אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
סכרת 2

עמוד ראשי -> פורום סוכרת סוג 2 (סכרת מבוגרים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
אבישי

הודעהנשלח: 06/12/2005 ב- 10:52:40    כותרת הודעה: סכרת 2 תגובה עם ציטוט

אני בן 66 גובהי 184 ואני שוקל 93 ק"ג רמת הסוכר בבדיקה בצום בבוקר היא לעת האחרונה 165 אני מקבל פעמיים ביום גלוקופז. האם יש נוסף לתרופות משהוא צמחוני או כל מאכל אחר על מנת להוריד את רמת הסוכר? [שמעתי על כוכ[רכום, סובין ] אודה לכם על תשובה תודה.
חזור למעלה
Eddie

הודעהנשלח: 06/12/2005 ב- 17:57:10    כותרת הודעה: סכרת 2 תגובה עם ציטוט

רמת הסוכר שלך היא פונקציה של המשקל גוף. אין אוכל שמוריד סוכרת .אני הורדתי 20 ק"ג (ממאה על גובה 178) ורמת הסוכרת ירדה דרמטית. במקום דיאטה כמובן אתה תעלה בכדורים ובסוגים (גלובן) בנוסף למה שהינך מקבל כיום. אם אינך יכול לשלוט באוכל אנא שלח לי דוא"ל ל - ואשתדל לעזור לך.
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 06/12/2005 ב- 18:13:31    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום Eddie,
הפורום נועד להעברת מידע בין האנשים באופן פומבי על מנת שכל גולש יוכל לקרוא ולהתרשם.
אנא הסבר שיטתך באופן פומבי ולא באמצעות התכתבויות פרטיות.
תודה.
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 07/12/2005 ב- 18:15:06    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום אבישי,
לא ידוע לי על אוכל שמוריד סוכר. ה-BMI שלך הוא 27.4 שזה עודף משקל. אם תוריד במשקל, ייתכן שירדו רמות הסוכר. מומלץ לשלב פעילות גופנית עם דיאטה מתאימה. הפעילות שורפת את הקלוריות המיותרות. התייעץ עם הרופא שלך ודיאטנית לגבי הדיאטה והפעילות המתאימים לך.
Eddie

הודעהנשלח: 08/12/2005 ב- 13:31:56    כותרת הודעה: מטרת הפורום תגובה עם ציטוט

שלום גדי ואבישי,
ברור לי לגמרי מה מטרת הפורום אולם במקרים אחרים התנפלו עלי מכל הכיוונים גם כאלה שאין להם ענין בהורדת וניכוויתי קשות. באופן עקרוני מדובר במשטר אכילה יומית שקולה ומדודה לפי תוכנית ידועה מראש תוך המנעות מעמילנים (לא פחמימות ככלל) ומסוכר לסוגיו. כל זה נעשה תוך עזרה הדדית וקבוצתית ללא עלות כספית. יותר פרטים איני יכול לפרט כאן בגלל התחייבותי לאנונימיות של החוג. דרך אגב ניתן להתקשר אלי ל- romla336###gmail.co (נא להחליף את הסולמיות בשטרודל (כרוכית)
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 09/12/2005 ב- 19:49:11    כותרת הודעה: תזונה בסוכרת תגובה עם ציטוט

אבישי שלום.
שני הנושאים החשובים ביותר בנוגע לסוכרת מסוג 2 הם:
א. משקל תקין, כפי שגדי כתב לך, ובמקרה שלך אכן מומלץ שתפחית במשקלך (מומלץ לעשות זאת באופן מבוקר תוך התייעצות עם דיאטנית). עצם הירידה במשקל עשויה לתרום לשיפור האיזון.
ב. פעילות גופנית אירובית, לפחות 3 פעמים בשבוע, 40 דקות ומעלה. אם לא עשית עד עכשיו התייעץ קודם עם הרופא שלך.
לגבי מאכלים ספציפיים, אין תרופות פלא, יש מאכלים שמסייעים לאיזון אצל חלק מהחולים: צמח החילבה הוזכר במספר מחקרים כמסייע להפחתת רמות הגלוקוז לאחר ארוחה. אם קשה לך לסבול את הריח, יש מיצוי שלו בשם "פנו פיור" (fenupure), שמוסף ללחם של מאפיית "אנג'ל". יש גם מיצויים שונים שלו בחנויות טבע. שווה לנסות.
גם סובין חיטה הוזכר כמשפר את רמות הסוכר לאחר ארוחה. בקישור הבא תמצא המלצה מסוכרתי שטוען שהסובין שיפר אצלו מאוד את האיזון:
http://www.metukim.co.il/forum1/viewtopic.php?t=1551&highlight=%2A%F1%E9%E1%E9%EF%2A++%2A%F1%E5%E1%E9%EF%2A
באופן כללי, סיבים תזונתיים נחשבים בריאים לכלל האוכלוסיה, וכבעלי פוטנציאל בהפחתת שומני הדם ובהפחתת רמת הסוכר לאחר ארוחה. על פי ההמלצות של האגודה האמריקאית לסוכרת, צריכת הסיבים המומלצת לסוכרתיים זהה לזו של כלל האוכלוסיה (25-30 גרם ביום). מזונות עשירים בסיבים הם דגנים מלאים (מאפים ופסטות מקמח מלא, דגני בוקר מקמח מלא, אורז מלא, שיבולת שועל וכד'), פירות, ירקות וקטניות.
גם קינמון הוזכר כמועיל, ראה בקישור הבא:
http://www.metukim.co.il/forum1/viewtopic.php?t=1376&highlight=%F7%E9%F0%EE%E5%EF
שוב - אין תרופות פלא, ואין מרכיב מזון אחד שעוזר לכולם. כדאי לנסות, תקופה של לפחות חודשיים, ואז להסיק מסקנות.
בהצלחה
עידית
עידית
חזור למעלה
ע

הודעהנשלח: 14/12/2005 ב- 19:57:07    כותרת הודעה: ע תגובה עם ציטוט

אני חושב שגם קינמון מורד עם את שותה כול יום עם התה שלך..
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת סוג 2 (סכרת מבוגרים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |