אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
צבא
עבור לעמוד
הקודם  1, 2

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
אורח

הודעהנשלח: 30/01/2006 ב- 18:47:39    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום לכולם, ראשית רציתי להגיד שזו הפעם הראשונה שלי בפורום וכל הכבוד למנהלים.
בקשר לצבא, אני התנדבתי, (זה היה כבר מזמן) ואני ממליץ מאד לשרת. מגוון התפקידדים הוא גדול. אני שרתתי בתור מש"ק אמל"ח בשייטת 13 תפקיד מעניין מאד.
לדעתי לפני הגיוס צריך לחפש קשרים כי זה תמיד עובד בצבע ולנקוט בשיטת חבר מביא חבר (אותי הביאה סוכרתית ששירתה שם לפני).
יש מפקדים שאפילו מעדיפים מתנדבים כי הם בעלי מוטיבציה גבוהה בד"כ, ופטורים מכל הדברים האחרים בבסיס (שמירות טורנויות וכו') ולכן עוסקים רק בתפקידם
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 24/02/2006 ב- 15:38:06    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הייתי רוצה לדעת אם מקבלים נשק או לא???
אם מישהו יודע באיזה תפקידים מקבלים אז בבקשה שיגיד לי....
חזור למעלה
אורח1

הודעהנשלח: 26/02/2006 ב- 09:37:47    כותרת הודעה: למה אתה רוצה נשק? תגובה עם ציטוט

תשאל כל חייל והוא יגיד לך שלהסתובב עם נשק זה חרא של דבר וזה לא כיף בכלל.
זו אחריות ואתה כל הזמן תצטרך לדאוג "איפה הנשק" . בקיצור לא מומלץ...
חזור למעלה
omerc777

הודעהנשלח: 26/02/2006 ב- 18:30:39    כותרת הודעה: תפקידים למתנדבים: תגובה עם ציטוט

שלום לכולם, אני שירתתי בצבא (לפני כ6 שנים) ואני מאד ממליץ להתנדב.
יש מגוון תפקידים מעניינים, אני הייתי מש"ק אמל"ח ב ש/13 (הקומנדו הימי) ואחראי על פעילות הפלגה. איתי בבסיס היו עוד מספר מתנדבים (חלקם חולי סכרת גם) במגוון תפקידים: מודיעין, אמל"ח, טכני, אפסנאות וכו,
אני גם מכיר מתנדבים ששירתו בסיירת מטכ"ל, שלד"ג, 669 וכו'. (גם בתפקידי אמל"ח, מודיעין, מתאמי שטחי אש וכו')
בכלל בזמני היה "ביקוש" גבוה למתנדבים ביחידות "המיוחדות" בגלל ההכרה שהם בעלי מוטיבציה גבוהה וכישורים מתאימים.
כמו כן נוכחתי לדעת שהרבה פעמים הדבר פועל בשיטת "חבר מביא חבר", כלומר מתנדב שהשאיר רושם טוב גורם למפקדיו לרצות ולקבל מתנדבים נוספים, ואם הוא מכיר מישהו (מהאגודה, המרפאה וכו') ש"במקרה" מתגייס אז מה טוב....
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 31/01/2007 ב- 22:26:27    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי
קיבלתי פטור מהצבא. אני בכיתה י"ב מה שאומר שבקרוב המסגרת הבית ספרית מסתיימת ועליי להחליט מה בנוגע לגיוסי בצבא. אני מאוד מתלבטת אם להתנדב או לא. אני כן רוצה להתנדב כי אני רואה בזה משהו הכרחי בחיים שלי שאני לא רוצה לפספס. אני לא רואה בסוכרת שלי כמשהו שימנע את גיוסי לצה"ל. למרות זאת, אני עדיין בהתלבטויות אם להתנדב.. בעיקר בגלל התפקידים שיוצעו לי. אומרים שמתנדבים מקבלים בדר"כ תפקידים שבהם אפשר לשרת קרוב לבית אך האם תפקידים אלה הם באמת תפקידים משמעותיים או שהסוכרת עלולה למנוע ממני לשרת בתפקידים שונים?
אשמח אם תוכלו להגיד לי איזה תפקידים אני יכולה לקבל. זה באמת יעזור לי לקבל את ההחלטה אם להתנדב בסופו של דבר.
חזור למעלה
אורחת

הודעהנשלח: 09/03/2007 ב- 02:54:40    כותרת הודעה: התנדבות תגובה עם ציטוט

היי כולם,
אני חליתי בסכרת לאחר שסיימתי י"ב ,מה שאומר שכבר היו לי מספר תאריכי גיוס ומיונים שונים..כמובן שדיווחתי לצבא על הסכרת..חיכיתי יותר מחודשיים לפטור ורק אז נתנו לי להגיש את בקשת ההתנדבות..הייתי גם בועדה רפואית נוספת שהסתכלה בכל מיני בדיקות שביקשו ממני...ואז אמרו לי לחכות...אז חיכיתי...ואני עדיין מחכה...והאמת שזה די מבאס לחכות זה נותן הרגשה ששום דבר לא זז
רציתי לדעת כמה זמן ייקח לי התהליך ולמה בעצם אני מחכה?מה השלב הבא?

תודה
אוהבת אתכם מחייך
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 10/03/2007 ב- 22:30:45    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי, תנסי להכנס לפורום התנדבות לצה"ל, שנמצא בתפוז.
אני חושב ששם הם מבינים יותר בכל הקטע של ההתנדבות לצבא וכו'.
בכל אופן שיהיה שבוע טוב לכולם!מחייך
חזור למעלה
תותית

הודעהנשלח: 13/03/2007 ב- 22:22:54    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

את צריכה פשוט להציק לתא מתנדבים, להתקשר על בסיס של לפחות פעם פעמיים בשבוע, אחרת כלום לא זז... מנסיון.

כשהם מתחילים להכיר אותך בשם ולשאול לשלומך... את יודעת שזה מטופלמחייך
חזור למעלה
מתי

הודעהנשלח: 18/03/2007 ב- 09:04:32    כותרת הודעה: אין כמו צה"ל!!! תגובה עם ציטוט

אני התנדבתי לצבא לפני כמעט ארבעה חודשים ואני ממליץ לכולם לעשות את זה!!!!
הלכתי לתפקיד של מדריך אימון גופני או כמו שיותר אנשים מכירים את זה בשם מד"סניק...
אז לכל מי שמתלבט אם להתגייס או לא שזה לא יהיה אפילו שיקול תרוצו לצבא זה כיף זה צחוקים וזה חויייה לכל החיים....אל תתנו לאף אחד להגיד לכם שאתם לא יכולים להגיע לכל תפקיד כי אפשר להגיע להכל חוץ מלהיות לוחם.אני מסתובב עם נשק,עושה שמירות(שזה החלק הפחות כיפי של השירות)ואני בדיוק כמו כל חייל אחר בצה"ל...
חזור למעלה
לאה חסין

הודעהנשלח: 21/11/2007 ב- 15:15:21    כותרת הודעה: התנדבות לצה"ל תגובה עם ציטוט

הייי שמי לאה חסין
ואני רוצה להתנדב לצ"הל מאוד
קיבלתי פטור על פי חוק ואני עדייך רוצה לשרת
הייתי בלישכת גיוס הגשתי עירור ועדיין אין לי עוד תשובה עצוב
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 27/11/2007 ב- 01:16:52    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום
אני סוכרתית מסוג 1 כמעט שנה.
הייתי בועדה רפואית בלשכת הגיוס לפני כמעט חודש ואמרו לי שהפרופיל שלי הוא 21 ואני יכולה ללכת להגיש בקשה להתנדב. כשהלכתי למדור פרט אמרו לי לחכות לתעודת הפטור שלי ורק אז אוכל להגיד את הבקשה. כמו שציינתי, זה היה לפני כמעט חודש, רציתי לדעת אם זה נורמלי ולמי עליי לפנות כדי לזרז את התהליך?
חזור למעלה
אמא

הודעהנשלח: 28/11/2007 ב- 22:52:12    כותרת הודעה: צבא - המשך תגובה עם ציטוט

יש שמועות שמינואר יגייסו חבר'ה עם סוכרת והם כבר לא יצטרכו להתנדב . יתנו להם פרופיל 35 . לבני יש צו ראשון בינואר . מישהוא שמע משהוא ?
חזור למעלה
סוכרתית כמובן

הודעהנשלח: 29/11/2007 ב- 00:07:40    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כןן קראתי על זה ושמעתי על זה הרבה דווקא.... הייתה לי וועדה רפואית ואמרו לי שרק בינואר יטפלו בי.....
אבל מה זה אומר? אנחנו נעשה טירונות רגילה? נוכל להיות בבסיסים סגורים? (אני יודעת שאם אתה מאוזן ומבקש להיות בבסיס סגור, לפעמים מאשרים)
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 29/11/2007 ב- 23:36:14    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

השאלה היא האם מי שקיבל פטור ואושר לגיוס בהתנדבות יוכל לבקש להעלות פרופיל?
חזור למעלה
לא משנה

הודעהנשלח: 23/02/2008 ב- 15:16:00    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום לכולם

אני עוד לא היתגייסתי לצבא

אני עוד בן 16 אבל אני כבר יודע לאן אני רוצה להיתגייס ......

אני חשבתי אל אגוז יחידה מובחורת יחידה קרבית מאוד וזה מה שאני רוצה אני רוצה ליתרום למדינה כמה שיותרררר

אכשיו אני רוצה לישמוע אותכם העם כדי לי להיתגייס לאגוז ומה ומה קורה שם
חזור למעלה
אבי86

הודעהנשלח: 31/03/2010 ב- 21:11:08    כותרת הודעה: צבא תגובה עם ציטוט

שלום משהו יכול לאזור לי כאן בבקשה

אני קיבלתי פטור רפואי ובגלל עבר פלילי ואחשב אני רוצה להתנדב לצבא

אם אני מתנד לצבא אני צריך לעשות טירונות ? 1

שאלה שניה אם אני יעשה צבא ימחקו לי את התיקים אני רוצה לעשות שנתיים או שלוש שניים צבא ? 2

אם משהו יכול לאזור לי אני מאוד ישמח תודההה ..

אבי
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 31/03/2010 ב- 23:35:32    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום אבי,
יש טירונות לבעלי פרופיל נמוך שמתנדבים. לגבי מחיקת התיקים נסה לברר בפורום התנדבות לצה``ל בתפוז http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=1177
מירי ק

הודעהנשלח: 07/04/2010 ב- 21:38:36    כותרת הודעה: יש משהו נורא מרגש בלקרוא אתכם תגובה עם ציטוט

בתור אחת שהשתחררה כמתנדבת ב-יוני 2006, אני מסתכלת על התקופה הזו כפוריה במיוחד.

רק רוצה לחזק את ידכם ולאחל לכם בהצלחה.

_(אני גם יודעת שהמון המון השתנה כך שלפעמים התשובות שלי לא יהיו רלוונטיות בין כה וכה....)
חזור למעלה
מתן קדם

הודעהנשלח: 07/11/2010 ב- 18:19:58    כותרת הודעה: התנדבות בצבא תגובה עם ציטוט

שלום שמי רועי, אני חולה במחלה שבגללה נותנים פטוש מצהל או בקיצור פרופיל 21 , אני מאוד רוצה להתגייס למשהו שתורם למדינה ומשהו חשוב ואיכותי , כמובן חוץ מתפקידי לחימה בגלל הפרופיל שלי , האם מישהו יכול לכתוב לי את כל התפקידים שמתנדבים יכולים לעשות בצבא תודה רועי !
חזור למעלה
נופר

הודעהנשלח: 20/12/2010 ב- 21:30:50    כותרת הודעה: זזהה ממש דחווף לי בבקשה עם משהוא יודע תענו לי :) תגובה עם ציטוט

חליתי בסרטן כשהייתי בת 15 נלחמתי במחלה כשנה עכשיו אני בריאה אני כבר בת 17
עוד שנה אני מסיימת לימודים.
אני מאווד רוצה להתגייס לפני שחליתי היתתי ב- אחריי [הייתי מדריכה]
אמרו לי שלהתגייס אני יכולה רק לחלום וכמו שהבנתם גם צו ראשון אין לי עצוב
הצבא רוצה 5 שנים החלמה ולי לא יהיו 5 שנים..
אז החלטתי להתנדב לצבא אבל יש לי חשש שהתנדבות זה לא כמו גיוס אלא שונה אני מכווה שאני טועה..!!!
בקייצורר..!!
אין לי מוושג מה לעשות אני רוצה להתנדב ולא יודעת למי לפנות מה לעשות ואיך לעשותת..!
עםם משהוא יודע משהו אני ישמחחחח לעזרא. כל פרט קטטן יכול ממש לעזור ליי.,
תוודהה רבה לככם. . מחייך
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 21/12/2010 ב- 00:19:16    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום נופר,
את יכולה להתחיל לקרוא מידע באתר של אכ"א בקישור http://www.aka.idf.il/giyus/general/?catID=44611
כמו כן, כפי שיש באגודה לסוכרת נעורים עובדת סוציאלית שיכולה לייעץ ולעזור בנושא ההתנדבות לצה"ל, אני מניח שגם באגודה למלחמה בסרטן תוכלי לקבל ייעוץ. נסי לברר זאת באתר האגודה למלחמה בסרטן בפורום תמיכה שמנוהל ע"י עו"ס http://www.cancer.org.il/forums/19.aspx
שלומית

500

הצטרף בתאריך: 04/04/2010 ב- 15:23:49

הודעהנשלח: 21/12/2010 ב- 14:09:22    כותרת הודעה: נופר היקרה, תגובה עם ציטוט

כל הכבוד לך על המוטיבציה!
אני מקווה שתצליחי להתגייס. אבל גם אם לא, את יכולה לתרום למדינה בשירות לאומי, שזה לא פחות חשוב.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד
הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |