אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
משאבת אינסולין - במי לבחור
עבור לעמוד
1, 2, 3  הבא

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
צביקה

הודעהנשלח: 09/01/2006 ב- 21:19:57    כותרת הודעה: משאבת אינסולין - במי לבחור תגובה עם ציטוט

קיבלתי אישור לקבל משאבה. אני בן 27 סטודנט והמחלה התגלתה לפני חודש. מניסיון של משתמשים איזה משאבה ממולצת ואיזה אינה ממולצת ? - תודה
חזור למעלה
אוהב לדעת את האמת

הודעהנשלח: 09/01/2006 ב- 23:45:51    כותרת הודעה: הבעיה בפורום הזה שמשום מה לא אומרים לך במי הכי כדאי לך לבחור תגובה עם ציטוט

למרות שיש כאלו שיודעים את התשובה לכך בוודאות.
בטח יפנו אותך לאיזה קישור על סוגי משאבות.
חזור למעלה
אוהב לדעת את האמת

הודעהנשלח: 10/01/2006 ב- 00:05:26    כותרת הודעה: מה עוד שהקישור לא מעודכן! תגובה עם ציטוט

אין בקישור את המשאבה החדשה של מינימד (לדוגמא)
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 10/01/2006 ב- 01:48:56    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הבת שלנו משתמשת במשאבת אנימס ( Animas ) ואנחנו מרוצים מהמשאבה ומהשרות. אין לי נסיון עם משאבות אחרות. להבנתי מינימד זוהי המשאבה הפופלארית ביותר כרגע והדגם החדש שלה אמור לאפשר בעתיד חיבור למד סוכר רציף מתוצרת אותה חברה. חפש בפורומים מד סוכר רציף ותראה הרבה התכתבויות.

בהצלחה
חזור למעלה
יעלי

הודעהנשלח: 10/01/2006 ב- 10:41:43    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום צביקה
אני משתמשת במשאבת מינימד כבר 7 שנים ואני מאד מרוצה.
גם המשאבה מצויינת וגם השירות של מינימד מעולה.
אני ממליצה לך להזמין את הסוכנים של המשאבות שהכי נראות לך ואחרי שתראה במו עיניך את כולם אז תחליט מה הכי מתאים לך.
בכל מקרה, לדעתי, מינימד היא משאבה טובה מאד וגם החברה שמשווקות אותה (אגנטק)
שיהיה לך בהצלחה!
יעל
חזור למעלה
אורחת

הודעהנשלח: 10/01/2006 ב- 15:31:52    כותרת הודעה: תוכל לעשות עוד דבר תגובה עם ציטוט

בכל חברה נותנים לך חודש נסיון אז כדאי שבנוסף לקריאה על סוגי משאבות
גם תנסה כל חודש משאבה של חברה אחרת עד שתחליט מה הכי כדאי בשבילך.
אין לי נסיון עם משאבות אבל זה מה שאני הייתי עושה במקומך.
תברר במיוחד על המשאבה החדשה של מינימד שקוראים לה "פארדיים" שיש בתוכה
את הגארדיאן.
חזור למעלה
עידית כהן

הודעהנשלח: 10/01/2006 ב- 17:20:41    כותרת הודעה: משאבה תגובה עם ציטוט

צביקה שלום.
בתי בת ה 9 משתמשת במשאבת אנימס IR-1200 מזה 5 חודשים ובנתיים מרוצים, הן מהמשאבה והן מהשירות. גם הפרפריות שלהם (החלק המתחבר לגוף) טובות וההחדרה שלהן, שנעשית פעם ב 3 ימים, אינה כואבת. שים לב בכל משאבה שאתה מנסה גם לנושא הפרפריות - איך נעשית ההחדרה לעור, האם היא נוחה והאם החיבור אמין - זה לדעתי נושא לא פחות חשוב ממידת השיכלול של המשאבה. אם הפרפריות נסתמות בקלות או יוצאות בקלות, לא משנה כמה המשאבה משוכללת, האינסולין לא יגיע לגוף ובכך נכשל הטיפול.
אגב, בסוף החודש יש יום עיון בנושא מד הסוכר הרציף שיהיה ניתן לחברו למשאבה של מינימד. אני מתכוונת להשתתף ביום העיון הזה ולדווח עליו באתר זה. אולי שווה לך לחכות עד למידע עדכני על מד הסוכר הזה, כיוון שהוא עשוי לשכנע אותך לבחור דווקא במשאבת מינימד.
בברכה
עידית
חזור למעלה
yaniv

200

הצטרף בתאריך: 11/11/2005 ב- 14:59:03

הודעהנשלח: 10/01/2006 ב- 18:58:13    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צביקה שלום,
בסך הכל כל המשאבות כמעט אותו דבר (אולי למעט מינימד שהוציאה עכשיו דגם חדש. אני לא יודע מה כבר אפשר לחדש למעט החיבור למד סוכר רציף. בינתיים בכל אופן לא ניתן לסמוך על מד סוכר זה. מה גם שעלותו החודשית יקרה מאוד - ראה התכתבויות קודמות בנושא
לדוגמא -
http://www.metukim.co.il/forum1/viewtopic.php?t=1758&sid=fb623d86f61aeb72469cff01529f93e4). כדאי לך לברר בקשר לדגם החדש של מינימד וכן להזמין את הסוכנים של "אנימס" אליך הביתה להסברים.
כיום אני מחובר למינמד (סך הכל כחודשיים) ובנתיים אני מאוד מרוצה. לפני כן הייתי מחובר למשאבה של "טאיקו". המשאבה הייתה בסדר אבל השירות שלהם ממש "על הפנים". לא הייתי מהמר על המשאבה של "טאיקו", שומר נפשו ירחק.

WELCOME TO THE FAMILY

יניב

נערך בפעם אחרונה על-ידי yaniv בתאריך 11/01/2006 ב- 13:27:22, נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
אורח.

הודעהנשלח: 10/01/2006 ב- 20:24:58    כותרת הודעה: אם היית בהרצאה האחרונה של פרופסור משה פיליפ היית שומע תגובה עם ציטוט

שהוא אמר שהגארדיאן כן מדוייק ושניסו אותו בשניידר ושאפילו הוא ניסה אותו
על עצמו!!!!!.
תבוא לפגש בשפיים... ותשאל את הפרופסור משה פיליפ אם הגארדיאן מדוייק
ותראה בעצמך....
חזור למעלה
סתם אחד

הודעהנשלח: 10/01/2006 ב- 22:08:15    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מתוך אתר ה- FDA

מתיחס לגארדיאן ול גולקוווטש -

FDA has approved one "minimally invasive" meter and one "non-invasive" glucose meter. Neither of these should replace standard glucose testing. They are used to obtain additional glucose values between fingerstick tests. Both devices require daily calibration using standard fingerstick glucose measurements and both remain the subject of continuing studies to find how they are best used as tools for diabetes management.

מי שרוצה לקרוא יותר פרטים יגלה -

שהגרדיאן "טועה" ב כ- 20% ממקרי ההיפו בעוד מד סוכר רגיל טועה ב כ- 2% .

עדין השימוש בגרדיאן מבטיח מאד כי הוא מאפשר להבין טוב יותר את הגוף.

בכל מקרה - עדיף לתת ל"ותיקים" לנסות קודם. אחרי חודש סוכרת צריך קודם כל להתרגל לרעיון ולעסוק בדברים הבסיסיים.

בהצלחה
חזור למעלה
סתם מישהו

הודעהנשלח: 10/01/2006 ב- 22:28:17    כותרת הודעה: המשאבה כרוכה בהתחייבות לפחות ל5 שנים! תגובה עם ציטוט

אז לא עדיף שהוא יקח את המשאבה של מינימד שיש בה כבר את הגארדיאן???
אם הוא יקח משאבה של חברה אחרת ונניח בעוד שנתיים הגארדיאן ייכנס לסל
אז הוא יצטרך לחכות כמה שנים עד שיוכל להחליף!!
לסיכום המשאבה החדשה של מינימד עם הגארדיאן בפנים היא המשאבה העדיפה ביותר
מבחינת התכונות שלה,השירות,אמינות והמשאבה הראשונה שיש בה מד סוכר רציף!!!!
ללא ספק כדאי לקחת את הפארדיים של מינימד.
חזור למעלה
סתם אחד

הודעהנשלח: 11/01/2006 ב- 19:26:17    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני לא בעד הוא נגד - אבל ילדעתי יש כאן הטעיה.

"סתם מישהו" כתב - " יקח את המשאבה של מינימד שיש בה כבר את הגארדיאן "

זה להבנתי לא מדויק -
אין משאבה שיש בה את הגאריאן. אלו שני מכשירים נפרדים.

המשאבה החדשה (דגמים 515 ו- 715 ) בנויה כך שתוכל ל"דבר" עם הגארדיאן ובסופו של דבר לתת המלצות לגבי כמות האינסולין הנדרשת בעקבות המדידה (כעין מחשבון אינסולין) ואולי אחרי עוד מחקר ( 4 - 5 שנים) גם להזריק אוטומאטית. אומנם ה "לדבר" זוהי אופציה נחמדה אבל מנסיון רוב הסוכרתיים אינם משתמשים במחשבי האינסולין שבתוך המשאבה, רובם מחשבים זאת בראש בשניות.

בנתיים כמובן מדובר בתרגיל שיווקי מדהים - "קנה משאבה, ולאחר שנקבל אישורים נאפשר לך לעלות לגירסה הבאה (תמורת כמה אלפי שקלים). כך שאם תקנה את הגארדיאן (תמורת עוד כמה אלפי שקלים נוספים) שני המכשירים יוכלו לדבר בינהם". הציבור מבולבל ולכן הציבור ישלם...

ועדין - אני כמובן מחזיק אצבעות למינימד שהפיתרון שלהם יעבוד. ההצלחה שלהם היא הפיתרון שלנו.
חזור למעלה
סתם מישהו

הודעהנשלח: 11/01/2006 ב- 22:09:37    כותרת הודעה: אתה נורא מטעה ולא מודע לכל הפרטים תגובה עם ציטוט

במשאבה החדשה של מינימד (הפארדיים) יש כבר את הגארדיאן בפנים!!!!!!!!!!
אפשר לקנות את המשדר שלו בנפרד שהוא עולה 1000 דולר (אפשר בתשלומים)
ויש גם את הסיפור של הסטים שעולים כ370 ש"ח לסט מכיוון שהם לא בסל ואולי
בעתיד הם יהיו.
בכל מקרה יש לו את כל הסיבות בעולם לקחת את המשאבה החדשה של מינימד
על פני כל משאבה אחרת בגלל היתרון הזה.
חזור למעלה
yaniv

200

הצטרף בתאריך: 11/11/2005 ב- 14:59:03

הודעהנשלח: 12/01/2006 ב- 08:37:49    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צביקה,
באופן כללי בקשר למשאבה ולהיותך חדש בתחום. המלצתי היא, גם לאחר שתרכוש את המשאבה שלא תשתמש בהתחלה לפחות בבולוס החכם משתי סיבות (וזו רק דעתי):
א. עליך ללמוד את כמויות האינסולין שאתה צריך להזריק על מנת לתקן את רמת הסוכר ועל מנת לכסות על הארוחות. מיומנות חישוב זו היא הכרחית אצל סוכרתי.
ב. המחשבון ה"חכם" בד"כ כלל לא ממליץ על כמויות האינסולין הנכונות ולכן צריך לפעמים תיקונים.

יתרון נוסף במשאבה שעליך יהיה לתרגל וללמוד הוא איך לחלק את כמות האינסולין הניתנת כך שחלק יוזרק מיד וחלק לדוגמא, במשך כחצי שעה (אתה קובע את משך הזמן) לאחר הארוחה. אופציה זו טובה במידה ואתה אוכל מזון עם שומן אשר מעכב את הספיגה של הפחמימות. ושוב זו מיומנות שצריך לרכוש עם הזמן.

היתרון שלך הוא שאתה נמצא בתקופת "ירח הדבש" ולכן בגופך עדיין יש אינסולין. מכאן, לעניות דעתי, הסעיף הקודם, לפחות כרגע, הוא פחות קריטי עבורך. לכן, קודם למד לחשב נכון את כמויות האינסולין ורק אח"ב תתחיל לשחק בשאר הפיטצ'רים.

נקודה נוספת שכבר נאמרה בפורום לא מכבר, אתה חייב לדעת להזריק. המיומנות של הזריקה חשובה גם במידה ואתה משתמש במשאבה. במידה והמשאבה תתקלקל ייתכן ותצטרך להזריק זריקת חירום (לא אמור לקרות אבל זה סך הכל מכשיר).

המיומנות היא לא מסובכת בכלל ונרכשת מהר מאוד אבל אתה צריך לתרגל אותה בעצמך. זה משול לילד שלומד מתמטיקה. קודם הוא אמור ללמוד את לוח הכפל ואיך לחשב לבד ורק אח"כ הוא לומד איך להשתמש במחשבון (ככה היה בזמני).

כאשר תרכוש משאבה, שב עם הסוכן ואל תתבייש לשאול שאלות גם אם הן נראות טיפשיות בעינך.

יניב

נערך בפעם אחרונה על-ידי yaniv בתאריך 13/01/2006 ב- 21:45:33, נערך סך הכל פעם אחת
חזור למעלה
אלמוני חדש

הודעהנשלח: 13/01/2006 ב- 18:37:56    כותרת הודעה: משאבה חדשה של מינימהד תגובה עם ציטוט

לאחר שיחה עם סוכן של אגנטק התברר לי כי הדגם 715-515 לו יהיה בארץ נכון הדגם החדיש ביותר הוה 722-522 זה באצם משאבה אשר דונה לדגם 712 עם שלוב של הגרדין אשר יכול לבדוק את רמת הסוכר בזמן אמת אני חושב ולכן בחרתי במינימהד אבל אני צריך להמתין עוד מ"ס ימים לפי דברי הסוכן שמשון . גם לגבי הציוד הנילווה ידוע כי הפרפריות והמיכלים של האינוסלין למינמהד יש את הטוב ביותר לדעתי על השרות ויחס הם טובים ביותר יש להם שרות 24 שעות ביממה כולל שבתות חגים . הם החברה היחידה עם טקן של שרות ואיכות לפי דברי הסטכן
חזור למעלה
סתם אחד

הודעהנשלח: 14/01/2006 ב- 16:50:47    כותרת הודעה: חשוב לדייק תגובה עם ציטוט

מספר אנשים בפורום חוזרים וטוענים כי "הגארדיאן" נמצר בתוך המשאבה החדשה של מינימד. זה לא נכון !

מה שיש בדגמים החדשים סיומת X15 , או בדגמים המשודרגים סיומת X22 (את ה X12 ניתן לשדרג ל- X22 במהלך תקופת האחריות תמורת תוספת מחיר ) זוהי טכנולוגית RF המאפשרת למשאבה תיקשורת בתדרי רדיו עם מכשירים אחרים.

המשאבה למשל תוכל לדבר עם מספר מדי סוכר רגילים המשלבים תיקשורת RF ולקבל מהם תוצאות של מדידות לשימוש במחשבון האינסולין.

מכיוון שהגארדיאן משדר את התוצאות שלו בתדרי RF ניתן יהיה לקלוט את התוצאות בעזרת המשאבה. הגארדיאן עצמו יורכב מתחת לחולצה ולכן צריך לשדר את התוצאות למקלט. תיקשורת באינפרא אדום הדורשת קשר עין אינה טובה מספיק.

לסיכום - המשאבה של מינימד תאפשר לקלוט את את התישורות של הגארדיאן על גבי צג המשאבה ללא צורך במקלט נוסף. אבל בעלי משאבות ישנות X12 יצטרכו לשדרג את המשאבה ל X22 וא עדין יהיה צורך לרכוש את הגארדיאן עצמו - המשאבה לכשעצמה לא תספיק) וכמובן את הסטים המתכלים (בדומה לפרפריות) אחת למספר ימים.

מי שאין לו משאבת מינימד וירצה את הגארדיאן יצטרך לקנות מקלט בנפרד (יש יתרון לקנות כזה בכל מקרה). לדעתי לא צריך להיות מדובר בתוספת מחיר משמעותית ויהיה אינטרס ברור לספק אותו במחיר סמלי - בסופו של דבר הכסף הגדול הוא בציוד המתכלה.

יש לזכור כי כי משתמשי הגארדיאן חיבים להמשיך ולמדוד כרגיל במד סוכר רגיל. בשלב זה לא ניתן יהיה להסתמך רק על הגארדיאן כדי לבצע "תיקונים". (בולוסים או הזרקות)

במידה ויש מישהו שמשתמש כיום בגארדיאן , כמודול נפרד או משולב במשאה. אשמח לשמוע את דעתו בפורום - אני מעוניין בחוות דעת על סמך נסיון אישי של סוכרתי
חזור למעלה
לי

הודעהנשלח: 01/02/2006 ב- 22:58:18    כותרת הודעה: המשאבה "החדשה" תגובה עם ציטוט

קופת חולים לא תכניס את המשאבה הזו לעולם לסל , כי לא רק שצריך להמשיך ליבדוק באצבע , צריך אפילו לעשות יותר בדיקות מהיום (לאיפוס ולאימות ליפני מתן כל בולוס).
אף קופה לא תממן גם 100$ וגם סטיקים לגלוקומטר , נראה שכל הסיפור הוא ספין אחד גדול ואנו יכולים ליקנות חתול בשק...
חזור למעלה
סתם אחד

הודעהנשלח: 02/02/2006 ב- 21:12:04    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

להבנתי המשאבה כבר בסל הבריאות. כמו כל משאבה רגילה.

השאלה היא האם הגארדיאן יכנס לסל והאם ההרחבה של המשאבה עבור הגארדיאן (הפיכתה למקלט) תכלל בזה.

התשובה קשורה למידת התועלת המוכחת. אם יהיו מחקרים ברורים שיראו כי השימוש בגארדיאן מבטיח איזון טוב יותר ובכך מונע סיבוכי סוכרת שהטפול בהם יקר ביותר הרי תימצא ההצדקה.

לדעתי גם אסור להתייחס לגארדיאן בגישה של הכל או לא כלום. הוא בהחלט יכול לשמש ככלי המאפשר לסוכרתי ללמוד את התנהגות הסוכר בגוף. כמעין גלגלי עזר שמסיעיים למישהו ללמוד לנסוע על אופניים. למשל סוכרתי יכול להשתמש בו אחת לשבועיים. כדי להבין טוב יותר את התנהגות הסוכר בעת פעילות ספורטיבית, בעת שינה או סתם באכילת מאכלים מסוימים.
במקרים כאלה גם סבסוד חלקי (למשל סט אחד בחודש) יכול להיות משמעותי מאד לאלו שמתקשים להתאזן.
חזור למעלה
הראל שראל

הודעהנשלח: 11/02/2008 ב- 18:26:42    כותרת הודעה: המשאבה שאני מציע לך תגובה עם ציטוט

המשאבה שאני מציע לך היא animas
חזור למעלה
סכרתית

הודעהנשלח: 12/02/2008 ב- 10:11:39    כותרת הודעה: להמתין למשאבת טלאי תגובה עם ציטוט

עדיף להמתין למשאבת טלאי שמעתי שהם מצוינות.
חזור למעלה
אדרת

הודעהנשלח: 12/02/2008 ב- 12:06:31    כותרת הודעה: שירות מעולה למשאבת קוזמו תגובה עם ציטוט

צביקה שלום,
אני מחוברת למשאבת קוזמו כבר שנה וחצי מאוד מרוצה מהמשאבה ומהשירות. הסוכנת נותת לי יחס אישי מהיר ואדיב.
למשאבה יש פונקציות ייחודיות שלא ראיתי במשאבות אחרות שמטרתן לעזור באיזון הסוכר.
לדוגמא אני אוכלת קבוע ארוחת בוקר בין 6:00 ל6:20 הכנסתי למשאבה תזכורת שאם לא הזרקתי בולוס בטווח הזמן הזה היא תאמר לי שפספסתי. מאחר שהבוקר הוא זמן לחוץ הרי שמידי פעם קורה שבאמת המשאבה מזכירה לי ואז אין מצב שזמן ארוך אני נשארת ללא אינסולין לארוחה. אפשר להכניס כמה תזכורות כאלה לפי בחירה.
עכשיו נכנס סט פרפריות חדש פשוט גאוני שנקרא קלאו. בסט הזה הכל כבר מוכן להחדרה ביחידה חד פעמית שכשמצמידים אותה לגוף ניתן בקצב שלך להחדיר את המחט היא לא יורה אותה וכשמרחיקים, הדבק מוצמד, המחט שבורה באביזר, כך שלא צריך להתעסק עם מחטים ולהדקר. לא פלא שהיחידה זכתה בפרס על הפיתוח.
למשאבה עוד תכונות ייחודיות רבות אז..
אישית אני ממליצה לך להפגש עם הנציגים של החברה ולשמוע עוד על היתרונות לפני שאתה מחליט איזו משאבה לבחור.
איזון קל ויעיל
חזור למעלה
אמא של

הודעהנשלח: 12/02/2008 ב- 13:36:19    כותרת הודעה: כמובן שקוזמו תגובה עם ציטוט

הילדה שלי בשנות העשרה, הדבר האחרון שמעניין אותה זה איזון הסוכר..
למרות שאנו מנסים לדרבן אותה!
ליז, הנציגה של קוזמו לקחה על עצמה את הילדה והיא מדרבנת אותה לבצע יותר בדיקות ומציבה לה יעדים ומשתמשת בכל מיני תכונות שלהמשאבה כדי לעזור לה לאזן את עצמה.
אין ספק שזה שירות מצויין הרבה מעבר לדרוש לתמיכה ושירות!
אישית כל ההתנסות שלנו הייתה לעילא ולעילא עם חברת טאיקו ועם משאבת הקוזמו!
חזור למעלה
אורית

200

הצטרף בתאריך: 20/10/2006 ב- 19:24:41
מיקום/מין/גיל: ירושלים

הודעהנשלח: 22/02/2008 ב- 15:09:27    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הבעיה בקוזמו היא שאין לה תפריט בעברית.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי MSN Messenger
ישראל33

2

הצטרף בתאריך: 03/09/2008 ב- 22:10:14

הודעהנשלח: 03/09/2008 ב- 22:30:36    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הדבר הכי חשוב במשאבה זה השירות
לפני החיבור למשאבה תשאלו מה גודל השטח שהסוכן מכסה. יש חברות שזה חצי מדינה וכאלו שזה רק עיר גדולה
הייתה לי תקלה במשאבת ACCU CHEK SPIRIT. התקשרתי לסוכן בשבע וחצי בבוקר, בתשע הוא היה אצלי. הסתבר שהשתמשתי בבטריית אנרגייזר מתוצרת סין. קיבלתי בטריות חדשות בחינם. וגם את מד הסוכר החדש שלהם
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 04/09/2008 ב- 10:06:52    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום לך וברוך הבא...
ממה שראיתי, משאבת מינימד הכי נפוצה בקרב סוכרתיים, היא גם נוחה לשימוש אלא ש...
מאוד מאוד תלוי על איזה סוכן נפלת ושירות הלקוחות שלהם (לפחות במרכז, ככה ככה ). לי אישית לא היה מזל (בלשון המעטה) בעניין, כשהתחברתי, לפני כ4 שנים נתנו לי משאבה לא תקינה(כן כן, מה שאתה שומע), הסוכנת לא הפסיקה להתחמק ולהסיר אחריות , זה הגיע למצב שהצוות הרפואי במרפאה שלי נאלץ להתקשר אליה ולנזוף בה.. היא טרטרה אותי הלוך ושוב למרכז שלהם בקרית עתידים במקום להגיע אלי הביתה, כמקובל (עלי לציין שהתחבורה לשם מזעזעת וכשצריך ליסוע לשם פעם בשבוע כדי לא לסבול מקטונים זה ממש לשרוף חצי יום ועוד להרגיש על הפנים בגלל סוכר גבוה..) עד שכבר החליפו לי את המשאבה המקולקלת בחילופית, התקשרו אחרי יומיים לומר שנתנו לי בטעות משאבה של מישהו אחר (מה תגיד על זה??)ולא רק שלא טרחו לבוא לקחת אותה, גם ביקשו שאגיע(שוב) לבצע החלפה של החילופית בחילופית אחרת. הדרמה עוד לא הסתיימה, כשחזרה משאבתי היקרה מחו"ל (מתוקנת כביכול), אחרי שבועיים שוב חזרה לסורה ושבקה חיים. בסוף, הצטרף סוכן אחר לעסק ואז הדברים התחילו להשתפר(תודה לאל), היה לי דגם ישן ובדיוק נכנס לסל דגם חדש יותר ובגלל כל הזוועות שעברתי תוך פחות משנה, הם הסכימו(בזכות הסוכן)לשדרג לי את המשאבה, למרות הנוהל שלהם שחובה להיות עם אותו דגם 5 שנים לפניי שדרוג (ברור לך שכבר הייתי על סף נטישה של החברה הזו ומעבר לאחרת).. זהו ,עד היום יש שקט יחסי, אם כי שוב, קרתה פעם אחת שהמשאבה יצאה מכלל שליטה והתחילה להשמיע סירנות ללא שום סיבה מוצדקת וגם זה הצריך החלפה. נראה לי ששברתי שיא במספר המשאבות שהחלפתי ב4 שנות חיבורי... האבסורד הוא שמינימד לא מעיפים משאבות מקולקלות לאשפה, הם פשוט "מחדשים" אותן (ע"ע כמו ש"חידשו" את המשאבה שלי, פשוט עושים לה טיול נופים בח"ול ואז מחזירים למאגר, אז כדאי להזהר כי גם אתה בפוטנציה לקבל את אותה משאבה מקולקלת שהיתה פעם שלי...)מה שבטוח , הלקח שלי מכל אותו הסיפור הוא להתרחק מהסוכנת ההיא ואע"פ שהיא נציגת החברה לאיזור שלי, אני שומרת לעצמי את הזכות לפנות לסוכנים אחרים...
בהצלחה.
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד
1, 2, 3  הבא
עמוד 1 מתוך 3

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |