אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
טיפול ביילוד לאם שהיתה בהריון סכרתי

עמוד ראשי -> פורום סכרת הריון
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה

הודעהנשלח: 23/11/2005 ב- 08:38:06    כותרת הודעה: טיפול ביילוד לאם שהיתה בהריון סכרתי תגובה עם ציטוט

שלום רב,
אני בשבוע 32 , לרוב מאוזנת ע"י תזונה במהלך היום (תלוי אם אני מצליחה להיות ממושמעת) ובערב מזריקה 8 יחידות אינסולין ע"מ לאזן את רמת הסוכר בצום.
למרות האינסולין- ערכי הסוכר בצום שלי הם 95-100 (כנראה שהרופא יגדיל את המינון, או שנשנה את ארוחת הערב)
תוצאות המעקב אחרי העובר- תקינות

מה שמטריד אותי כרגע הוא מה צפוי ליילוד לאחר הלידה.
החשש שלי הוא מנפילה בסוכר לאחר שינותק ממקור הסוכר (אני..), כי שמעת שזה מסוכן ועשוי לגרום למומים.
כמו כן אני מודאגת לגבי ההנקה, האם יהיה נבון להניק ו"להרגיל" את התינוק לרמת סוכר גבוהה במזון.

אשמח מאוד לקבל מידע בנושא זה.
תודה
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 23/11/2005 ב- 19:52:06    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום גיל,
לפי המאמרים שקראתי כאן וגם כאן, ההנקה טובה גם לאם וגם לתינוק. איני חושב שאת צריכה לחשוש מהנקה. סוכרת הריון בדרך כלל מסתיימת לאחר הלידה וסביר שרמות הגלוקוז שלך תהינה נורמליות.
נפילת סוכר של התינוק לאחר הלידה עלולה לקרות אצל נשים שרמות הסוכר שלהן גבוהות. הנפילה נובעת בגלל שהתינוק מקבל את הזנת הסוכר שלו מהדם של האם ולכן הלבלב שלו מייצר הרבה אינסולין. לוקח זמן ללבלב של התינוק להתרגל לרמות סוכר חדשות. אך כפי שכתבתי, זה קורה אצל אמהות עם רמות סוכר גבוהות. לפי מה שכתבת את מאוזנת בצורה טובה ובפיקוח רפואי צמוד כך שאין לך הרבה מה לחשוש. רמת הסיכון של תינוק לאם סוכרתית המאוזנת היטב דומה לרמת הסיכון של תינוק לאם לא סוכרתית.
דבר אחרון. לנשים עם סוכרת הריון יש סיכוי גבוה יחסית לפתח סוכרת סוג 2 בשלב מסוים בחייהן. הקפדה על תזונה נכונה, פעילות, ואורח חיים בריא מרחיק ומקטין את הסיכוי לסוכרת. כדאי לקבוע מעקב תקופתי בהתייעצות עם הרופא לאחר הלידה.
עידית כהן

הודעהנשלח: 23/11/2005 ב- 22:25:02    כותרת הודעה: תינוק לאם עם סוכרת הריון תגובה עם ציטוט

גיל שלום.
עפי ההמלצות של האגודה האמריקאית לסוכרת משנת 2004, מומלץ גם לאם סוכרתית, כמו לאמהות האחרות, להניק. אל תשכחי לעשות בדיקת גלוקוז, לפחות שישה שבועות אחרי הלידה, לוודא שהסוכרת עברה עם תום ההריון, מה שקורה ברוב המקרים. בהמשך מומלץ לבדוק גלוקוז כל 3 שנים.
בברכה
עידית
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סכרת הריון
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |