אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
לא עשינו מספיק רעש
עבור לעמוד
1, 2  הבא

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
סינטיה2

10

הצטרף בתאריך: 15/11/2012 ב- 12:17:31

הודעהנשלח: 25/12/2012 ב- 15:49:28    כותרת הודעה: לא עשינו מספיק רעש תגובה עם ציטוט

חברים יקרים...נרדמנו בשמירה!!!!!
שוב פעם המד הרציף לא נכנס לסל הבריאות!
הילדים שלנו עוד מעט בני 18,מה נעשה בלי המודד הרציף?
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
עידן

50

הצטרף בתאריך: 20/05/2005 ב- 00:47:08

הודעהנשלח: 25/12/2012 ב- 16:30:38    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

פשוט מבאס,
מהצהריים אני מסתובב בתחושה של אכזבה עמוקה.
אני לא רואה דרך לשלם 1000-2000 ש"ח בחודש בשביל חיישנים...

הגיע אליי מידע שעלות הכנסת המד הרציף לבוגרים היא 45 מליון ש"ח (המון יחסית לתרופות אחרות מועמדות לסל), בעוד תוספת התקציב השנה היא רק 300 מיליון, תורידו את עלות גידול האוכלוסייה ואז נבין מדוע לא היה לזה סיכוי.

מה עושים ?! אגודה? מישהו ?
אבי 34

הודעהנשלח: 25/12/2012 ב- 16:32:27    כותרת הודעה: נרדמנו בשמירה..? תגובה עם ציטוט

היי מה שלומך סינטיה, לא ממש לא נרדמנו ובטח שלא בשמירה, מי שיש לו סכרת וודאי שלא נרדם, כנראה שזה לא בכח שלנו להכניס את זה לסל...
גם אני עם מעל ל 5 מכתבי אישפוז \ נט"ן בגלל היפו - טרם אושר לי סנסור, למרות כל המכתבים ששלחתי לכל המי ומי במערך הבריאות...

מצד שני נכון הסנסור יכול לתת מעין תחושת ביטחון כל שהיא ולדעת מהי מגמת רמות הסוכר בגופינו, אך עם כל זאת עדיין זה אינו פיתרון !! מה גם הסנסור לא נמצא כאמין ומדוייק במיוחד

אז בכל זאת מה כן אפשר לעשות? עם כל הפיתויים שיש ואנחנו לא עומדים בהם
כן לנסות לאכול נכון (מה לעשות בהכל יש פחמימות וסוכר) כמה שאפשר על מנת לנסות לשמור ולהגיע לאיזון כלשהוא (נדיר)...

מקווה שזה אכן מנחם ולו במעט...
חזור למעלה
יחאל

הודעהנשלח: 26/12/2012 ב- 19:42:30    כותרת הודעה: אי"ל - אשמים במחדל שאליו הגענו תגובה עם ציטוט

לו היינו מפלגה היינו מקבלים כחמישה מנדטים ואיפה האירגון העל של הסוכרתיים שלא דאג לנו בתרופות ובמחיריהן,כל אחד מכריז על עצמו כמייצג של חולי הסוכרת ובשעת מבחן הוא נעלם ומגמגם מילים לא מובנות,בתכלס,רוצים לראות תוצאות ולא תקוות שווא,כולם חיים פה בתקווה שאותו.תו. מוצאים תרופה לסוכרת והנה מצאו פיתרון מושלם לאינסולין ובנתיים החיים הקשים נמשכים וההטבות שלהן קיוינו לא מגיעות.
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 26/12/2012 ב- 22:56:53    כותרת הודעה: נרדמנו בשמירה ? תגובה עם ציטוט

כמה מכם הרימו טלפון לאגודה ואמרו - "אנחנו לרשותכם, מה צריך לעשות?"
כמה טרחו להפגין ? לכתוב פוסט בפייסבוק ? מאמר מערכת ?
לנסות להפעיל קשרים ?
כמה מכם חברים באגודה לסוכרת נעורים ? כמה מתנדבים שם ?
מה עשיתם בפעם האחרונה למען קידום מד הסוכר הרציף בסל הבריאות ?
לדבר פקה פקה זה קל, לעשות זה קשה.
מוזמנים להתנדב לאגודה לסוכרת נעורים ולקדם את המאבק לשנה הבאה
טל': 03-5160171
חזור למעלה
סינטיה2

10

הודעהנשלח: 30/12/2012 ב- 16:07:51    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

די,נו ,באמת :roll:
אנחנו הורים עסוקים מאוד,בקושי שורדים את היום יום.
מה יצא מזה שאני ושכמותי נתנדב לאגודה או נצא להפגין בבוקר יום עבודה ויצלמו אותנו בעיתון?
מצטערת,לא אוהבת התלהמות וצעקות ברחוב בשביל איזה כותרת בעיתון.
אילו האגודה הייתה מקימה מפלגה אני באופן אישי הייתי דואגת להביא מינימום 50 איש לקלפי להצביע בעד מפלגה שתקים קרן למחקרי סכרת+תדאג לאינטרסים של הסוכרתיים.
עוד לא הבנתם? רק כוח פוליטי עוזר.
אם יש מספיק תקציב לממן "גירבוץ בישיבות" אזי יש מספיק תקציב להקים קרן למחקרים.
לכל ילד יש הורים,אחים,סבים,דודים,לפי הסטטיסטיקה כל אדם שישי יהיה חולה בסכרת--->זה כוח פוליטי.
חבל שלא הקימו מפלגה לבחירות של 2013 כי אז היינו מושכים הרבה קולות חברתיים שלא מזדהים לא עם השמאל ולא עם הימין,היינו יכולים להיות לשון המאזניים כשביבי יקים קואליציה.
חבל על הסבל של הילדים,היינו צריכים לפעול נכון ולא לבזבז זמן.
חזור למעלה
סינטיה2

10

הודעהנשלח: 30/12/2012 ב- 16:17:27    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שכחתי להוסיף...
על פי כתבה שקראתי בכלכליסט,בישראל עובדים 3500 חברות הזנק (סטרט אפ) כשבאירופה כולה יש רק 700.
אם יש מקום בעולם שבו יש סיכוי למצוא מרפא לסכרת או\ו לפתח לבלב מלאכותי אזי זה פה,בישראל.
אם נייצר כוח פוליטי ונזרים תקציב שנתי קבוע נוכל להיות חוד החנית של הלוחמה בסכרת.
כמו שהצליחו לפתח את "כיפת הברזל" נצליח לפתח גם את "כיפת המזרק" ונשים סוף לירי של מטחי מחטים לגופם של ילדים קטנים.
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 02/01/2013 ב- 09:50:27    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סינטיה
מי זה "הקימו" ? זה לא אנחנו ?
לא זוכר שראיתי הודעה בפורום ממשהו שהוא מקים מפלגה ומחפש מי שיבוא איתו...
הדרך להשפיע עוברת דרך התנדבות באגודה, כניסה לוועדות ולאסיפת הנציגים ושם תוכלי להציע את הרעיון של מפלגה.
יש היום בערב אסיפת נציגים, באה להשפיע ?
האם זה מספיק חשוב ?
חזור למעלה
מאמ

50

הצטרף בתאריך: 17/05/2005 ב- 18:34:49
מיקום/מין/גיל: מזכרת בתיה-גבר- 1969

הודעהנשלח: 06/01/2013 ב- 19:04:29    כותרת הודעה: סינטיה 2 תגובה עם ציטוט

סינטיה,
תתקשרי אלי בבקשה,
054-6878697

אמיר
חזור למעלה
נריה

2

הצטרף בתאריך: 09/12/2012 ב- 08:13:04

הודעהנשלח: 07/01/2013 ב- 01:52:37    כותרת הודעה: עם כל הכבוד לכולכם ויש כבוד אבל.. תגובה עם ציטוט

עם כל הכבוד לכולם אבל אני לא חושב שיש מקום להקים מפלגה שכל ההתעסקות שלה זה רק בחולי הסכרת! ואני אומר את זה בתור סוכרתי! אני כן חושב שיש מקום להפגנות ולעשייה שישימו לב אלינו ופחות בלחשוב על רעיונות לא ריאליים.. ועם כל הכבוד לך סינטיה אני חושב שהגיע הזמן לנסות באמת להוזיז דברים ולא לתקוף סתם אנשים.. איך לעזאזל בוויכוח הזה הגענו שוב לחרדים?? שיהיה רק טוב ואושר בעזרת ה׳ לכולם..מחייך
חזור למעלה
סינטיה2

10

הודעהנשלח: 07/01/2013 ב- 13:13:00    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נו,באמת :!: שוב תוקפים אותי :?: מה יהיה :?:

מה כל כך קשה להבין?
1 מתוך 6 אזרחי מדינת ישראל הוא סכרתי,באחוזים זה כ 16%,במנדטים זה כ 19 מנדטים,יותר ממפלגת העבודה :wink:

מי אמר סנסורים ואינסולין בחינם ולא קיבל?
מי רוצה הגדלת קיצבת הנכות לסכרתיים?
מי רוצה הכרה במס ?
מי רוצה ביטוח בריאות פרטי ללא חיתום ?
מי רוצה הזרמת כספים למחקרים?
מי רוצה חממות מחקר לסכרת ?
מי רוצה להגדיל את תקציב המדען הראשי לטובת הקמת חברות סטרט אפ העוסקות בריפוי הסכרת או בטכנולוגיה?

חברים,תפתחו את העיניים,אנחנו 1 מתוך 6-זה כוח פוליטי!!!!!

למה לכם לבחור "בדיור מוזל" כשאתם משלמים תקרת תרופות של 300 ש"ח? כשמשכנתא של 300 ש"ח ל 30 שנה תממן לכם דירה בסכום של 600 אלף ש"ח (תפתחו מחשבון משכנתא).

למה לכם לבחור "בחינוך חינם מגיל 3" אם אתם משלמים 300 ש"ח לילד עד גיל 18?מה כבר חסכתם?800 ש"ח במשך 20 חודשים?על הסכרת אתם משלמים יותר ויותר שנים!!

חרדים יקרים,למה לכם לבחור "בתקצוב הישיבות" ולא בתקצוב מחקרים לסכרת?הרי במגזר שלכם יותר קשה לשדך "תלמיד חכם וסכרתי" מאשר "תלמיד טיפש ובריא" הלא כן?
למה לא לחלק את תקציב הישיבות ל 2 חלקים ,אחד יממן רק את החכמים בתורה והשני יממן רק את החכמים בריפוי סכרת.
את הסכרת אפשר לרפא,עדיף מוקדם ככל האפשר.

בכל המגזרים בעם יש ילדים ומבוגרים סכרתיים והגיע הזמן שנבין שיש לנו כוח.
למה לנו לצעוק אם אפשר להחליק את הפתק הנכון ,בשיא העדינות ,לתוך הקלפי?
חזור למעלה
נריה

2

הודעהנשלח: 07/01/2013 ב- 15:41:32    כותרת הודעה: לסינטיה2! תגובה עם ציטוט

כל מה שאמרת נכון ואני מסכים עם זה! הורדת עלות התרופות, הקצאת יותר כסף לקידום מחקרים.. הכל טוב! אבל האם על בסיס זה מקימים מפלגה? מפלגה צריכה שתהיה לה אמירה בכל תחום! לא רק בתחום אחד.. אז מה תגיד המפלגה בנושאים מדיניים? או ביטחוניים? או כלכליים? אי אפשר להקים מפלגה על בסיס עיקרון אחד.. ואני לא חושב שלמפלגה כזאת יהיו הרבה תומכים.. לא כל סכרתי יצביע למפלגה כזאת.. אני באופן אישי לא הייתי מצביע למפלגה עם מצע כל כך קצר.. ונכון, אני מסכים עם הביקורת כנגד החרדים ששוללים אדם עם סכרת, אבל, ופה האבל הגדול, הם חלק מאיתנו וגם הם חלק מהעם אז אני חושב שתמיד כדאי לחפש את השווה ולא את השונה ולא לקפוץ על כל הזדמנות שיש כדי להיות יאיר לפיד ולשאול איפה הכסף ואז להפנות אצבע מאשימה לחרדים.. כי כוחנו באחדותנו! בכל אופן על עצם העלאת הנושא מגיע לך שאפו! אם כי אני לא מסכים עם הדרך שנקטת.. שיהיה לך יום טוב!
חזור למעלה
סינטיה2

10

הודעהנשלח: 08/01/2013 ב- 09:48:56    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נריה
כתבת "מפלגה צריכה שתהיה לה אמירה בכל תחום! לא רק בתחום אחד.. אז מה תגיד המפלגה בנושאים מדיניים? או ביטחוניים? או כלכליים? אי אפשר להקים מפלגה על בסיס עיקרון אחד"
אתה ממש לא צודק,מפלגת הגימלאים היא דוגמא קלאסית ,מפלגה שמייצגת רק את האינטרסים של הגימלאים ותצטרף לכל קואליציה שתוקם.
מפלגת עלה ירוק היא עוד דוגמא.
אם מפלגת המתוקים תגנוב מנדט אחד מכל מפלגה,עדיין הליכוד ירכיב ממשלה ועדיין הכוח של כל המפלגות האחרות ישמר באותו הפרופורציה רק שביבי יצטרך לשלם את מחיר ההצטרפות של מפלגת המתוקים לממשלה,זאת אומרת תקציבים למחקר.
כמו שהחרדים יודעים להתאחד כדי לקחת למוסדות שלהם מתקציב המדינה ככה נתאחד כולנו.

מה שיפה בבחירות דמוקרטיות שהן חסויות,האזרח בוחר מאחורי פרגוד ואף אחד לא רואה.
נניח שאתה ש"סניק ,החברים שלך והסביבה שלך חושבים שאתה ש"סניק,מאחורי הפרגוד תבחר מפלגת המתוקים ,כשתצא החוצה תאמר לכולם שבחרת בש"ס ואף אחד לא ידע שבחרת אחרת.

אתה לא תפגע בכוח של ש"ס כי הכוח שלך יקוזז עם הסכרתי שיבחר במתוקים במקום בלפיד ובערבי שיבחר מתוקים במקום טיבי,המפה הפוליטית תשאר אותו הדבר כי מחלת הסכרת פוגעת בכל המגזרים.

חביבי,יש לנו מזל שחלינו במחלה שהיא לא נדירה,לכן אנחנו יכולים לנצל את העובדה הזו ולעשות מהלך פוליטי.
חזור למעלה
נריה

2

הודעהנשלח: 08/01/2013 ב- 12:10:07    כותרת הודעה: לסינטיה! תגובה עם ציטוט

סינטיה, נתת לעצמך דוגמאות מצויינות!! כל מפלגה שאין לה אמירה בכל תחום אלא רק בתחום אחד כמו הגמלאים / עלה ירוק אלה לא מפלגות שמחזיקות לאורך זמן והכוח הפוליטי שלהם הוא דל מאוד! זה מפלגות שמופיעות פעם אחת בצורת מפלגה קטנטנה ונעלמות באותה מהירות שבה הם באו! איפה הגמלאים היום?? איפה עלה ירוק?? מי בכלל הולך לספור אותם בבחירות הקרובות? את מדברת על 19 מנדטים מתוך הנחה שכל סכרתי יצביע למפלגה שלך.. ואם מחר יקום אדם בעל עודף משקל ויגיד אנחנו מחצית מתושבי מדינת ישראל שזה מתורגם ל60 מנדטים זה יישמע לך רציני?! גם בתוך הגמלאים לא כולם מצביעים למפלגה שלהם.. ובנוגע לבחירות החשאיות והדיסקרטיות אני לא חושב שמישהו צריך להתבייש או להסתיר מה הוא הצביע.. ואם את שואלת אז אני לא ש״סניק.. אני לא אדם דתי אבל חרה לי התוקפנות על הציבור הזה.. שיהיה רק טוב לכולנו![/code]
חזור למעלה
נריה

2

הודעהנשלח: 08/01/2013 ב- 12:16:52    כותרת הודעה: ועוד משו.. תגובה עם ציטוט

כתבת ״כמו שהחרדים מתאחדים כדי לקחת מהתקציב למוסדות שלהם...״
בוא נגיד את זה ככה: החרדים מאוחדים כמו שבן ארי ישב בממשלה עם זועבי.. יש להם 4 מפלגות! עם כל הכבוד אני לא חושב ש4 מפלגות זה נקרא ״מאוחדים״.. בתוך ש״ס עצמה יש להם מחלוקות שמגיעות גם לפסים אלימים.. דרעי vs ישי.. אולי מכל פני השטח הכל נראה שקט אבל לפי דעתי לא יעבור הרבה זמן עד שהכל יתפוצץ.. אז מאוחדים - זה לא!
חזור למעלה
סינטיה2

10

הודעהנשלח: 08/01/2013 ב- 13:10:33    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נו,בסדר,גם מפלגה שתחזיק מעמד קדנציה אחת זה יותר טוב מלא לעשות כלום ולחכות למשיח שיביא מרפא.
4 שנים יספיקו כדי להקים מוסדות מחקר ולתקצב אותם 10 שנים קדימה.
המוסדות ימשיכו לנוע בכוח האנרציה גם אם מפלגת המתוקים תעלם מהמפה אחרי קדנציה אחת.
חזור למעלה
נריה

2

הודעהנשלח: 08/01/2013 ב- 17:30:00    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני לא מצליח לראות איך מפלגה של 2-3 מנדטים מוציאה מהממשלה תקציב כזה.. אבל זאת כבר חשיבה הרבה יותר ריאלית! בכל אופן אני שוב אומר לך תודה על עצם העלאת הנושא!
חזור למעלה
סוכרתי ותיק

הודעהנשלח: 09/01/2013 ב- 16:06:06    כותרת הודעה: איזה שטויות תגובה עם ציטוט

כל אחד פה יותר שחקן מהשני. לא עשיתם כלום וגם לא מגיע לכם כלום. תפסיקו להתלונן ולבלבל את המוח. אם אתם רוצים לעשות משהו, תפעלו. לקשקש ולשחק אותה בפורום לא יעזור.
חזור למעלה
נריה

2

הודעהנשלח: 09/01/2013 ב- 17:00:51    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צודק! אני איתך.. פחות דיבורים ויותר מעשים.. אבל אני חושב שגישה קצת יותר נחמדה היתה מועילה יותר.. ״דברי חכמים בנחת נשמעים״..מחייך
חזור למעלה
אורח 2

הודעהנשלח: 09/01/2013 ב- 18:26:01    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ראשית - מי שרוצה לעשות - עושה
שנית - זה נכון שאחד מכל שישה ישראלים חולה בסוכרת. מצד שני - מדובר בשם כללי למספר רחב של מחלות עם מנגנון שונה וככל הנראה פתרון שונה. רב החולים סובלים מסוכרת מבוגרים שפתרונה שונה לגמרי מסוכרת נעורים (של ילדינו).
כולנו רוצים עוד מחקר ועוד תקציב לפתרון בעיות ילדינו . הדרך לעשות את זה אינה פוליטית (לעניות דעתי) אלא ברמת היוזמה האישית של כל אחד מאיתנו. דוגמא יפה (ועצובה) היא אותו ישראלי בוגר בית הספר למנהל עסקים בהרוורד אשר חלה תוך כדי לימודיו ב ALS (מחלת נוון שרירים נדירה) והצליח לעורר גיוס כספים אדיר לקרנות מחקר בנושא שאיש לא רצה להתעסק בו קודם לכן. היתה עליו תוכנית בערוץ 2 לפני כשנה. לפי מיטב ידיעתי הוא נפטר כבר אך הקרן שיזם עדיין פעילה.
חזור למעלה
סינטיה2

10

הודעהנשלח: 10/01/2013 ב- 10:25:34    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חברים יקרים
בואו לרגע נשחק במשחק דימיוני שבו אתם מתחפשים למדען שהצליח למצוא את תרופת הפלא המרפאת את הסכרת ..

"הנה הגיע היום המיוחל והנסיוב שעליו שקדתם שנה שלמה מנטרל את מערכת החיסון ומחזיר את תפקוד הלבלב לקדמותו,כרגע הנסיוב עובד רק על חזירים ואתם חייבים להמשיך את המחקר על בני אדם,פניתם ל JRDF וקיבלתם 2 מיליון דולר להמשיך במחקר,יופי.
אבל היום בבוקר אתם מקבלים שיחת טלפון מעניינת ביותר ממר "מנהל של חברת תרופות ידועה" והוא מציע לכם צק של 275 מיליון דולר תמורת מכירת הפטנט.
בשבילו הסכום הזה זה רק חלק קטן מהרווחים שהוא עושה על מכירת אינסולין.
בשבילכם 275 מיליון דולר,זה הכסף שבעזרתו אתם מחזירים את המשכנתא,מפסיקים לעבוד,קונים אחוזה של 10 דונם במושב יוקרתי במרכז הארץ,יאכטה מפוארת,מסדרים את הילדים ואת הפנסיה כמובן ונשאר עוד כסף לסדר את הילדים והנכדים ל 200 שנים הבאות.
מי המטומטם שיסרב לקבל צק כזה :?:
אני,תמורת 275 מיליון דולר מוכנה אפילו לקבל סכרת. :wink: "

עכשו תדמיינו שאתם מדענים העובדים בחברה ממשלתית ומקבלים משכורת כעובדי מדינה.
סוף סוף הנסיוב עובד על חזירים ואתם ממהרים לפרסם את ההצלחה בירחון רפואי.
בזכות ההצלחה מדינת ישראל \ JRDF ממהרים למלא לכם את הקופה ב 2 מיליון דולר כך שתוכלו להמשיך את הנסיונות על בני אדם.
בבוקר דופק לכם בדלת מר" מנהל חברת תרופות " ומציע לכם את ה 275 מיליון דולר.
אתם לא יכולים למכור את הפטנט למר "מנהל" כי הפטנט שייך למדינת ישראל.
לצערכם אתם תאלצו לגנוז את החלום על ה 10 דונם במושב והיאכטה ולקום בבוקר לעבודה ,לעמוד בפקקים ולהמשיך בעבודה בחברה הממשלתית.
לפחות יש לכם 2 מיליון דולר להמשיך את מפעל חייכם עליו תקבלו יוקרה וסיפוק מקצועי.

טוב,הגיע הזמן להתעורר מהפנטזיה על בית יוקרתי, יאכטה,מרצדס ותרופה לסכרת ולהתחיל להתמודד עם המציאות.
המציאות היא...שאם לא נפעל להקמת חברות ממשלתיות וכסף ממשלתי אין מצב שתזכו אי פעם לקבל תרופה לסכרת.
אם אתם מתכוונים לשבת בשקט ולקטר אזי רצוי שתחבקו את מזרק האינסולין טוב טוב כי הוא יהיה החבר הכי טוב שלכם עד סוף חייכם ולא תתפטרו ממנו לעולם.
חזור למעלה
אורח 2

הודעהנשלח: 10/01/2013 ב- 10:52:10    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

האם יש איזושהיא דוגמא לחברה ממשלתית מסוג זה (חוץ מתעשיות בטחון שחייבות להיות מולאמות משיקולים אחרים) שעשתה דבר כזה? באיזושהיא מדינה ?
לדעתי לא. חברה ממשלתית זה בדרך כלל כינוי לחברה צולעת ולא תחרותית.
מי שמשקיע בחברה לפי התסריט הראשון שהראת יכול אמנם להתפתות לכסף גדול של מי שיקנה ממנו את הפטנט אבל אם יש לו קצת יותר ביצים - הכסף הגדול שיגיע במידה ויצליח - גדול הרבה יותר.
אין היום מדענים עצמאיים שעובדים בגראז' שלהם - בדרך כלל רעיונות באים מן האקדמיה ואז הפטנט שייך לא רק למדען אלא גם למוסד בו הוא עובד. האוניברסיטה דואגת לקבל נתח משלה - ולכן כמעט תמיד תמנע ממכירה של פטנט . היא רוצה למסחר אותו ולקבל תמלוגים בעתיד.
את צודקת במהות - כדאי מאוד לתגמל יזמים וממציאים ולנתב אותם לתחום זה. לגבי הדרך - מסופקני.
חזור למעלה
סינטיה2

10

הודעהנשלח: 10/01/2013 ב- 11:56:22    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לאורח 2
נתת דוגמא מצויינת.
מעניין מה היה קורה אם כיפת הברזל הייתה מפותחת לא ע"י חברה ממשלתית אלא ע"י יזם פרטי?
אני בטוחה שהיזם היה מקבל איזה צק יפהפה מאיזה ממשלה אירנית ,גונז את הכיפה ותושבי הדרום היו ממשיכים להיות חשופים ,בדיוק כמו הסוכרתיים.

כספי המדען הראשי הם דוגמא לכספים ממשלתיים.
הממשלה חייבת להבטיח לעצמה את הבעלות על פטנט שהומצא בעזרת כספי המדען הראשי.
כלומר המדען עובד בשביל המדינה ומקבל מהמדינה משכורת עבור עבודת הפיתוח,בדיוק כמו כיפת הברזל.

כיפת הברזל הומצאה בגלל הכוח האלקטוראלי של תושבי הדרום.
גם לנו יש כוח אלקטוראלי (1 מתוך 6) והגיע הזמן שנפנים את זה.
חזור למעלה
יחאל

הודעהנשלח: 10/01/2013 ב- 21:34:05    כותרת הודעה: סינטיה 2...אלה שאמורים ליצג אותנו לא מעונינים שהסוכרת תעלם תגובה עם ציטוט

ישנם הרבה גורמים שמתפרנסים יפה מאוד ממחלת הסוכרת והם לא מעונינים כלל ועיקר שהיא תעלם לה כך סתם,זה אומר לשמור על המחלה על אש קטנה ולהתפרנס ממנה יפה מאוד מאוד,קחי דוגמה מיצרניות הנשק בעולם שלא מעונינות בשלום אלה במילחמות מתמשכות לאורך זמן. ובכן חולי הסוכרת נלחמים כל חייהם בסוכרת ועל הדרך מפרנסים הרבה גורמים אינטרסנטים שלא מעונינים שהמחלה תיפסק לחלוטין.
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 12/01/2013 ב- 09:57:34    כותרת הודעה: קשקוש בלבוש תגובה עם ציטוט

מסכים לחלוטין עם סוכרתי ותיק. כתיבה בפורום לא מקדמת שום דבר.
במקום להקליד פוסטים, להגיב ולהתלהם צאו לעשות.
אפשר להתחיל עם התנדבות לאגודה לסוכרת נעורים, הוקמו עכשיו וועדות חדשות בהן ניתן להשפיע. אפשר גם ללכת להרצאות מטעם האגודה בבתי ספר כדי להעלות את המודעות.
הכול תלוי בכם. כל עוד אתם לא עושים תסתמו את הפה ואל תפריעו לאילו שכן עושים לעשות.
לגבי רווחים מסוכרת - מה לעשות שמה שמניע את העולם זו הכלכלה וזה חלק מהמשחק שלה. העולם היה נראה אחרת לגמרי אם אותם שיש להם אינטרסים לא היו עושים.
בלי חברות תרופות לא היו בכלל מחקרים כי אף אחד לא היה מצליח לממן אותן.
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד
1, 2  הבא
עמוד 1 מתוך 2

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |