אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
משאבת אינסולין - במי לבחור
עבור לעמוד
הקודם  1, 2, 3

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
אחד שחש

הודעהנשלח: 13/10/2009 ב- 23:17:00    כותרת הודעה: לא להתקרב לחיישן הרציף של מינימד תגובה עם ציטוט

המשאבה אחלה, וגם רוב אנשי השירות של אגנטק.
אבל כל פעם אני מתכווץ כשאני רואה כמה אנשים פה ממליצים על החיישן הזה, מבלי שהתנסו בו. הוא חסר ערך לחלוטין. כל המחקרים המוזרים שהם מפרסמים הם לא מחקרים רפואיים אמיתיים אלא משחק ילדים. יש להם "הוכחה" שמי שהסתובב עם המכשיר שלהם היה יותר מאוזן. ואיך הם יודעים? לפי התוצאות של אותו החיישן שלהם! גאוני!
בקיצור, יש לי כזה. מאד מאד יקר. המשדר שצריך להוסיף עולה כמה אלפים, והוא טוב לזמן מוגבל, וכל חיישן עולה כמה מאות שקלים. ומה מקבלים? עוד מחט, עוד מכשיר, והרבה תוצאות רחוקות מהאמת. לא מתריע על היפו, מגלה עליות שעה אחרי שמרגישים אותן, ועוד ניסים ונפלאות.
ולמה יש רופאים שממליצים? נו, טוב, על האתיקה של הרופאים והחברות שמממנות להם מחקרים בטח כבר שמעתם...
חזור למעלה
אחד שמבין

הודעהנשלח: 17/10/2009 ב- 22:53:48    כותרת הודעה: עשיתי היום קיאקים עם המשאבה תגובה עם ציטוט

יש לי משאבה של אקוצ'ק ועשיתי איתה קיאקים
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הצטרף בתאריך: 22/09/2009 ב- 21:05:13

הודעהנשלח: 18/10/2009 ב- 01:26:20    כותרת הודעה: ל"אחד שחש" תגובה עם ציטוט

[אתה מתכווץ, מפני שלא שמת לב שכן יש כאן אנשים שמשתמשים בחיישן של מינימד, ודווקא כן מרוצים. לא מזמן קראתי שהFDA מאשר סטייה של עד %20 בגלוקומטרים ומסתיר מי מביניהם יותר מדוייק. בחיישנים, צריך לדעת להסתכל גם על המגמה, לכייל בזמנים נכונים, להוריד נתונים לתוכנה ונתח אותם אחד לחודש לפחות ועוד. החיישנים אינם פוטרים אותך מהצורך לחשב ולהפעיל שיקול דעת בכל הקשור באיזון. זה עוד כלי לשיפור האיזון. אין תרופה שעובדת טוב על כולם, וכמו כן אין גם מכשיר רפואי שמתאים לכולם. יכול להיות שעל הגוף שלך זה לא עבד טוב, או שפשוט לא השתמשת בזה כמו שצריך. מחקרים רבים נעשו על הסנסור של מינימד, ולא רק מחקרים שמינימד ערכה בעצמה. אני לא צריך לראות מחקרים כדי לראות שזה עוזר לי. אני רואה את זה יום יום וכן גם שיפור בa1c.
גם כאן, בפורום זה , ראיתי אנשים שמלכלכים על גלוקומטר זה או אחר בטענות שהם לא מדוייקים. ספק אם הם גולשים אמיתיים (ונבונים?) או חברות מתחרות. אין להסתמך על דעות של גולשים אנונימים בפורומים השונים משום שאין לדעת מי יושב מאחורי המקלדת, מהי מנת המשכל שלו, בריאותו הנפשית, כנותו ועוד. הטכנולוגיה של קריאת סוכר רציפה עוד בחיתוליה, ויש עוד הרבה מקום לשיפור. אבל זה מה שיש כרגע, ולי (ואני מאמין שגם לרבים אחרים) זה עוזר מאד.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
דולי

10

הצטרף בתאריך: 28/10/2009 ב- 13:02:53

הודעהנשלח: 02/11/2009 ב- 16:42:39    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני עם משאבה של מינימד 722, מאד מרוצה, השרות מעולה!!! ע"י הסוכנת אורה,
הבנתי גם שבמכבי נותנים את הסנסור לתקופת הריון (שזה מה שאני מתכננת עכשיו) ושכיום הוא יותר מדויק ממה שהיה בתחילה
המשאבה נוחה וקלה לתפעול, אני משתמשת בבולוס החכם, בבזאל זמני, בבולוס משולב, ועוד פונקציות שמקלות על החיים
בקיצור - ממליצה על מינימד
חזור למעלה
מיטל ל

הודעהנשלח: 08/11/2009 ב- 16:25:56    כותרת הודעה: המשאבה הטובה לדעתי תגובה עם ציטוט

שלום לכולם,
אני מחוברת כבר שנתיים עם משאבה של חברת דין דיאגנוסטיקה המביאה את המשאבה accu-chek spirit המשאבה הזאת מאוד אמינה היא עשתה לי מעט מאוד בעיות וגם כשהיה בעיות השירות היה נפלא ותוך מספר שעות הגיעו אלי הבייתה עוד באותו היום. נכון, התפריט שלה באנגלית אבל הוא גם עם ציורים ומאוד קל תפעל אותה. אני אפילו מתקלחת איתה ללא חשש. המדבקות שלה הם מכותנה ולא מנייר וממש מרגישים את ההבדל.... קניתי פעם אחת בטעות סטים של חברה אחרת שהיו דומים והמדבקה שלהם עשתה לי פריחות וזיהומים... לא הבנתי... עד שהחלפתי למדבקות בד.
בקיצור מומלץ!!!
שירות אדיב ומעולה בכל הארץ!!
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 09/11/2009 ב- 22:52:41    כותרת הודעה: ל ""מיטל ל"" תגובה עם ציטוט

בהתעלם מזה שאת נשמעת כמו פרסומת....וגם אומרת שיש "שירות אדיב ומעולה בכל הארץ (מאיפה את יודעת?) וגם אומרת שאת מתקלחת עם המשאבה...

מרבית האנשים מעדיפים לבחור במשאבה הטובה ביותר, ולא בזולה ביותר שאין בה עברית, ואין לה אופצייה להתחבר למד סוכר רציף. בין כה וכה קופת החולים קונה עבורך את המשאבה, אז מדוע לבחור דווקא בזולה או הפשוטה ביותר? זה בדיוק מה שקופת החולים רוצה שתעשי..
חזור למעלה
ירון

הודעהנשלח: 08/05/2010 ב- 09:46:19    כותרת הודעה: לצערי מרבית התגובות כאן מריחות ריח מסוכנים או יח"צ שכות תגובה עם ציטוט

אני חושב שכאשר באים לבחור משאבה צריך להסתכל על הדברים העיקריים שהם תפעול קל והבנת המשאבה, ושירות שאינו פחות חשוב, למרו שאני מגדיר א עצמי טכנולוגי עדיין מצאתי את עצמי מרים טלפון לשירות לשאול שאלות וכו'.
סנסור מנימד אנימס אקיוצ'ק אני בטוח שכולם טובות אל זה לא מספיק כ זה לא פותר מתזונה נכונה ובולוס חכם עד מה שניסו לדחוף לי את זה לא מדייק ומורכב במקצת. ספורט והבנה שאפשר לאכול הכל אך במידה והכרות יחד עם הקשבה לגוף הם השילוב לאיזון ולפעמים משאבה שכביכול היא פשוטה יכולה להתגלות כיעילה לכן אל תפחדו לשאול את הסוכנים לבוא מוכנים ולבקש לנסיון, מודה ומתוודה שאני התחברתי למשאבה של אקיו-צ'ק ספיריט שעושה את עבודתה נאמנה כבר למעלה משנה ויחד עם תזונה נכונה וספורט הצלחתי להוריד את הA1C
אני אישית מסתדר איתה מצוין אמנם לא מתקלח איתה למרות שאמרו לי שאפשר שתדל לשמור עליה
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 08/05/2010 ב- 21:01:37    כותרת הודעה: יחצנות של "מיטל ל"? תגובה עם ציטוט

תראה "ירון",

השירשור בנושא בחירת משאבה. 2 המשאבות המובילות בשוק הם VEO של מינימד וה2020 של אנימאס. כל השאר ברמה די נמוכה, ולכן אין הרבה אנשים שבוחרים משאבות אחרות. לא זכור לי שאי פעם ראיתי משאבת אקוואצ'ק על מישהו. אתה שייך לאותו אחוז זעום של אנשים שבחר דווקא משאבת אינסולין מהפשוטות ביותר, למרות שיכולת לבחור במתקדמת יותר (בחינם). הציעו לך, בחינם, לבחור בין מרצדס, BMW, ופיאט. ואילו אתה בחרת בפיאט.

אם לא הייתי בוחר במינימד, הייתי הולך על האנימס שהיא משאבה מכובדת (ללא סנסור). ובוודאי שלא הייתי בוחר דווקא במשאבות הזולות יותר לקופות החולים, ובוודאי לא בכזו שאפילו עברית אין בה.
חזור למעלה
שלומית

500

הצטרף בתאריך: 04/04/2010 ב- 15:23:49

הודעהנשלח: 08/05/2010 ב- 21:42:25    כותרת הודעה: אנחנו בחרנו במינימד 722 משתי סיבות: תגובה עם ציטוט

הראשונה, בגלל האפשרות למד רציף במידה ונרצה בו.
השניה, שמתי לב שלמרבית הסכרתיים יש משאבה זו. בסכרת אני לומדת הרבה מניסיון של אחרים ותיקים ממני. אם הרבה מעדיפים את מינימד, צריך להניח שהשרות יעיל, לא יחסרו במלאי פרפריות ומיכליות והשימוש במשאבה ידידותי יותר.
חזור למעלה
ירון

הודעהנשלח: 21/05/2010 ב- 20:33:21    כותרת הודעה: תשובה ל"סכרתי ותיק" תגובה עם ציטוט

לצערי לא הבנתי למה שמת את שמי במרכאות אבל ניחא.

לא מסכים עם האמירה שלך שהמשאבה אליה אני מחובר פשוטה זולה וכד'. נתקלים בכנסים ושוחחתי עם אנשים המחוברים למשאבות ודעתן חלוקה אני יכול לומר לך שאנימס מועדפת יותר מהמיני מד שכביכול היא הנפוצה בארץ (ואם כולם יקפצו מהגג גם אני אקפוץ - שיטת העדר הישראלי) ומאידך נתקלים גם בחבר'ה עם אקוצ'ק. יש לי נוקיה ש80% מהאפשרויות הגלומות בו אני לא משתמש. ועדין אני מבצע שיחות על בסיס יומי אז מה? המכשיר לא טוב?
וכמו שכתבתי קודם להסתנוור מססמאות שיווקיות במקום להבין שכדי להיות מאוזן זה 90% אתה כבן אדם והשאר אולי בזכות המשאבה שכולן בשורה תחתונה נותנות אינסולין.
ובהתחשב שאף אחד לא מחלק לי מרצדס אני אעדיף לקנות פיאט שמן הסתם זולה יותר ותביא אותי לאותו יעד כמו המרצדס.

ירון - בלי מרכאות, פשוט ירון
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 21/05/2010 ב- 20:50:50    כותרת הודעה: שכל אחד יעשה את השיקול שלו תגובה עם ציטוט

כשאני החלטתי להתחבר למשאבה, פשוט נכנסתי לכל האתרים של היצרנים. קראתי מה יש לכל אחד להציע ובחרתי במשאבה שיש בה כמה שיותר יתרונות שמדברים אלי. אגב, זה ממש לא נכון שאנימאס מועדפת יותר מהמינימד. אחרת המספרים היו הפוכים. וזה לא רק בארץ.

על דבר אחד אני מסכים איתך. להיות מאוזן תלוי אך ורק בך ולא באף מכשיר אחר.
חזור למעלה
ירון

הודעהנשלח: 22/05/2010 ב- 08:23:45    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לפחות הגענו להסכמה בדבר החשוב ביותר.

בנוגע לאנימס-מינימד אני יותר הולך לכיוון תקציבי שיווק ופרסום מנופחים מטעם מינימד.
ואילו אקוצ'ק, כמו האירופאים הולכים על הפשוט והבטוח. בדיוק כמו נוקיה VS אייפון.
חזור למעלה
אבא של הילה

500

הצטרף בתאריך: 20/09/2008 ב- 10:33:40
מיקום/מין/גיל: ראשון לציון

הודעהנשלח: 22/05/2010 ב- 09:16:13    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הייתי נזהר מהחשיבה האירופית בימים אילו, היורו ממש לא משהו (:
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 04/01/2011 ב- 12:23:07    כותרת הודעה: Re: משאבת אינסולין - במי לבחור תגובה עם ציטוט

צביקה כתב:
קיבלתי אישור לקבל משאבה. אני בן 27 סטודנט והמחלה התגלתה לפני חודש. מניסיון של משתמשים איזה משאבה ממולצת ואיזה אינה ממולצת ? - תודה
מגלגל עיניים מגלגל עיניים מגלגל עיניים מגלגל עיניים
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הודעהנשלח: 04/01/2011 ב- 14:39:24    כותרת הודעה: באיזו אישה לבחור? תגובה עם ציטוט

אדם חייב להתעניין, לברר ולהחליט בעצמו. ובמיוחד כשמדובר בסטודנט קורץ

נתונים על משאבות ניתן למצוא באתרי היצרנים השונים. ומלבד זאת, ניתן להזמין הביתה את נציגי החברות כדי "לראות בעין" את המשאבה, ולהתרשם מהטכנולוגיות השונות שיש לכל משאבה להציע. בעיניי, האדם הסביר אמור לבחור את המשאבה בעלת "היתרונות הבריאותיים" יותר. ולא בזו שמושכת יותר את העין בגלל צורה או צבע. יש לזכור שלא מדובר בתכשיט, אלא במכשיר רפואי.

נושא השרות הוא חשוב לרוב האנשים. אך זה לא קריטי למי שאחראי, ומחזיק בביתו עטי אינסולין (ארוך וקצר טווח) לשעת חרום. במקרה של תקלה, חוזרים לזריקות עד אשר מחליפים את המשאבה המקולקלת. מי שנוהג כך, לעולם לא יהיה יעמיד את עצמו במצב שהוא תלוי בשרות של חברה כזו או אחרת. נקודה למחשבה.
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד
הקודם  1, 2, 3
עמוד 3 מתוך 3

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |