אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
שימוש במשאבה בבריכה

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
תמי

הודעהנשלח: 22/05/2005 ב- 20:52:57    כותרת הודעה: שימוש במשאבה בבריכה תגובה עם ציטוט

הייתי שמחה לקבל מידע ממשתמשים ותיקים או הורים לילדים איך אתם מסתדרים עם המשאבה בברכה. צוחק
אתמול הורדנו את המשאבה לשעתיים והופ מה לעשות בתי הגיעה לרמות סוכר שהרבה זמן לא ראינו איך אפשר לשמור על איזון? האם צריך להזריק ?
תודה :: תמי
חזור למעלה
יעל

הודעהנשלח: 23/05/2005 ב- 09:07:33    כותרת הודעה: משאבה ובריכה תגובה עם ציטוט

שלום תמי!
כשאני הולכת לבריכה אני קודם כל דואגת להגיע לשם מאוזנת, ואני מנתקת את המשאבה ממש לפני הכניסה למים, כלומר לא כשאני יוצאת מהבית כי עד שמגיעים לבריכה טמתארגנים וכ'ו אז זה לוקח הרבה זמן, וככה אני מנותקת אך ורק מתי שאני במים. צריך לזכור גם כשעושים פעילות גופנית אז לפעמים הסוכר עולה עליה חדה ויורד (אצלי) בדר"כ אחרי כמה שעות ירידה דרסטית, לכן לא צריך להיבהל כשהסוכר עולה אחרי השחייה, אבל חשוב להקפיד להגיע לשם מאוזנים והעיקר להינות! מגניב
יעל
חזור למעלה
יוסי

הודעהנשלח: 24/05/2005 ב- 11:54:43    כותרת הודעה: שחיה עם משאבה תגובה עם ציטוט

הכל תלוי בסוג המשאבה. אנימס 1000, 1200 ופארדיים 712 512 אטומות למים. שאלתי את הסוכנת לפני שנה שאלת הבהרה בנושא והיא ענתה לי: "אל תדאג" משמעות האל תדאג הייתה שם יקרה משהו למשאבה במים זה על אחריותם. הבת שלי ניסת וזה הצליח בכל פעם שהיא קופצת למים זה עם המשאבה כך שאין לה כל בעיות איזון.
חזור למעלה
אורחת

הודעהנשלח: 11/06/2005 ב- 22:28:12    כותרת הודעה: שימוש במשאבה בברכה תגובה עם ציטוט

יעל רציתי לשאול אותך אם אילו ערכים את משתדלת להיכנס לבריכה.
אני שוחה שעה ברצף ויוצאת מן הבריכה עם ערכים בדיוק כמו שיכנסתי או עם ערכים גבוהים יותר. די קשה לי להבין זאת כי בעבר כשהזרקתי - תמיד יצאתי מהבריכה עם ערכים נמוכים יותר. אשמח לקבל תגובות לנושא.
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 12/06/2005 ב- 09:37:38    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום תמי,
פעילות גופנית אינטנסיבית מפורשת ע"י הגוף כדחק (stress). במצב זה יש הפרשה של הורמוני דחק הגורמים לעליה ברמת הסוכר. לאחר הפעילות ייתכנו רמות סוכר גבוהות אך צריך להזהר מלהוריד אותן במלוא המינון כי לאחר הירידה של הורמוני הדחק עולה הרגישות לאינסולין ומתן מלוא המינון להורדה עלול לגרום להיפו.
השפעת הפעילות הגופנית על רמות הסוכר שונה אצל כל סוכרתי ואין לכך כללים מתמטיים . לכן ה"נוסחה" היא מעגל אינסופי של ניסוי, טעיה, ותיקון. את השינויים והתיקונים מבצעים באופן הדרגתי ובזהירות.
בברכה.
יעלי

הודעהנשלח: 12/06/2005 ב- 10:33:02    כותרת הודעה: תגובה לאורחת תגובה עם ציטוט

שלום אורחת!
אני יוצאת מהבריכה בד"כ עם ערכים גבוהים יותר ממה שנכנסתי, אפילו אם נכנסתי עם 150 אני יוצאת עם סוכר בסביבות ה 200 - 250, אבל אחרי שעתיים - שלוש הם יורדים במהירות.
לפי ההודעה שלך הבנתי שגם לך זה קורה, אין לך מה לדאוג כי זאת תגובה נפוצה שאחרי פעילות גופנית - הסוכר עולה ואחרי כמה שעות הוא יורד הרבה ומהר , לכן ממולץ להזהר כשהסוכר עולה ולא לתת אינסולין כי אח"כ יכול להיות היפו מאד חזק..
יעל
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |