אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
סכרת נעורים

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
נטע.

הודעהנשלח: 27/08/2005 ב- 19:36:24    כותרת הודעה: סכרת נעורים תגובה עם ציטוט

יש סוכרת נעורים כבר 12 שנה. מאוזנת עם זריקות די טוב a1c 7.2 כבר שנתיים מציעה לי הרופאה לעבור למשאבה. אני מבינה שלא אצטרך להזריק אבל לא נראה לי להיות צמודה למכשיר הזה כל הזמן מה אתם אומרים???
חזור למעלה
שי

הודעהנשלח: 28/08/2005 ב- 03:02:54    כותרת הודעה: משאבה תגובה עם ציטוט

אם את לא בטוחה את יכולה לנסות...
החברות הללו נותנות תקופת נסיון של שבועיים (אם זכרוני אינו מטעה אותי).
בסופו של דבר תצטרכי לבחור במה שיהיה לך יותר קל לחיות איתו
ולהוריד את הA1C לפחות מ- 7.
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 28/08/2005 ב- 17:00:09    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום נטע,
הרשי לי להציע לך לנסות את שביל הזהב בין הזרקות למשאבה. שילוב של לנטוס + משאבה. את יכולה לקרוא את כל היתרונות במאמר שכתבתי
http://www.metukim.co.il/articles/article11.php
הבעיה היא שאין הרבה רופאים הדוגלים בשיטה זו כי עד עתה לא שיטה זו לא נבדקה כפרוטוקול טיפולי רשמי. בתי מטופלת בשיטה זו ואני יודע על אחרים המטופלים כך. התייעצי עם הרופא שלך על שיטה זו. הביאי לו תדפיס של המאמר, וגם תדפיס של הקישור
http://www.childrenwithdiabetes.com/clinic/untethered.htm
מיכל

הודעהנשלח: 03/09/2005 ב- 21:33:19    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נטע שלום,

אני מחוברת למשאבה שבוע וחצי וגם אני חשבתי כמוך שאיך אוכל להיות מחוברת למכשיר הזה כל הזמן אבל אחרי שהתחברתי לזה אני לא אהיה מוכנה לחזור להזרקות.

אמנם, יש לי את הבעיה שאני מתביישת להסתובב עם זה ובאוטובוס אני עולה בזוית שלא יצליחו לראות את הצינורית שמחוברת למכשיר ולמרות כל זה אני מעדיפה את המשאבה.

דרך אגב התחברתי למשאבה אחרי שנה שהרופאה המליצה לי ומבחינתי הסיבה העיקרית שהסכמתי להתחבר למשאבה היא שלא הצלחתי לרדת במשקל (עם הזריקות כל הזמן היה לי תאבון ורק עליתי במשקל) ועם המשאבה כמעט ואין לי תאבון לאכול.

אני עדיין בתקופת נסיון ו(של חודש) יש לי לומר לך שאני מרוצה מאד, כדאי לנסות.

אם יש לך חששות מהמחט שמחוברת לגוף דעי שאני לפחות, בכלל לא מרגישה אותה ושוב כדאי לנסות.

בהצלחה מיכל
חזור למעלה
עמרם

הודעהנשלח: 03/09/2005 ב- 23:26:26    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נטע שלום.
גם אני הרגשתי בדיוק כך עד לפני שנה. חשבתי שלא אוכל להסתובב עם הרעיון שיש לי מין פרוטזה שאני מחובר אליה כל הזמן, שלא ארגיש חופשי, שלא יהיה נעים שרואים וכו'. אבל אני יכול לומר שהתבדיתי. מחודש יולי 2004 אני עם משאבה והכל יותר טוב. הa1c ירד פלאים לסביבות 6.5, האיזון הרבה יותר טוב, הכל פשוט ונוח. כבר נסעתי פעמיים לחו"ל עם המשאבה. יכול לומר שהעיסוק הנדרש בכל מה שקשור למשאבה, הרבה יותר נוח ופשוט מההזרקות (4 ביום), וגם הנשיאה שלה ממש לא בעייתית. אני מחזיק אותה בכיס ואף אחד לא שם לב לצינורית המציצה. אני עובד עם ילדים ועם אנשים ולא חשתי עיניים לְטוּשוֹת או משהו כזה. מאוד מבין את המחסום שאת נמצאת לפניו ולכן ממליץ לקחת לתקופת נסיון כפי שעשיתי אני, (אלא שנשארתי עם זה כי הייתי מרוצה), ואם לא מסתדר לך, אפשר תמיד לחזור למזרק.
בהצלחה!
חזור למעלה
אני

הודעהנשלח: 04/09/2005 ב- 22:40:43    כותרת הודעה: סקר מ - childrenwithdiabetes תגובה עם ציטוט

לפי סקר של אתר childrenwithdiabetes רק 11% מאלו שניסו משאבה הפסיקו לחלוטין את השימוש בה. 65% מאלו שהתחילו את השימוש במשאבה לא עשו הפסקה אפילו ליום אחד.

אין זה אומר שמשאבה מתאימה לכולם, אבל יש בכך להעיד שבעיני הסוכרתיים שניסו את כל השיטות זוהי השיטה המועדפת.
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |