אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
תינוק סכרתי

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
ליטל לוצקי

הודעהנשלח: 13/01/2013 ב- 15:42:54    כותרת הודעה: תינוק סכרתי תגובה עם ציטוט

שלום לכולם
בני בן השנה וחודשיים עם סכרת סוג 1 הוא מחובר למשאבת אינסולין של ACUE CHEK וכרגע אני מתלבטת אם כדאי לחבר אותו למד סוכר רציף- סנסו שגם את המחט שלו צריכים להחליף כל 3 ימים כמו המשאבה האם זה לא יכביד עליו 2 מכשירים? אשמח לקבל דעות של הורים לילדים בגיל זה
תודה
חזור למעלה
אורחת1

הודעהנשלח: 13/01/2013 ב- 19:30:01    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום, ליטל!
למה בחרתם דווקה ACCU CHEK?
יש משאבות יותר מתאימות לתינוקות.
למשל, אנימס יותר פשוטה להפעלה ומדוייקת יותר.בזיהוי חסימות אין יתרונות לACCU- CHEK , לאנימס דיוק של בזאלי 0.025 (לדעתי, זה משמעותי) ודיוק של בולוס 0.05.
יש גם מדטרוניק שזה מחובר למד-סוכר רציף (נראה לי שדיוק שלו דומה).
כשבוחרים משאבה, אפשר להחליף אותה רק בעוד 6 שנים.
חוץ מזה ילד לא חייב כל הזמן להיות למד-סוכר רציף, אפשר לעשות הפסקות.
חזור למעלה
מאמ

50

הצטרף בתאריך: 17/05/2005 ב- 18:34:49
מיקום/מין/גיל: מזכרת בתיה-גבר- 1969

הודעהנשלח: 14/01/2013 ב- 15:14:36    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הי ליטל,
אנחנו (אני והבן שלי) מחוברים למשאבה אחרת אבל זה ממש לא משנה ,
יש לנו קצת נסיון עם סנסורים ( אני הלכתי עם סנסור כמעט שלושה חודשים) וגם הקנטצ'יק (שחגג בר-מצווה לפני שבוע) הלך בעבר עם סנסור והשבוע יתחבר באופן קבוע,

מאחר ונכון להיום אתם שולטים באופן מוחלט על האוכל שהילד אוכל ועל כל דבר שהילד עושה השליטה על האיזון ביידכם,

אם הייתי עומד במקומך וצריך להחליט הייתי בוחר להמתין ועדיין לא להתחבר- היות ושטח הגוף של הילד הינו קטן, והילד כבר מחובר למשאבה לא נשאר הרבה מקום כדי להחדיר את הסנסור ואת הקנולה של המשאבה ועוד לעשות רוטציה במקומות ההחדרה,
אולי יש הורים אחרים שיחשבו אחרת אבל זו דעתי

יום טוב
אמיר
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
אמא לסוכרתית

הודעהנשלח: 20/01/2013 ב- 11:38:02    כותרת הודעה: בתור אמא לילדה שאובחנה בגיל שנה וחצי תגובה עם ציטוט

אני מאוד ממליצה על הוספת סנסור! במיוחד בגיל הזה שהתינו קלא יודע להתריע על ירידת סוכר, זה מאוד חשוב וקריטי - גם למנוחת הנפש שלכם. אצלנו, יש לילדה משאבת אומניפד - שאני מאוד שמחה שלקחנו אותה - במיוחד כי היא אלחוטית. פחדתי שהבת שלי תמשוך בחוטים וכו' אם זו משאבה אחרת.
בנוגע לסנסור - בהתחלה הרופא לא רצה שניקח, אבל אחרי חמי שנה לערך, כשהתחלנו איתה - לא הבנו איך חיינו בלעדיה קודם! עכשיו אפשר לישון קצת יותר נורמלי, להשאיר את הילדה עם אחרים וכו'. ובנוגע לשטח הגוף שלה - אין מה לעשות. עם המשאבה אנחנו עושים רוטציה בין הצדדים של הישבן, ועם הסנסור- בין הידיים. יש לנו את הנביגייטור. וביחד עם הפוד של אומניפד, זה לא כזה נורא. אולי עם משאבה אחרת שבאמת השלט נמצא על הילד, זה יותר קשה. לדעתי תשקלו להחליף לאומניפד.
חזור למעלה
אני.....

הודעהנשלח: 20/01/2013 ב- 16:53:26    כותרת הודעה: אומניפד...... תגובה עם ציטוט

אומניפד- אבל לא ממומנת ע"י קופתחולים לא?....
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |