אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
פחד ממחטים

עמוד ראשי -> פורום ילדים ונוער עם סוכרת
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
איריס (בעלת סכרת)

הודעהנשלח: 08/02/2009 ב- 10:56:41    כותרת הודעה: פחד ממחטים תגובה עם ציטוט

אני לא יודעת מה אתם חושבים על מחטים אבל אני נורא מפחדת שיכאב אתם יודעים,
אבל אין לי כבר כוח לזריקות כל הרגליים הבטן האחוריים והידיים שלי נפוחים!
לא חשוב לי שיראו את המשאבה כי אני מטפלת בעצמי ואני רוצה לחיות כמו ילדה רגילה,
לא איכפת לי מה אנשים יחשבו שאני חולת נפש או סתם ילדה שיש לה סכרת, לי איכפת מה אני יודעת על עצמ,י ואני חושבת שכל אחד צריך לקחת את התחושה שלו מה הוא צריך ומה הוא רוצה ... סימן קריאה אז בבקשה אם למישהו יש משאבה אנא שיתאר את התחושה אם זה מוזר כואב מדגדג או עוקץ...

ממני: איריס בעלת סוכרת מיספר 1 (סוכרת נעורים)
ליצירת קשר ה- ICQ שלי הוא: 428154749 רק הודיעו בהודעה שלכם את שמכם גילכם ואיזה סוכרת יש לכם ואיזה טיפול אתם עושים
חזור למעלה
באר שבעית מאושרת

הודעהנשלח: 09/02/2009 ב- 23:09:17    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום לאיריס
שלום חמודה תאמת את ממש לא נשמת כמו ילדה הגיל אחת עשררה וחצי נשמעת יותר בוגרת יכול להיות כי כל הטיפול ההאחראיות אם סכרת משנה ומבגרת אותנו במעט
אני בת 22 אם סכרת כמעט 10 שנים מחוברת למשאבת אינסולין 7 שנים כמעט ותאמיני לי אני זוכרת את החיים ליפני ואת השינוי אחרי המשאבה אז אם המשאבה הרבה יותר טוב כייף חופשיים מאושרים לגבי כאב זה תלוי בסוג הפרפרית של המשאבה אם זה הכנסה ידנית או אם דוקרן כל שהו אם את מיתכבנת לכאב אחרי החדרת פרפרית אז לא לא אמורה ליכאוב מקום הדיקרה או המחט אם החדרנו נכון ולמקום טוב הכוונה לא מצוד מידי לפס של המיכנס ככה זה לפחות אצלי יותר נכוח כשזה ממש קרוב לא נוח המיכנס משפשף את המקום
בכל מיקרה תמיד אפשר להיתחבר לתקופת ניסיון חינם ללא שום כל היתחיבות מיצידך
שיהיה לך בהצלחה בכל דרך שתיבחרי בן אם משאבה או להישאר אם זריקות
וטיפ קטן תיזכרי תמיד לא לישכוח את הילדות מהר כל דבר בא באיטותהני כל עוד את צעירה את נישמעת ממש מחושבת ולא לגיל שלך סליחה אם אני פוגעת
קורץ
חזור למעלה
קריסטין

הודעהנשלח: 27/07/2009 ב- 22:18:35    כותרת הודעה: היי איריס תגובה עם ציטוט

היי איריס/
תיראי איריס אני בת 13 חולת סכרת כבר 3 שנים ועברתי למשאבה ליפני שנה.
תיראי אני מבינה שאת מוחדת ממחטים אבל במשאבה את תיצתרכי גם לדקור את עצמך אומנם לא כול יום(אחרי שלושה ימים.כאשראת צריכה להחליף את הצינוריות שמחוברות לך לגוף וגם את בקבוק האינסולין)אז ככה שממש תיצתרכי להתגבר על הפחד.
----------------------------------------------------------------------
קריסטין הייתה פה
חזור למעלה
נטלולי

200

הצטרף בתאריך: 09/12/2006 ב- 22:44:46

הודעהנשלח: 29/07/2009 ב- 18:35:25    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

היי איריס. מחייך
אני בת 19,
ויש לי סוכרת מגיל 16..

בהתחלה לא רציתי לשמוע על משאבה כי זה משהו שמחובר לך לגוף כל הזמן וגם הסתדרתי עם זריקות.

עד שהגיע יום אחד שפשוט לא רציתי יותר זריקות
זה לא נוח כל הזמן ללכת לשירותים ולהזריק, ויש בגדים שלפעמים את לא יכולה להזריק איתם

התחברתי למשאבה לפני חצי שנה בערך וטוב לי מאוד, זה חיים אחרים לגמריי.
ואנשים שואלים מה זה, ואפשר פשוט לא לענות להם על זה, להעביר נושא, או לצחוק ולהגיד שזה ביפר
או להסביר להם מה זה

בקשר לדקירה
במשאבה את מחברת לעצמך מחט, שהיא מחוברת לצינורית דקה שהיא מתחברת לאינסולין במשאבה..
צריך להחליף את המחט הזאת כל 3 ימים. וזה קצת כואב כי המחט קצת יותר עבה וארוכה ממחט של מזרק
אבל!! יש משחה שנקראת אמלה. את מורחת אותה חצי שעה לפני שאת רוצה להכניס את המחט, ואז את מנקה אותה, והיא מרדימה לך את המקום
צריך למרוח את המשחה בצורה שהי אלא תיספג, ושהיא לא תיגע בשום דבר אחרת זה לא יעבוד
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
סוכרתית202

הודעהנשלח: 02/08/2009 ב- 10:18:27    כותרת הודעה: היי איריס!! תגובה עם ציטוט

אני בת 13 וחצי, עם סכרת מגיל 7 ומשאבה מגיל 7 וחצי.

אני לא ממש זוכרת את התקופה הקצרה שבה הזרקתי, גם לא הזרקתי בעצמי, אבל אני בטוחה שעם המשאבה ממש טוב לי!

במהלך השנים פגשתי ילדים שמזריקים, גם כאלה שמאוזנים יחסית וגם כאלה שלא, וראיתי הרבה יתרונות של המשאבה על פני ההזרקות. (היו הרבה שלא יכולים פשוט לקחת חטיף או ממתק עם פחמימות כשהם קצת רעבים)

אני ללא ספק מרוצה מהמשאבה שלי, ונדיר שכואב לי כשאני שמה את הפרפרית. (אני עושה את זה בעצמי) וגם כשכואב לי אחרי כמה דקות זה עובר.

ובקשר למה שקריסטין כתבה, אז לא צריך להחליף פרפרית כשהאינסולין נגמר! הרבה אנשים חושבים ככה, אבל זה לא נכון. כשנגמר האינסולין לא חייבים להחליף צינורית-->לא חייבים להחליף פרפרית...

מקווה שעזרתי...
חזור למעלה
איריס (בעלת סכרת נעורים )

הודעהנשלח: 14/12/2009 ב- 12:25:45    כותרת הודעה: אולי... תגובה עם ציטוט

אני לא יודעת אני עדיין פוחדת שזה יכאב אבל אי אפשר לדעת בלי לנסות...
אני וההורים שלי חושבים על קניית משאבה
ניראה!!!!
העצות שלכם עזרו לי..................................

תודה!!!

3>
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום ילדים ונוער עם סוכרת
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |