכרת.
אז אפשר להסכים על זה שאגנטק עזרו לך לקדם אינטרס מקצועי?
סביר להניח שתמיד תהיה לטובת אגנטק, אז אל תשחק משחקים.
5. הסתדרנו יפה מאוד בפורום גם כשלא היית פעיל. חשיבות הכתיבה בפורום היא עבורך ולתועלת האישית שלך, כמו שחשיבות הכתיבה בפורום נותנת גם לי תועלת אישית.
6. לאור הפרוט האחרון שלך לגבי הספר, לא ברור לי איך הוא בדיוק קשור אלי.
הסוכרת היא לא שלי, היא של הבן שלי. לשמחתי, הוא לא היה אצלך באימון אישי, והיה צוחק עלי אם הייתי מציעה לו את זה. אתה לא מכיר אותו הכרות של ממש, לא יודע כיצד הוא מתמודד עם הסוכרת. מה לכתוב לך? שגם הוא כמו הילה שלך עושה הכל כמו כולם? שגם הוא כמו הילה הולך לקיטנת סוכרת? אז זה כבר לא בדיוק כמו כולם נכון???
7. אשמח אם תצטט לי השמצה אחת שלי כלפיך באופן אישי.
ואל תגיד לי שלהיות בעל עור של פיל זאת השמצה, כי זאת מחמאה.
אם היה לי עור של פיל, לא הייתי בכלל מגיבה לך עוד בשרשור על אגנטק.
יחד עם זאת - גם לי אין כל כונה להעליב אותך, יש בי רק רצון להבין.
חזור למעלה
אירה3648

הודעהנשלח: 04/08/2012 ב- 20:17:26    כותרת הודעה: גם אני תגובה עם ציטוט

הי גם אני רוצה להצטרף לאולמפיאדה!!!
אני יש לי את כול הסיכויים לזכות!!!
בעלי - לפני 15 שנה - חודש בדיוק לפני החתונה החליט להיות הכי "מתוק" שהוא יכול
אריאל שלי -בגיל 11 חודשים החליט שאמא לא תצא לעבודה והצטרף לאבא שלו למשפחה מתוקה
דניאל - חיכה חיכה וז לפני שנתיים בחופשה משפחתית באילת נתן את בעיטת העונשין..... וגם קיבל סוכרת
עכשיו נדבר קצת על הפולנים שבינינו - הבייבי שלי נתנאל חגג שלשום שנה ראשונה כול שבועה אני בודקת לו סוכר עם בצום אחרי אוכל אבל לפחות פעם בשבועה חייבת לבדוק .מה זה פולניה שבי או הפסיכית ?
אבל תכל"ס יש עוד הרבה לכתוב על הידרדרות מצב של בעלי והבדיקה האחרונה של דניאל שה
AH1C יצאה 10 וכו"
אני חושבת שמדליית הזהב הולכת אליי לא?
אגב המתוקים שלי מחר בלונה פארק בתל אביב יש עוד מישהו שם?
יום טוב ואיזון טוב לכולם צוחק
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 04/08/2012 ב- 20:20:05    כותרת הודעה: לשלומית - עם הרבה אהבה תגובה עם ציטוט

חשבתי לענות לך, כתבתי ואז מחקתי.
המרירות שבך היא כה גדולה שלא משנה מה אכתוב תמצאי משהו נגד.
עובדתית מרבית הדברים שכתבת אינם נכונים ומהווים זריקת רפש שאינה ראויה להתייחסות.
הספר ? סתם ספר טוב שכדאי שכל מי ששייך למשפחת הסוכרת יקרא.
או שאולי גם אותו אני מקדם בגלל אינטרס ?
חזור למעלה
שלומית

500

הודעהנשלח: 04/08/2012 ב- 21:50:47    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לאורח - כנראה קובי,

כתבת בעצמך שאתה עובד עם פרופ' איתמר רז.

בוא נחשוב אם יש כאן אינטרס.

בכל אופן, בהצלחה בהמשך הדרך.

בהרבה אהבה.
חזור למעלה
שלומית

500

הודעהנשלח: 04/08/2012 ב- 21:54:08    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אירה, סינטיה 1, מאמ, התבלבלתי קצת,

האם זה פורום של סוכרת או פורום של פולנים? צוחק

או שסוכרת נפוצה בעיקר אצל פולנים? צוחק
חזור למעלה
אירה3648

הודעהנשלח: 04/08/2012 ב- 22:23:00    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

איתמר רז ו רווחת סוכרתיים?!!
ממש מצחיק!!
הכרנו את פרופ' רז לפני 15 שנה הוא הבטיח תמיכה עזרה להיות זמין בכול עת לשאלות
ואז שנה אחרי איזה פלא בדיון בבית משפט על הכרה של בעלי כנכה צה"ל מופיעה פרופ' רז אבל לא לצד בעלי וטוען שסוכרת בקרב חיילים לא מתפרצת בגלל לחץ חוסר שינה או מחלה אלא בגלל שהם היו חולים סמוים
אחרי זה התברר שלא רק אצלנו הוא הופיעה אלא אצל הרבה מאוד מטופלים שלו
ואחרי זה הוא כותב שמבחינה רפואית הוא מסכים שחוסר שינה דחק או מחלה ממושכת יכולים להיות גורם להתפרצות סוכרת
אז איכשהו הוא לא מסתדר אצלי כאחד שפועל לרווחת סוכרתיים
חזור למעלה
שלומית

500

הודעהנשלח: 04/08/2012 ב- 22:36:04    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אירה היקרה,
אני מסכימה ומזדהה איתך.
את מדברת על מצב שמישהו שטוען שהוא איתך, דוקא בשעה שאת זקוקה לו מפנה לך עורף.
מוכר.
חזור למעלה
שליימה

10

הצטרף בתאריך: 04/11/2011 ב- 00:19:57

הודעהנשלח: 05/08/2012 ב- 00:19:52    כותרת הודעה: שלום לכולם, חזרתי תגובה עם ציטוט

שלום לכולם.

סינטיה, שתיהיה לי בריאה! החזרת אותי לבאסה...

אבל האמת שהבטחתי לעצמי שזה לא יחזור!!!!

גילוי נאות, מקצין מוערך שהיה מועמד לקידום, עם פרוץ הסכרת של בתי בת ה 3 וחצי הפכתי לסמרטוט, רבתי עם כולם הוצאתי מאמתחתי את מיטב הציניות, הארסיות ושאר התכונות הרעות הקימות בבני אדם והתאכזרתי לסביבה שלי. כמעט ושלחו אותי הביתה עד שאמרי מספיק!

די עם כל ההתנהגות הזו, זה לא עוזר לאף אחד ובמיוחד לא לי, לקחתי לי חודשיים של שתיקה והתחלתי למזער נזקים שמתי את הכבוד העצמי שלי בצד והסברתי למפקדיי שזו הייתה תקופה שבה לא הייתי בקו הבריאו הנפשית , וב"ה...חזרתי לעצמי, קודמתי וקיבלתי תפקיד חדש! וכל זה בלי "קאוצינג".

ה"קאוצינג" הכי טוב זה החיים עצמם רוח האדם מספיק חזקה כדי להתגבר על כל הקשיים לבד, לא צריך אנשים שיגידו לי שייה בסדר ויספרו לי כמה אפשר לעשות הכל עם הסכרת וכו...מספיק לראות את גב' איריס פלג שתחיה, איך היא הצליחה.

ובנוגע למרפא...אם רק הייתם אומרים לי מי זה זה שמעכב את המרפא...הוא היה זוכה לביקור...ווא ווא איזה ביקור.

מה שכן באמת הפכתי להיות אדם טיפהל'ה חסר סבלנות לאנשים טפשים.

ועכשיו נמשיך , קיטנות הסכרת - אמנם גורמות להורים לרוגע אבל זה ממסכן את נפש הילד בתת המודע לדעתי ובנוסף הצוות הרפואי שם מתכסתח ונותן לילדים להסתובב עם סוכר ברמות שלא היה מבייש קרמבו! לכן הורים יקרים, אם גן רגיל ובית ספר רגיל- אין שום סיבה שהקייטנה לא תהה רגילה.

ובנוגע לגיל ההתבגרות (הייתי שם לא מזמן, אני ילד בן 29), תבררו איפה יש מרפאת סכרת של מבוגרים וקחו את ילדיכם המתבגרים שם לטיול, הם יבינו לבד.

ובנוגע אליך קובי, אני לא מכיר אותך ואין לי כלום אליך לכן מה שאומר עכשיו זה לא אישי אלייך אלא לאיך שאתה מצטייר למישהו שמבלה כל יום בפורום בקריאה, השאלות שלך במוגע לסכרת לא במקום, נמצאת כאן אמא יקרה המבכה את מר גורלה, המחפשת הזדהות ואולי קצת לפרוק תסכול ואתה שואל בשרשור שלה! כן שלה! עם נקודות אור?!!?!?!?!? היא מחפשת לפרוק את העצבים והעצב שלה ואה שואל על נקודות אור?!?! אז ברשותה, אני אענה , הנקודת אור שהסכרת הביאה לי זה כאשר אני בודק לבת שלי בלילה, אז אני מדליק את התאורה של הגלוקומטר ונדלקת נורת לד קטנה שמאירה על האיזור המדמם, המנורה הקטנה הזו. זו נקודת האור של הסכרת מבחינתי, ונקודת אור נוספת זה שלאחר שמספיק דם נצבר בסטיק. אותה נקודת אור בדרך פלא עוברת למסך הגלוקומטר ומראה כמה סוכר יש לה, אם יש לה פחות מ 100 אז זו נקודת אור טובה! ואם יותר ממאה אז הנקודת אור היא רעה!
תלמד קצת מגדי שלא מכניס את בתו לפורום ולא משתמש בה כאן לשום צורך שלא יהיה.

וזהו..פרקתי קצת תסכול של חצי שנה.

שיהיה לנו שבוע טוב וסינטיה תרגישי טוב!! ובנוגע למרפאת הסוכרת למבוגרים, כחו לשם את המתבגרים שיראו מה זה נזקי הסוכרת בעיניים ונקווה שישנו פאזה!!
חזור למעלה
שלומית

500

הודעהנשלח: 05/08/2012 ב- 07:03:02    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שליימה,

כל מילה בסלע. קלעת בול. באמת חשבתי לארגן איזה קיטנה למחלקת דיאליזה שילמדו קצת על החיים.
כמובן שלא אעשה את זה.
רק תיקון אחד קטן, לגבי קיטנות סוכרת, גם אני חשבתי כמוך שזה מכניס לסוג של מסכנות.
משום מה דוקא אצל הבן שלי הפריצה הגדולה באה בעקבות קיטנת הסוכרת בשנה שעברה.
הוא הכיר הרבה בני נוער חדשים, שהתחבר אליהם לאו דוקא בגלל הסוכרת, ופתאום אח"כ ראיתי את השינוי הגדול שהגיע גם עם חברים וחברות ללא סוכרת, והשנה הוא ממש מחכה לזה וזה לא בגלל הסוכרת, אלא פשוט בגלל שכייף שם. דרך אגב, הוא לא קורא לזה קיטנת סוכרת, אלא פשוט - מחנה.
דרך אגב, גם ב"נקודת האור" שאתה מוצא בסוכרת, קלעת בול לנקודת האור שלי, כאחת שמאוד קשה לה להתמודד עם דם.
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 05/08/2012 ב- 09:25:23    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

wow מופתע כמה תגובות.

מאמ
חזרתי אחרי השבת לתת לך פייט ואז בסוף באה אירה ומנסה לעקוף את שנינו בסיבוב בוכה או מאוד עצוב בוכה או מאוד עצוב

שליימה
אני מצטערת שבגללי חזרת למצב דיכאון לאחר שהצלחת להתאושש.
הדיכאון שלי לא דומה לשלך,הוא לא מפריע לי בחיי,אני שולטת בו ומעלימה אותו בן רגע.
זה מה שקורה אחרי פז"מ של 7 שנים יחד עם גיל בוגר וניסיון חיים וזה יקרה גם לך בבוא הזמן.
בנתיים קח עצה מועילה...לך תקנה קצת מהחומר של קובי אולי זה יעזור לך לראות כמה נקודות אור שאינם הלדים בקצה הגלוקומטר. צוחק
מזל טוב על הקידום,תעשה עבודה טובה סימן קריאה סימן קריאה (אנחנו האזרחים סומכים עליך)

שלומית
השחקנית הראשית באתר מתוקים קורץ
אין כאן סמיילי שמתאר כמה שאני אוהבת אותך,אין עלייך,התגעגעתי אלייך כל השישישבת.
את הבן אדם הכי אמיץ,ישר,חם ודואג שאני מכירה.
מנסה בכל כוחך לתקן את העולם,אומרת כל מה שעל ליבך ללא עכבות,עצותייך חכמות ונכונות,ועוד לא הזכרתי את ההשקעה המרובה שאת משקיעה בילדייך (אמא פולניה כבר אמרתי?)
כבר אמרתי לך פעם...בן שחונך ע"י אמא כמוך אני חוטפת אותו בתור חתן לבנות בזה הרגע.הסכרת זה מינוס קטן לעומת היתרונות.

קובי
אתה איש יקר (גם לך אין כאן סמיילי מתאים)
לכל אחד יש את דרך ההתמודדות משלו,אני בטוחה שגם אתה חווה בדיוק את כל התיסכולים שלנו,בדיוק באותו האופן.
הדרך שלך להתמודדות היא לדחוק ולרמוס את כל הרגשות השליליים שלך ע"י עזרה לזולת.
כך אתה מאמין שתצליח לתפקד מבלי שרגשות שלא במקום יפריעו לך את מהלך החיים.
אתה חייב לשכנע אנשים שיש "נקודות אור" כי בזכותם אתה מצליח לשכנע את עצמך שהנקודות באמת קיימות,אתה רואה אותם מתמודדים ואתה מקבל כוח בזכותם.
כדי לא להפסיד במלחמה (כדי לא לצאת פרייאר) אתה מוצא יתרונות בכל הטרגדיה הזו.
וזה מזכיר לי בדיחה....

כתב עיתון פוגש אסיר במחנה ההשמדה אושוויץ ושואל אותו " אני מבין שאתה מוצא "נקודות אור " במצבך העגום והמדכא,אתה עובד קשה ולא בא דבר אל פיך כבר שבוע ואת משפחתך חיסלו בגזים"
ענה לו האסיר "כן,יש הרבה "נקודות אור" במצבי...
סוף סוף הצלחתי להוריד במשקל 50 קילו.
סוף סוף מישהו חיסל את אישתי הקרציה פרידה-בלומה
וגם את חמותי בטטה-פרומה
והפכתי להיות אדם חופשי"
חזור למעלה
סינטיה1

200

הצטרף בתאריך: 07/11/2011 ב- 10:04:58

הודעהנשלח: 05/08/2012 ב- 09:49:33    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אורח זה אני

דווקא נרשמתי,ועפתי החוצה משום מה. רשע או מאוד עצבני

מאמ
אחזור אליך ב "לא כף לי 2"
אני חייבת להתחיל לעבוד קצת על הבוקר. קורץ
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 05/08/2012 ב- 19:54:42    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סינטיה
נהניתי לקרוא עד ההשוואה לשואה.
יש דברים שהם מעבר לכל ויכוח.
קובי
חזור למעלה
שלומית

500

הודעהנשלח: 05/08/2012 ב- 20:42:58    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סינטיה,
רק שתדעי שגם אני מאוד מאוד אוהבת אותך ואת התגובות שלך. את מאוד שנונה, חריפה ומעניינת.
במשך השנים למדתי שכדאי וגם נחוץ להגיד את אשר על ליבי. אין לי מה להפסיד.
לצערי, את העולם עדיין לא הצלחתי לתקן, למרות שניסיתי, קורץ
לגבי הבן שלי, הוא באמת שידוך מומלץ צוחק אבל חשבת איך מסתדרים עם חמה פולניה? צוחק קורץ
חזור למעלה
סינטיה1

200

הודעהנשלח: 06/08/2012 ב- 09:52:11    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלומית

תודה על המחמאות אבל "השנינות" (ציניות) נפלטות מהמקלדת רק בגלל שאני בדיכאון (אני מתחרה באולימפיאדת הדיכאון,לא?)
זה לא דיכאון כמו שכולכם מכירים אלא זו פסימיות ראלית.
טיפחתי לעצמי סיגנון התנהלות מול משברים בחיים ואני תמיד מכינה "תוכנית מגירה" שאותה אני אשלוף אם וכאשר.
לא תאמיני (אף אחד לא מאמין) אבל כבר יותר מ 15 שנה אני מחזיקה תוכנית חיסכון של סכום לא קטן בפק"מ שעליו אני מקבלת כמעט 0% ריבית וסוגרת אותו כל חודש מחדש.
עכשו תשאלי אותי (כמו כולם) מאיפה ההתנהלות הכלכלית המטופשת הזו?ומי האידיוט שמחזיק סכום כסף כזה בבנק ולא משפץ את חדר האמבטיה המכוער שלו או לא מטייח את הסדקים המגעילים בקירות הבית ?
אני האידיוטית סימן קריאה סימן קריאה מודה ומתוודה.
אני שומרת את הכסף הזה למצב חירום,למצב של מלחמה,הכסף הזה אמור להספיק לי לשהייה של כמה חודשים בחו"ל עם כל המשפחה וכדי שאדע לברוח בזמן אני צמודה לאתרי אינטרנט,גם של ה BBC וגם של CNN .
את רואה,אני בכוונה תחילה חושבת על כל הדברים הרעים כדי שאוכל להתמודד איתם אם יקרו,בפועל כל הזמן אני חושבת על סכנות וטרגדיות אפשריות.
אגב,כשנפלו הפצצות הראשונות על גוש דן בתחילת מלחמת המפרץ הראשונה אני,משפחתי והכלב זכרונו לברכה,הספקנו לברוח לאילת יומיים לפני...כל "האופטימיים" גדשו את אילת אחרי הנפילות המומים ומבוהלים אך אני תפסתי להם את המקום במלון ולהם לא נשאר.
אז מי הטיפש?
חזור למעלה
שלומית

500

הודעהנשלח: 06/08/2012 ב- 10:57:14    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

טוב, אז גם אני, משפחתי והכלבה ז"ל היינו באילת במלחמת המפרץ. (אולי נפגשנו?)
גם אני חושבת, מדמינת מה עושים במלחמה, לאן נוסעים, איך שומרים על האינסולין באותה מידה שנשמור על הילדים כי החיים תלויים בזה, רוצה לארגן מקרר למכונית, חושבת על מקומות אחסון, במיוחד שבמדינה שלנו החיים הם סביב מלחמה.
איך מסתדרים אנשים עם סוכרת שגרים בשדרות ובאשקלון?
ואז, מגיע השלב בו אני אומרת לעצמי - מה שיקרה עם כולם יקרה גם איתנו.
חזור למעלה
אירה3648

הודעהנשלח: 06/08/2012 ב- 11:37:22    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חבריה אז לא רק אני משוגעת צוחק
אתמול לקחתי מרשמים לכווולם ל3 חודשים
היום ארזתי מזוודה בינונית עם דברים הכי חשובים
יש לי ח"ן בבנק שרק למקרי חירום
כול יום בודקת עוקבת
ההורים שלי בחו"ל (אבא עובד שם )גם בכוננות למקרה שנצתרך להשכיר שם דירה
אז טוב לדדעת שלא רק אני כזאת יש הרבה כמוני קורץ קורץ
חזור למעלה
סינטיה1

200

הודעהנשלח: 06/08/2012 ב- 11:45:43    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלומית

למה לא סיפרת לי שהגורים שיצאו אחרי מלחמת המפרץ הראשונה הם הנכדים שלי?
חזור למעלה
שלומית

500

הודעהנשלח: 06/08/2012 ב- 11:54:46    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נו, את רואה סינטיה מה הכלבים שלנו עשו?
ואנחנו פה מתמרמרות על הסוכרת... קורץ

אירה,
תאמיני לי שיש עוד הרבה אנשים כאלה וזה לא קשור כבר לסוכרת, זה הפחד ממלחמה כשיש לך ילדים ואתה חייב להגן עליהם.
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד
הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |