אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
שיעורי ספורט

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
שיעורי ספורט

הודעהנשלח: 19/12/2010 ב- 12:25:12    כותרת הודעה: שיעורי ספורט תגובה עם ציטוט

אני מורה לספורט בגילאי חטיבת ביניים, אני יחסית חדשה במקצוע ויש לי התלבטות- יש לי ילדה שגילו אצלה סוכרת 1 לא מזמן, היא רוצה להשתתף בשיעורים אבל אני קצת חוששת שאולי מאמץ יתר יזיק לה, אני חייבת לציין שאני לא הבן אדם שהכי מבים בסוכרת למרות שיש לי הבנה בסיסית

מה אתם הייתם מיעצים לעשות כשהילדה רוצה מאוד להשתתף?
חזור למעלה
אבא של נמרוד

10

הצטרף בתאריך: 02/09/2009 ב- 14:36:21

הודעהנשלח: 19/12/2010 ב- 14:13:12    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אין פה בכלל דילמה - הילדה אינה נכה והיא יכולה/צריכה להשתתף בשיעורי הספורט!! ספורט לא רק שאינו מזיק אלא הוא נדבך חשוב ביכולת של הסוכרתיים להתאזן.
מאחר ומאמץ גופני עשוי להוריד את ערכי הסוכר מעבר לרצוי, מה שאת כמורה צריכה לעשות זה לדבר עם ההורים של הילדה וללמוד מהם הסימנים המוקדמים לאירוע של היפוגליקמיה (ערכי סוכר נמוכים) וכיצד יש להתמודד עם אירוע כזה. חוץ מזה, כדאי לך לבקש מהם חומר רקע על סוכרת וללמוד על הנושא.
בהצלחה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
אבא של נמרוד

10

הצטרף בתאריך: 02/09/2009 ב- 14:36:21

הודעהנשלח: 19/12/2010 ב- 17:54:43    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

למורה לספורט שלום,

הכתבה הבאה מדברת בעד עצמה באשר לסוכרת סוג 1 וספורט ובאשר לאי מוגבלותם של סוכרתיים לעסוק בכל ספורט שיחפצו בו...

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1204644.html
חזור למעלה
שלומית

500

הצטרף בתאריך: 04/04/2010 ב- 15:23:49

הודעהנשלח: 19/12/2010 ב- 18:13:23    כותרת הודעה: למורה לספורט שלום, תגובה עם ציטוט

ספורט הוא הכרחי לאנשים עם סוכרת.
לא רק שמומלץ לעסוק בספורט, אלא ממש חובה.
עדיין לא שמעתי על ילד עם סוכרת שלא משתתף בשיעורי ספורט.
הם עושים הכל, כולל ספורט תחרותי, נבחרות בי"ס, השתתפות בתחרויות, מחנות ספורט ותאמיני לי שזה רק תורם לבריאותם הגופנית והנפשית.
היות ובית הספר חושש מסיכונים, אנחנו הבאנו אישור מבית החולים שמאפשר השתתפות בכל הפעילויות. ברגע שיש למערכת את האישור, אין שום בעיה מבחינתם - להפך.
חזור למעלה
אמא 10

הודעהנשלח: 19/12/2010 ב- 18:21:07    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בא לי לחבק אותך. כל הכבוד למורה לספורט שמתעניינת בבריאות תלמידתה. אין לך מושג כמה זה נדיר ומחמם את הלב. באשר לספורט, רצויי שתלמידתך תבצע בדיקת סוכר לפני השיעור על מנת לוודא שרמת הסוכר מתאימה למאמץ הפיזי ובמידת הצורך תאכל משהו לפני השיעור. דברי עם הורי הילדה וקבלי מהם הנחיות. כל הכבוד לך.
חזור למעלה
סיגו 1

הודעהנשלח: 19/12/2010 ב- 22:50:02    כותרת הודעה: מורה יקרה תגובה עם ציטוט

את מורה אנושית וזה יתרון גדול שהילדה תוכל להנות ממנו.
אכן מחמם את הלב שעוד יש במערכת החינוך מורות שעוד אכפת להם.
אני רוצה לשתף אותך בטיפ שקיבלתי מחבר קרוב - לפני שיעור ספורט למדוד ואם הסוכר לא גבוה מידיי ועדיין יש אינסולין פעיל בגוף לשתות טרופית - סוכר ישיר ושווה ערך לחצי גרם פחמימה. הילדה תוכל להתעמל במשך השיעור ללא חשש להיפו ואת תוכלי להיות רגועה שהשיעור יעבור בשלום.
אצלנו זה עובד!
כל הכבוד לך!
בהצלחה!
חזור למעלה
נתן מ.

הודעהנשלח: 20/12/2010 ב- 21:45:08    כותרת הודעה: . תגובה עם ציטוט

למורה לספורט,
ילדים עם סוכרת נעורים יכולים לעשות הכול כמו כל ילד רגיל .
ישנן הנחיות באשר להשתתפות פיזית בשיעור כמו צורך אצל חלק מהילדים לאכול פחמימה לפני השיעור ( פרי או פרוסת לחם אחת לדוגמא ), מומלץ לעשות בדיקת סוכר בדם לפני תחילת הביצוע ואסור לילד להשתתפף מעל לערך של 250 או מתחת לערך של 120/150 ( משתנה מילד לילד ותלוי בתגובות גופו - אינדווידואלי ) .
עליך ללמוד לזהות מצבי קיצון של היפו ( פשוט וקל ) .
הייתי ממליץ שתפני להורים ותבקשי שאחות הסוכרת אשר מטפלת בילדה תבוא לביה"ס לתת לצוות המורים הסבר . כך זה היה עם בתי ולאחר ההסבר התפרק החשש .
ב ה צ ל ח ה .
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |