אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
נסיעה לחופש

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
זאבי

הודעהנשלח: 07/08/2005 ב- 23:38:04    כותרת הודעה: נסיעה לחופש תגובה עם ציטוט

אם אני נוסע למספר ימים האם האינסולין חייב להיות בקירור תמידי ?
או שטוב לו גם מקום חשוך בתיק לדוגמא
תודה
חזור למעלה
עידן

50

הצטרף בתאריך: 20/05/2005 ב- 00:47:08

הודעהנשלח: 08/08/2005 ב- 10:55:37    כותרת הודעה: קירור אינסולין תגובה עם ציטוט

לפעמים היכולת לשמור את האינסולין בקירור היא בלתי אפשרית, במיוחד בטיול
שבו לא תמיד יש מקרר בסביבה ואפילו לקחת קרחונים איתך זה מסורבל וקשה.
מה שאני עושה במקרים כאלה ואצלי זה לפחות 4 פעמים בשנה
הוא פשוט לקחת איתי את האינסולין לכל מקום בטיול בתיק ולדאוג שלא תהיה שמש ישירה על התיק, הכי חשוב שלא יהיה במקום חם כמו בבגאז' של האוטו או לא בצל.
לאחר הטיול אני זורק את המחסנית גם אם נראה שהתקלקלה וגם אם לא.
הייתי הרבה טיולים ומקומות וחלקם אף יותר משבוע, ואני מוכרח לציין שעוד לא קרה מקרה שהאינסולין התקלקל, אמנם זה לא המלצת המאה אבל מכורח המציאות זה הפתרון הכי טוב.
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 08/08/2005 ב- 17:55:19    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום עידן,
לפעמים צל אינו מספיק. במקומות עם טמפרטורה של 38-40 מעלות בצל (אילת, כינרת בקיץ), עלול האינסולין להתקלקל. היצרנים אינם מתחייבים על טמפרטורת אחסון של למעלה מ-30 מעלות. אולי החיים המעשיים מראים שאפשר לחרוג חריגות קלות פה ושם. אך זה באחריותו המוחלטת של הסוכרתי. כאשר האינסולין חשוף לטמפרטורה גבוהה, מתחיל השעון לתקתק. הוא מתקתק מהר יותר ככל שהטמפרטורה גבוהה יותר. בנסיעה לאזורים חמים במיוחד כדאי שהאינסולין יישמר בקרור.
עמרם

הודעהנשלח: 08/08/2005 ב- 22:39:50    כותרת הודעה: נסיעה עם אינסולין תגובה עם ציטוט

שלום גדי. אני חי בכנרת והאינסולין עלי כבר 24 שנים גם בקיץ החם. כמו כן נוסע הרבה בעולם ומעולם לא שמתי את האינסולין שלקחתי עימי בקרור בגלל הסרבול ואי הנוחות, (פרט לשנה הראשונה של הסכרת כשעוד הייתי מבוהל). גם אני בנסיעותי למקומות חמים דואג שהאינסולין לא ישאר במכונית, או במקום חם, אלא לוקח אותו עימי לכל מקום ושומר שלא יחשף לחום. להבדיל מעידן, מעולם לא זרקתי אינסולין אחרי נסיעה או משהו כזה, (להזכיר, אני גר בכנרת), כך שהמלצתי היא לשמור מפני חשיפה לשמש או מקור חום אחר. מנסיוני רב השנים אפשר לסמוך על העמידות של האינסולין אם שומרים מחום.
חופשה נעימה.
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 08/08/2005 ב- 23:12:17    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום עמרם,
קראתי דווחים פה ושם באינטרנט על האינסולינים החדשים האנאלוגים שאינם יציבים במיוחד בחום קיצוני.
היציבות בחום תלויה בהרבה גורמים. בין השאר זה תלוי גם בסוג המיכל (בקבוקון, מיכל של עט, מיכל משאבה). קשה מאד להגיד באופן גורף שכל סוגי האינסולין יציבים בטמפרטורה של הכינרת בקיץ. ייתכן וסוג האינסולין בו אתה משתמש והמיכל שבו הוא נמצא הם שילוב מנצח. בכל אופן, לא הייתי מסיק מסקנות כלליות לגבי כל סוגי האינסולין.
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |