אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
לא עשינו מספיק רעש
עבור לעמוד
הקודם  1, 2

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
מאמ

50

הצטרף בתאריך: 17/05/2005 ב- 18:34:49
מיקום/מין/גיל: מזכרת בתיה-גבר- 1969

הודעהנשלח: 12/01/2013 ב- 10:55:16    כותרת הודעה: לאורח תגובה עם ציטוט

אורח יקר,
גם אני מסכים שכתיבה בפורום לא מקדמת כלום,
אבל יש לזכור מספר דברים :

1. כתבת ש"הכול תלוי בכם" נראה לי שהכול תלוי בנו ולא בהם!
2. ביקורת - אם יודעים להפיק ממנה תובנות אזי היא מקדמת את המטרה.
3. לשימחתי אני חי בישראל וכן מותר להגיד ולכתוב כמעט הכול - אז בוא לא נסתום פיות
4. לצערי ,לחלק מהכותבים/קוראים בפורום יש חילוקי דעות עם האגודה, אני בהחלט חושב שחילוקי דעות אלו ניתנים לגישור ואפשר יהיה לנתב את הפוסטים למעשים

גילוי נאות - אני חבר באחת הוועדות עליהן דיברת

לכול שאר חברי מהאולימפידה - אני עדיין מחפש עבודה - כך שאם משהו רוצה לעשות איזו תחרות קטנה - אני כבר ניצחתי
מאוד שמח מאוד שמח מאוד שמח
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
אורח

הודעהנשלח: 12/01/2013 ב- 23:07:51    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מאמ,
אתה מגיע ממקום של טוב, אני יודע עד כמה אתה ומשפחתך תרמתם ועדיין תורמים לסוכרתיים בארץ. קשה לי עם אנשים שמלינים אבל לא עושים כלום.
שהסינטיה הזו תגיע לחצי ממה שתרמת אתה תהייה לה זכות לדבר.
חילוקי דעות עם האגודה - שתמצא מסגרת אחרת לעשות.
נו, לא מספיק עם הקנטרנות ?
חזור למעלה
שליימה2

הודעהנשלח: 13/01/2013 ב- 03:20:03    כותרת הודעה: כן כן תגובה עם ציטוט

שלום לכולם.

אני כותב בתור אבא לילדה סוכרתית.

אני לא מבין מה רוצים מסינטיה.. גם היא חושבת שלכתוב בפורומים זה לא מספיק.

אבל מה אם היא לא חושבת כמוכם?

אני אישית גם לא חושב כמוכם.

אני חושב ש:
לעשות הרצאות בבתי ספר...מה לשכנע ילדים לא לחלות בסכרת נעורים כי זה לא נעים?

לארגן פלאשמובים משפילים ומטופשים בתחנות מרכזיות?(שלפי התוצאות של סל התרופות האחרון מאוד עזר)

לארגן כנסים שאליו מגיעים כל חזירי הרווחים מהמחלה שמתחרים מי ימכשר את הילדה הקטנה שלי ביותר מכשירים כדי לשמור על איזון?

לארגן קייטנות שבשביל להתכסתח בהן מחזיקים את הילדים בערכי סוכר גבוהים?
לארגן קייטנות שרק גורמות לילדים להרגיש יותר "מיוחדים"
לממן מחקרים עד לשלב מסויים ואז להפסיק מימון.

אלו פעילויות מיותרות.

חבל על הכסף ועל הזמן.
לפעמים עדיף לא לעשות מאשר לעשות שטויות.

אישית אני כבר לא כל כך יודע מה ניתן לעשות למעט להקפיד מאווווווד על האיזון של בתי.

ובנוגע לקנטרנות...אני ממש לא אוהב את ההתנפלות על סינטיה היקרה ועצוב שבמיוחד מישהו מכאן שממש לוקח ללב כל מה שאומרים לו משתף פעולה.

קיצר תגידו מה שאתם רוצים כל האגודה הזאת היא כישלון. בזבוז זמן ומשאבים.
לא שאני חושב שיש כרגע משהו יותר יעיל לעשות כי חברת הכנסת החביבה שלנו אנסטסיה מצאה את עצמה מובטלת.
אז בקיצר לילה טוב
חזור למעלה
שליימה2

הודעהנשלח: 13/01/2013 ב- 03:26:19    כותרת הודעה: שכחתי להוסיף תגובה עם ציטוט

ולכל חסידי האגודה.

פעם היה בפורום הזה איש יקר..שי שמו שרצה להשפיע והיו לו מגוון עצום של רעיונות.

הוא הציע את זה לאגודה ונבעט מכל המדרגות כי הוא איים על ההגמוניה של האגודה.

אז אנא מכם תפסיקו לבלבל את המח עם האגודה הזו...כל מה שאני שומע אגודה אגודה אגודה....אפשר לחשוב....
חזור למעלה
שליימה2

הודעהנשלח: 13/01/2013 ב- 03:29:03    כותרת הודעה: כן כן תגובה עם ציטוט

שלום לכולם.

אני כותב בתור אבא לילדה סוכרתית.

אני לא מבין מה רוצים מסינטיה.. גם היא חושבת שלכתוב בפורומים זה לא מספיק.

אבל מה אם היא לא חושבת כמוכם?

אני אישית גם לא חושב כמוכם.

אני חושב ש:
לעשות הרצאות בבתי ספר...מה לשכנע ילדים לא לחלות בסכרת נעורים כי זה לא נעים?

לארגן פלאשמובים משפילים ומטופשים בתחנות מרכזיות?(שלפי התוצאות של סל התרופות האחרון מאוד עזר)

לארגן כנסים שאליו מגיעים כל חזירי הרווחים מהמחלה שמתחרים מי ימכשר את הילדה הקטנה שלי ביותר מכשירים כדי לשמור על איזון?

לארגן קייטנות שבשביל להתכסתח בהן מחזיקים את הילדים בערכי סוכר גבוהים?
לארגן קייטנות שרק גורמות לילדים להרגיש יותר "מיוחדים"
לממן מחקרים עד לשלב מסויים ואז להפסיק מימון.

אלו פעילויות מיותרות.

חבל על הכסף ועל הזמן.
לפעמים עדיף לא לעשות מאשר לעשות שטויות.

אישית אני כבר לא כל כך יודע מה ניתן לעשות למעט להקפיד מאווווווד על האיזון של בתי.

ובנוגע לקנטרנות...אני ממש לא אוהב את ההתנפלות על סינטיה היקרה ועצוב שבמיוחד מישהו מכאן שממש לוקח ללב כל מה שאומרים לו משתף פעולה.

קיצר תגידו מה שאתם רוצים כל האגודה הזאת היא כישלון. בזבוז זמן ומשאבים.
לא שאני חושב שיש כרגע משהו יותר יעיל לעשות כי חברת הכנסת החביבה שלנו אנסטסיה מצאה את עצמה מובטלת.
אז בקיצר לילה טוב
חזור למעלה
סינטיה2

10

הצטרף בתאריך: 15/11/2012 ב- 12:17:31

הודעהנשלח: 13/01/2013 ב- 09:52:39    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בוקר טוב חברים יקרים

יש כאן אורח שכועס עליי מאוד כי לא יצאתי להפגין ולא התנדבתי.
אז ככה,אני עובדת כל יום יותר מ 9 שעות ומשלמת יותר מ 50% מיסים על שכרי.
לכן כל סכרתי שחושב שהכסף של המשאבה וקיצבת הנכות שהוא מקבל גודל על העצים צריך להגיד לי ולשכמותי תודה (כי זה ממש לא נעים לי לחזור כל יום הביתה ב 7 בערב,ממש לא)

מאמ היקר,התגעגתי,צריך לפתוח מחדש את האולימפיאדה כי יש מצב שאני אנצח אותך.
מצבך הרבה יותר טוב משלי,ביום שמש יפה כזה אחרי גשם וגינה פורחת הדבר האחרון שבן אדם צריך לעשות זה לשבת במשרד נטול חלונות לאור נאון ולריח של מזגן בשביל לשלם 50% מס וגם בלי לקבל הכרת תודה.

מצטערת אבל חברי האגודה באים לעבודה לייצג את הסכרתיים ותמורת זה הם מקבלים שכר,שיעזבו אותי בשקט ויתחילו לעבוד.
אני מוכנה לשלם להם יותר מדמי חבר ,רק שיעשו את העבודה שלהם ולא יבקשו ממני להתנדב בנוסף "להתנדבות" לשלם דמי חבר,שעל זה כבר התנדבתי לשבת במשרד סגור ולא לטייל בשדה פרחים.

בפעם הקודמת כשהיה מדובר על הכנסת הסנסורים לסל הצעתי לפנות ללוביסטים ,כך עשתה האגודה לבסוף ומהלך זה הביא הצלחה.

הפעם אני מציעה להקים מפלגה,חברי האגודה כמייצגים את כל הסכרתיים יגשו לאדם בעל שיעור קומה (למשל הרב פירר) ולהציע לו להקים מפלגה.
כן,זה לא חלום,האגודה צריכה רק לשלוח את פתקי ההצבעה בדואר ואנחנו נשלשל אותם בקלפי לא צריך אפילו תשדיריי בחירות.

אנחנו 1 מתוך 6 ולכל 1 יש קרובי משפחה.
סכרתיים סוג 2 יפיקו תועלת גם מהלבלב המלאכותי וגם מהשתלת תאי בטא לכן האינטרס שלהם דומה לשלנו.
כמו כן חולים במחלות אוטואימיוניות יפיקו גם כן תועלת ממניעת התקיפה.

שוב פעם אני אביע את השקפת עולמי...כדי להשיג את מה שרוצים בחיים צריך לעבוד מהשכל ולא מהרגש.
בכי והתמסכנות מול התקשורת רק יזיקו לילדים שלנו-[b]זו לא הדרך.[/b]

נערך בפעם אחרונה על-ידי סינטיה2 בתאריך 13/01/2013 ב- 10:34:37, נערך בסך הכל 2 פעמים
חזור למעלה
שלומית

500

הצטרף בתאריך: 04/04/2010 ב- 15:23:49

הודעהנשלח: 13/01/2013 ב- 09:53:34    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום לכולם,
"קפצתי לבקר" וכמו תמיד, לא משעמם כאן.
סינטיה היקרה, אני לגמרי אתך.
מי יודע, אולי גם חברת בטא 02 הפסיקה כבר את המחקרים שלה כי פשוט מכרה את הפטנט שלה לחברה אחרת שלא מעוניינת במרפא...
שווה לבדוק.
בכל אופן, אני כ"כ שמחה שעדיין יש בך רוח קרב וטרם התייאשת מהאנשים...
לצערי, חוקרים שדיברתי אתם אמרו שהדרך עוד ארוכה ולאו דווקא בגלל תקציב.
חשבתי לבנות על טכנולוגיה, אבל כמו שאני מתחילה לקלוט (באיחור) אם הטכנולוגיה תגרום לנו לא לקנות אינסולין מבחוץ, אז היא לא תגיע אלינו.
כלומר, נותר רק הלבלב המלאכותי שאליו נמשיך לשאוב אינסולין...
בכל אופן, תמשיכי להיות חזקה. לפעמים כולנו מתפרצים ומשתוללים אבל בסה"כ כולנו אנשים שיש להם / לילדים שלהם סוכרת...
חזור למעלה
מאמ

50

הודעהנשלח: 13/01/2013 ב- 11:16:53    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

סינטיה,
רק עכשיו שמתי לב שהפכת לסינטייה 2 ,
מה נסגר אתך את מחליפה שמות סידרתית?

בעניין ההתחלפות- בואי נתחלף בשניה זו! אני מטפס על הקירות מחיפוש עבודה ומוכן לשלם 60% מס רק להתחיל לעבוד כבר,

ועכשיו לעיקר (או לבת האיכר- והעיקר, שהאיכר לא יהיה בבית)
צוחק מגניב צוחק רשע מאוד קורץ

אני באמת מאמין שעם האנרגיות שלך ושל עוד מספר אנשים טובים פה באתר אפשר להזיז ולשנות דברים - אפילו באגודה לסכרת ,
אני מבקש פעם נוספת ,התקשרי אלי לטלפון 054-6878697
אני בטוח שבשיחה טלפונית אוכל להבהיר חלק מהדברים שנכתבים על פעילות האגודה ואינם מדויקים -

כמובן שכל מי שרוצה להתקשר מוזמן בשמחה

יום טוב
ושאמצא עבודה
אמיר
חזור למעלה
סינטיה2

10

הודעהנשלח: 13/01/2013 ב- 12:54:58    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מאמ

בקצב שהמחשב שלי חוטף באגים אני אהיה סינטיה 007.

תאמר לנו באיזה תחום או מקצוע אתה מחפש אולי אפשר לעשות משהו,בנתיים תהנה מיום שמש לאחר הגשמים,חבל על חיים שעוברים בין 4 קירות,תהנה בנתיים עד שתמצא עבודה.

בקשר לאגודה...בחייאת מאמ, כפי שכתבתי,כל יום אני חוזרת ב 7 בערב,הכלים לא מכניסים את עצמם למדיח וגם הכביסה לא ,את זמני המועט אני משתדלת לתת לילדים.

חוץ מזה,בשביל מה צריך להתנדב לאגודה?
באגודה יש אנשי מקצוע (בטוח הרבה יותר מקצועיים ממני) העבודה שלהם היא,ליצג את הסוכרתיים,בשביל זה אנחנו משלמים להם דמי חבר.
אם חסר כוח אדם ,אז בבקשה שיעלו את דמי החבר,אני מוכנה לשלם יותר.
מה הטעם שאני אתנדב?רק זמן ההכשרה שלי לא יחזיר את ההשקעה,חבל על הזמן.

חבר כנסת מרוויח מספיק כסף ופנסיה בשביל שיהיה לו מוטיבציה להכנס לפוליטיקה מבלי שאני אצטרך לשאת שלטים בכיכר.
אין לי זמן להפגין ולא לשבת באוהלים,יש לי זמן פעם ב 4 שנים להחליק את הפתק הנכון ביום החופש שנותנים לי על חשבון המדינה,ואם היה לסכרתיים נציג מטעמינו הייתי מחליקה את הפתק הנכון ומשכנעת עוד כמה קרובים לעשות את אותו הדבר.

מה יצא מכול ההתנדבויות האלה ב 50 שנה האחרונות?כלום,שום דבר שירפא את הסכרת,שום דבר שנעשה בכיוון,רק מילים שעפות ברוח,בלה,בלה,בלה.

מאמ,אנחנו בישראל יושבים על מכרה זהב,תקרא בבקשה כתבות על ההייטק הישראלי ועל המדענים הישראלים מנקודת ראות של עיתוני טכנולוגיה מחו"ל.
המדענים שלנו אלופים,המהנדסים שלנו מספר 1 בעולם,סין שולחת לפה מדענים כדי שילמדו איך הישראלים מצליחים לחשוב מחוץ לקופסא ולהצליח לפתח מוצרים שנכשלים בכל העולם.
אם יש מקום בעולם שבו אפשר למצוא תרופה לסכרת זה פה,בישראל.
ביבי הקים הרבה חממות מחקר וקידם את ההיטק הישראלי,כל בקשתנו היא הגדלת אותם תקציבים בשביל מחקר הסכרת.
למה כל כך קשה להשיג את זה?האם זה לא בכוחנו?
החממות האלא בכלל לא עולות הרבה כסף,רוב הכסף הוא תשלום משכורות המדענים ,שהם, המדענים, משלמים מזה 50% מיסים ,ארנונה,מע"מ וכו.
זה כסף שיוצא ממקום אחד וחוזר ממקום שני ואם ימצא תרופה לסכרת אזי מדינת ישראל תקבל חזרה את הכסף פי כמה וכמה.

לא כדאי לנו להתלבש על מפלגה קיימת כי יהיה מאוד קשה לשכנע ערבים להצביע ליברמן או חילוני להצביע ש"ס,אנחנו צריכים מפלגה עצמאית.
הגיע הזמן להפשיל שרוולים ולפעול במקצועיות,כבר ניסינו ללכת בדרך א ולא הצלחנו...אז צריך ללכת בדרך ב.

שוב פעם...אנחנו 16% מהאוכלוסיה כ 19 מנדטים ללא קרובי משפחה וללא הצטרפות של בוחרים ממחלות אוטואימיוניות אחרות.
ממילא בתחום המדיני כל ממשלה שתבחר תהיה ממשלת בובות אמריקאית אז לפחות נבחר במפלגה שיצא לנו ממנה משהו חיובי.
חבל שלא פעלנו מהר,יכולנו להכנס כבר בבחירות 2013,חבל.
חזור למעלה
אורח 2

הודעהנשלח: 13/01/2013 ב- 18:22:03    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לעשות ונטילציה ולקטר זה דבר טוב - וזכותו של כל אחד. אסור לבוא בטענות לאף אחד ובשביל זה יש פורום שבו הנייר (המסך) סובל הכל.
צריך גם להכניס דברים לפרופורציה - עד לפני 90 שנה סוכרת נעורים היתה גזר דין מוות. לאמר שב-50 שנה לא קרה כלום - זה לא ממש משקף את המציאות.
אם פעם ילד עם סוכרת נדון מראש לתוחלת חיים מקוצרת - הרי על סמך המידע שקיבלתי מן הרופאה שלנו (ואני מאמין לה) - כיום בטיפול מודרני זה ממש לא נכון.
הדרך היחידה בעיני למצוא מרפא היא ברוח תשדיר הבחירות שראיתי אתמול - על איזו רשימה קיקיונית שדיברה על "אלוהי הכסף". אם יימצא התורם שיבטיח מענקי מחקר ממושכים לחוקרים חדשים שייכנסו לתחום - יהיו עוד חוקרים. אמנם החוכמה לא נבראה בישראל - אבל יש פה מוחות מוצלחים ורצוי להוסיף עוד חוקרים לתחום הסוכרת. להבדיל ממקצועות ופרויקטים הנדסיים שבהם אנחנו ממש טובים כי יש בהם תוצרים מהירים - פרויקטים במדעי החיים לוקחים שנים. כולם גאים בקופקסון של טבע אך שוכחים את 20 שנות העבודה שהושקעו קודם לכן במכון ויצמן.
אני יודע שיש חברות שמתפרנסות מסוכרת - אבל גם בטוח שהן תתפרנסנה לא פחות טוב מפתרון של המחלה המקוללת הזו. סביר להניח שזה לא יהיה איזו תרופה חד פעמית אלא משהו שלוקחים כמו חיסון או כל כמה חודשים ויימצא הכלכלן שיתמחר את זה כך שאיש לא ילך הביתה רעב בסוף היום.
כל רעיון ה JDRF מבוסס על כסף פרטי של הורים לילדים עם סוכרת. השאלה של מליון הדולר (ואין לי מושג מה השתובה לה) היא לאיזו מטרה מחקרית הוא יפוזר.
חזור למעלה
אורח...בתפקיד סודי

הודעהנשלח: 13/01/2013 ב- 22:57:29    כותרת הודעה: האם אתה בעל תפקיד באגודה לסוכרת נעורים ? תגובה עם ציטוט

בתור אורח, אתה מתנגד לכל רעיון שעולה פה ומציע תמיד להתנדב לאגודה לסוכרת נעורים,הכל בעינך שטויות ופקה פקה וקישקוש בלבוש,יובל תמסור ד"ש באגודה לסוכרת נעורים.
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 13/01/2013 ב- 23:33:10    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ללא תוצאות ממשיות לשרשור הזה, כל כולו הוא קשקשת וירטואלית עם או בלי בעלי תפקידים באגודה או מחוץ לאגודה, עם או בלי אורחים וירטואליים או אמיתיים.
הכל קשקשת.
במה תרמה הקשקשת לקידום האינטרסים של הסוכרתיים?
אפשר לכתוב ולקשקש אבל אפשר גם לקום ולעשות מעשה.
יש כאן מישהו ענייני שיוכיח ששרשור זה קידם במילימטר את האינטרסים של הסוכרתיים?
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 14/01/2013 ב- 00:15:17    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ברור - בבחירות הבאות סינטיה מקימה את מפלגת הסוכר...
שוחד בחירות יהיה קופסת אינסולין, אם אתה מביא מעל 20 קולות תקבל סנסור לשבועיים
חזור למעלה
אבי 34

הודעהנשלח: 14/01/2013 ב- 12:11:26    כותרת הודעה: מי שרוצה דואג לעצמו תגובה עם ציטוט

במקום לדבר,....אני השגתי לעצמי סנסור , ולא בזכות אף אחד !!! בזכות אני עצמי, ובזכות האמת, העניין הוא לגעת בנקודה הנכונה, ושוב בנוסף סנסור וכל הטכנולוגיה החדישה לא תציל אותנו..אולי היא נועדה בכדי לסייע, אבל לא רמת הדיוק והטכנולוגיה תשנה אותנו, אם נשמור על אורח חיים בריא מכל הבחינות זה רע יכול להועיל...במקום לחפש מי ומה ולמה,,,אולי כדאי לעשות !!!
חזור למעלה
מאמ

50

הודעהנשלח: 14/01/2013 ב- 14:54:09    כותרת הודעה: לסינטיה בונד תגובה עם ציטוט

1. אני הנדסי אלק' עם נסיון רב בשרות -פנים אירגוני,חוץ אירגוני ובין לאומי,

2,בקשר לאגודה- היות ובד"כ אין לי זמן מיותר - אני אמור להיות בעבודה צוחק צוחק אז בואי נצא מנקודת הנחה שגם זמני (כמו של כל שאר חברי) הוא מועט בד"כ
כשאת כותבת שבאגודה יש אנשי מקצוע - יותר מקצועיים ממך - את יוצאת מנקודת הנחה מוטעת! הם/אנחנו לא יותר מוכשרים ממך !! קומץ האנשים שמקבלים שכר האגודה הוא מאוד קטן !! ואת שאר ה"עבודה" עושים אנשים כמוך וכמוני שהסכרת בוערת להם בעצמות - מי כי הוא סכרתי ומי כי ביתו סכרתית,

3. בנוגע לדמי החבר- כפי שאת מוכנה להעלות את דמי החבר קימים קולות שרוצים להוריד את דמי החבר (חברים באגודה גם חסרי יכולת כלכלית )

ב50 שנה האחרונות אכן לא נמצאה תרופה, אבל מאוד טבעי היום להזריק עם מחט 29G באורך 8 מ"מ ובדיקות הסוכר הן תוך שניות ואמיתיות -
אני רוצה לספר לך חוויה שהייתה לי בקייטנה בימין אורד ( אני מעריך שמדובר על שנת 1979 כשאת הקייטנות עשה ד"ר משהו מנתניה- עוד לפני האגודה) בארוחת הצהריים עשיו כולנו בדיקות ולאחד הילדים היה 5 (אינני יודע מה היו היחידות- אבל זה היה הכי גבוה שאפשר למדוד בשתן) במסדרון בדרך בין עמדות ה"קליניטסט" לחדר האוכל הילד חטף את ההיפו של החיים, בדיקת הסוכר בשתן שיקפה את הממוצא ב6 שעות האחרונות , ומבחינת הבדיקה הוא היה סופר גבוה,
היום יודעים תוך מספר שניות את הערך בדם! וניתן להתאזן ברמה סבירה באמצעים טכנולוגיים ,

כמה מחברי איבדו את מאור עיינהם ,גפיים מגופם ו"אכלו סירטי אימה" כי לא היו כילים נאותים לטיפול בסכרת- היום לבן שלי קל יותר עם הטכנולוגיה מאשר היה לי כשהייתי בגילו!! זה לא מספיק אבל זו התקדמות

אני חוזר על בקשתי - סינטיה תתקשרי

אבי 34- אשמח לשמוע כיצד קבלת סנסור- אני אוכל קש בעניין מול קופ"ח
חזור למעלה
סינטיה2

10

הודעהנשלח: 14/01/2013 ב- 15:54:24    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מאמ היקר

נו,מה אתה אומר,יש לנו עכשו 2 דברים במשותף.
בעצם 3 ,אנחנו גם שותפים לאולימפיאדה,שבה אתה מנצח....בינתיים.
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד
הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |