אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
ועדה רפואית ---עיזרו לי---

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
אורח

הודעהנשלח: 29/06/2005 ב- 21:45:15    כותרת הודעה: ועדה רפואית ---עיזרו לי--- תגובה עם ציטוט

היתי בבית חולים תל השומר לועדה רפואית ניכנסתי לרופא הוא שלא אותי איך קוראים לך מדד לחץ דם משקל וגובה ואמר לי טוב יחזירו לך תשובה מביטוח לאומי הוא לא שאל אותי מהם רמות הסוכר A1C 8.1 לא שאל אותי איך אני מרגישה ביום יום אני ממש חסרת אונים
תעזרו לי בבקשה

[הרופא אמר לי טוב יש לך סכרת נו אז

מה אני עושהההההההההההההההההה
חזור למעלה
עידית כהן

הודעהנשלח: 30/06/2005 ב- 08:44:44    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אורח שלום.
גם אנחנו לא הצלחנו לקבל סיוע כלשהו מביטוח לאומי לילדתנו הסוכרתית (ניסינו סמוך לגילוי המחלה, כשהיתה בת 6). הבעייה היא שאין כללים ברורים לגבי אחוזי נכות לסוכרתיים, כל ועדה מחליטה לפי ראות עיניה. בכל מקרה, ניתן לערער על החלטתם (כשישלחו לך תשובה הם יציינו אפשרות זו ולמי ניתן לפנות). אני מציע לך לפנות למיקי סלומון, העובדת הסוציאלית של האגודה לסוכרת נעורים, יש לה ניסיון בנושא והיא תמיד מוכנה לעזור. הטלפון של האגודה:
03-5160171, 03-5169877.
בהצלחה
עידית
חזור למעלה
ניר

הודעהנשלח: 30/06/2005 ב- 18:41:02    כותרת הודעה: ביטוח לאומי יהיה רלבנטי כאשר בתכם תגיע לגיל לימודים אקמאיים תגובה עם ציטוט

ביטוח לאומי יהיה רלבנטי כאשר בתכם תגיע לגיל לימודים אקמאיים ואז ניתן סיוע למימון הלימודים ע"י מחלקת שיקום.
חזור למעלה
דנדון2

הודעהנשלח: 22/07/2005 ב- 16:25:27    כותרת הודעה: ביטוח לאומי תגובה עם ציטוט

אני הגשתי תביעת נכות לביטוח לאומי בשל כך שאובחנה אצלי פגיעה במערכת העצבים וירידה משמעותית בתחושה.

ביטוח לאומי כלל לא התייחס לתוצאות הבדיקה שלי וכן לחוות הדעת אשר צירפתי מהרופא הנוירולוג ודחה את תביעתי.

לכן החלטתי להגיש ערר על ההחלטה האמורה. הם לא נהגו כדין ולא זימנו אותי לועדה רפואית.

בקרוב מאד אמור להתקיים הדיון בביה"ד לעבודה ואעדכן אתכם במהלך הדברים.

יום טוב לכולם
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |