אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
תחושות לאחר היפו

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
אייל

הודעהנשלח: 23/06/2005 ב- 12:22:34    כותרת הודעה: תחושות לאחר היפו תגובה עם ציטוט

אני סוכרתי חדש יחסית, ואולי זאת הסיבה שאני מרגיש הרגשות של היפו גם ברמות גבוהות יחסית- לעיתים אפילו 80...
אבל מההודעות בפורום, עשה לי רושם שההתאוששות אצל אנשים מהיפו מיידית, בעוד שאצלי, תחושה של קור וחולשה בשרירים, ולעיתים תחושות נוספות, נשארות עד חצי שעה-שעה לאחר ההיפו...
האם זה נורמלי, והאם יש דרך לשנות את זה?
(לטיפול בהיפו אני לוקח טבליית גלוקוז 2.5 גרם, ואוכל מעט פחמימות מורכבות).
חזור למעלה
יעלי

הודעהנשלח: 23/06/2005 ב- 15:39:37    כותרת הודעה: תחושות לאחר היפו תגובה עם ציטוט

אהלן אייל -
קודם כל רציתי להגיד לך שכשיש לך היפו אתה לא חייב לקחת דווקא את הטבליית גלוקוז, אתה יכול "לנצל" את ההיפו ולאכול ממתקים שבדר"כ אסור לך, אני תמיד קונה את הממתק שהכי "קורץ" לי בסופר ושומרת לי אותו לזמני היפו, (אני מרגישה "ביזבוז" של היפו אם אין לידי משהו שאני מאד אוהבת לאכול...)
ובקשר לשאלתך - ההתאוששות שלך מההיפו היא נורמלית לגמרי, אני סוכרתית כבר 10 שנים ויש היפויים שלוקח לי המון זמן להתאושש מהם, זה לא עובר לי מיד, התחושות שתיארת קורות גם לי בחלק ממהיפויים. ובקשר לתחילת ההרגשה של ההיפו - כתבת שאתה מתחיל להרגיש אותו בסביבות ה 80, וקישרת את זה לכך שאתה סוכרתי חדש, זה ממש לא קשור, יש לי היפויים שאני מרגישה אותם ב80 ויש היפויים שאני מרגישה אותם רק ב40, אני לא יודעת במה זה תלוי אבל לא נראה לי שזה קשור להיותך חדש יחסית במחלה. וחוץ מזה זה דבר טוב להרגיש את ההיפו לפני שהוא מגיע ל40 אחרת קשה הרבה יותר להתאושש ממנו.. קורץ
מקווה שענית על השאלה שלך, תרגיש טוב!
יעל
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 23/06/2005 ב- 18:07:35    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום אייל,
תחושת ההיפו תלויה בגורמים רבים. בין השאר זה תלוי גם בקצב נפילת הסוכר. יש סוכרתיים שמדווחים על תחושת היפו גם כאשר יורדים במהירות מרמות גבוהות. למשל מ400 ל200.
עידית כהן

הודעהנשלח: 24/06/2005 ב- 23:10:07    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אייל שלום.
טבליה של 2.5 גרם גלוקוז אינה מספיקה לטיפול במצבי היפו (בארצות הברית טבליות הגלוקוז הסטנדרטיות הן של 5 גרם גלוקוז). דרוש 15-5 גרם גלקוז (5 גרם גלוקוז מעלים את רמת הגלוקוז בדם ב10-20 מ"ג). לעיתים (אם עבר זמן מהארוחה האחרונה) יש צורך בתוספת מנת לחם, ויש למדוד שוב לאחר כ- 20 דקות ולוודא כי חל שיפור. עם הזמן לומד כל אחד את סימני ההיפוגליקמיה שלו ואת כמות הפחמימות הדרושה לו בכל מקרה.
בברכה
עידית
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |