אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
רשימת ציוד לנסיעה לחו"ל

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
מיה קפון

הודעהנשלח: 16/06/2005 ב- 15:49:46    כותרת הודעה: רשימת ציוד לנסיעה לחו"ל תגובה עם ציטוט

אני אמא לילדה עם סוכרת נעורים בת כ- 15 והצטרפנו למשפחת המתוקים באוקטובר 2004, כך שאפשר לאמר שאנחנו די חדשים.
לאחר קשיים מרובים אפשר לאמר שהיום אנחנו כבר כמעט בשיגרה וכמעט באיזון מלא H1C האחרון 7.5.
ביתי נוסעת ב- 18/07/05 למשלחת לארה"ב לשלושה שבועות והייתי שמחה לקבל עיצות מוותיקים מאיתנו במה כדאי לצייד אותה לנסיעה לחו"ל.
ברור לי שיש צורך להכין מנה חודשית של אינסולין + אביזרים נילווים למשאבה + גלוקומטר נוסף ערכה שתהיה צמודה למדריכי המשלחת למקרה של אובדן או חוסר וכמובן גם הוראות לטיפול בהיפוגליקמיה לידיעת אנשי המשלחת, אבל איך מתבצע החישוב של כמות האינסולין שאני שולחת איתה (למשל :- כמות חודשית * 1.5 ?) והאם יש עוד דברים שכדאי לשלוח איתה מלבד לאינסולין ולכל אביזרי המשאבה (צינוריות, ערכות עירוי, מיכלי אינסולין וכו')
בנוסף, האם יש הוראות מיוחדות למהלך הטיסה ? האם יש שינויים דרסטיים בערכים הנובעים משינוי לחץ האויר ?
אשמח לכל עזרה שתוכל להפחית את דאגתי ולתת לי הרגשה שהכל יהיה בסדר ותחת שליטה.
תודה
מיה
חזור למעלה
עידן

50

הצטרף בתאריך: 20/05/2005 ב- 00:47:08

הודעהנשלח: 16/06/2005 ב- 17:39:28    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ארצות הברית היא מדינה מתקדמת ויש להם את כל הציוד הנדרש במקרי חירום אז כבר אפשר להרגע מעט...
הייתי ממליץ לשלוח עם הילדה פתק מהרופא המטפל שמפרט את המחלה ואת התרופות שהיא לוקחת ושפתק זה יהיה אצלה בכיס או ליד הדרכון, זה על מנת למנוע אי נעימות של הבודקים הבטחוניים בשדות.
גם כן לצרף פתק דומה ולהכניס בערכה למקרה שנאבדה כולל טלפון ופרטים רלוונטים.
גלוקגון לא לשכוח...
וזהו בעקרון אין מה לדאוג, אם לא קרה כלום עד עכשיו גם לא יקרה במשלחת, צריך להרגיע את הילדה ולשתף אותה בהחלטות של מה חשוב לקחת ומה לא לפחות לפי דעתי כי הסוכרת עוד תלווה אותה איתך או בלעדייך.
רק שאלה, משלחת דרך הבית ספר משלחת של סוכרתיים ?
מיה קפון

הודעהנשלח: 17/06/2005 ב- 07:36:16    כותרת הודעה: רשימת ציוד לנסיעה לחו"ל תגובה עם ציטוט

עידן תודה,
ולשאלתך - מדובר במשלחת של משרד החינוך שנקראת "זרעים של שלום" שמנסה לקרב בין ילדים ישראלים לילדים פלשתינאים. לפי מירב ידיעתי ילדתי היא הסכרתית היחידה במשלחת שמונה כ- 60 ילדים.
החשש נובע גם מהעובדה שאני מודעת לכך שילדתי תעבור דברים לא קלים מבחינה נפשית (הרי לא קל לשמוע כמה אנחנו הישראלים לא בסדר) ועדיין אין לי ניסיון לדעת איך הלחץ הנפשי ישפיע על רמות הסוכר שלה.
מיה
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |