אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
הנופשונים

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
עדן יוסף

הודעהנשלח: 13/06/2005 ב- 07:52:11    כותרת הודעה: הנופשונים תגובה עם ציטוט

שלום לכולם!
זוהי השנה החמישית שאני יוצאת לנופש מטעם האגודה לסוכרת נעורים. אני בת 7 וחליתי בסכרת לפני חמש שנים.(יש לי משאבה). השנה הנופשון ממש כייף- , צוות בידור מוכשר וכמובן פעילויות של האגודה לסכרת.
תודה רבה לאגודה,
עדן יוסף
מתבייש מאוד שמח
חזור למעלה
אמא של מתוק

הודעהנשלח: 13/06/2005 ב- 16:38:30    כותרת הודעה: תגובה לנופשונים - אכזבה גדולה תגובה עם ציטוט

שלום לכולם

ראשית לעדן יוסף- אני שמחה לשמוע שנהנית מאוד בנופשון בפעם ה ח מ י ש י ת !!!!!!!!!

אני אמא למתוק בגיל 3 חולה מגיל שנה, בשנה הראשונה זכינו להשתתף בנופשון ונהנינו מאוד, אלא שהשנה השניה (השנה) ביקשתי להשתתף , אך התשובה שניתנה לי אמרה שאין מספיק חדרים ומתחשבים במשפחות חדשות, ומנסים לתת שווה בשווה למשפחות בצורה פיירית. התאכזבתי מאוד, אך גם הבנתי.
אז כשאני נכנסת לאתר וקוראת על סוכרתית שנוסעת בפעם החמישית אני שואלת את עצמי:

למה לאחד מגיע לצאת לנופשון חמישה פעמים ברציפות?
למה לא דואגים שיהיו מספיק חדרים לכל הסוכרתיים?
ומי בכלל המארגן ?

באכזבה
חזור למעלה
karin28

הצטרף בתאריך: 24/05/2005 ב- 11:23:03

הודעהנשלח: 15/06/2005 ב- 09:53:08    כותרת הודעה: נופשון האגודה - תגובה תגובה עם ציטוט

שלום לכולם,

אני כותבת לכם, לאחר שהובאו לידיעתי דברים שנאמרו בפורום מכובד זה, באשר לנופשון האגודה לסוכרת נעורים.
אין עוררין באשר לחשיבות העצומה, ליתרונות ולמשמעות שיש לפרוייקט הנופשון, לילדים הסוכרתיים ולבני משפחותיהם!
האגודה החלה בפרוייקט זה לפני 5 שנים ומשנה לשנה, זכה הנופשון לביקוש גדול ביותר ובצדק. אנו שמחים לקיים את הנופשון ומצפים כל שנה שכל ילד/ משפחה שמעוניינים/ צריכים לצאת, אכן יוכלו להשתתף.
עקב הביקוש העצום אנו פותחים בהרשמה לנופשון כ- 3 חודשים מראש ומבקשים להירשם בהקדם כדי להבטיח מקומות. אנו עושים כל מאמץ לסייע לכל משפחה להגיע ומשתדלים לפתור בעיות אישיות כדי שכולם יוכלו להנות.
השנה, כתמיד, הביקוש היה גדול ומי שנרשמו בזמן הבטיחו את מקומם. לצערינו הרב, עקב בעיות שלא קשורות לאגודה לסוכרת נעורים, לא התאפשרה בשום אופן קבלת מיכסת חדרים גדולה מן המבוקש, זאת חרף נסיונות רבים של האגודה להגדיל את המיכסה, מתוך רצון כנה שכל המעוניינים יוכלו אכן להשתתף בנופשון.
אני רוצה לנצל את ההזדמנות במעמד זה, כדי להזכיר לכולכם שהאגודה לסוכרת נעורים היא אגודה שפועלת כמשפחה מורחבת של כל הסוכרתיים ואין לה בנים "חריגים" או "חורגים". איננו חפים מטעויות, לפעמים קורים דברים שאינם בשליטתינו, למרות שאנחנו מנסים להיות בסדר, ולרצות את כולם, אך כעיקרון כל פעילויותינו מכוונות לכל החברים ואנו עושים את המירב שאכן יקרו הדברים בפועל.

אוהבת את כולכם,
מיקי סלומון, עו"ס
האגודה לסוכרת נעורים בישראל
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |