אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
סירופ גלוקוז לשתיה

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
smadica

50

הצטרף בתאריך: 19/05/2005 ב- 22:40:34
מיקום/מין/גיל: באר שבע

הודעהנשלח: 05/07/2005 ב- 15:27:17    כותרת הודעה: סירופ גלוקוז לשתיה תגובה עם ציטוט

היי אנשים!
קיבלתי דוגמית לנסיון של סירופ גלוקוז לשתיה מחברת גפן מדיקל, אבל אין עליו "הוראות הפעלה". אז מה עושים כשיש היפו? שותים הכל ב"שלוק"? מערבבים עם מים? שותים חצי?
איך זה עובד???
מבולבל
תודה לכל העונים
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
אורח

הודעהנשלח: 05/07/2005 ב- 17:28:10    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני לא מבין למה צריך לקנות סירופ גלוקוז מיוחד בזמן שכל הסירופים האחרים (ויטמינצ'יק) עושים את אותה העבודה.
חזור למעלה
smadica

50

הודעהנשלח: 05/07/2005 ב- 18:21:23    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

גם אני לא: א' זה היה בחינם לנסיון
ב' זה נראה לי נוח בתיק כי זה קטנצ'יק, מקסימום אני אשמור את הבקבוק.
ג' ממליצה בחום על תמרים (לא הצהובים) להיפו. 2 כאלה גומרים את העניין
חזור למעלה
עידית כהן

הודעהנשלח: 06/07/2005 ב- 09:15:40    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

smadica שלום.
מדובר על בקבוקון עם 15 גרם גלוקוז, וזו הכמות המומלצת, לפחות לפי אחת הגישות, לטיפול בהיפו, כך שאת פשוט שותה את כל הבקבוקון. שני היתרונות שלו על פני הסירופים האחרים (כמו ויטמינצ'יק) הם, 1. הם ממותקים בסוכרוז, והוא בגלוקוז. הספיגה לדם של גלוקוז "נקי" מהירה יותר, לכן הוא מומלץ במצבי היפו. 2. זו כמות מדודה, את יודעת בדיוק איזה כמות את מכניסה לגוף. מצד שני יש כמובן את עניין המחיר, זה ממש לא זול. אנחנו קונים בארצות הברית (אם את מכירה מישהו שנוסע) קופסאות עם טבליות גלקוז, יש בכל בית מרקחת ובכל סופרמרקט גדול. לא יקר וממש מומלץ.
בברכה
עידית
חזור למעלה
אייל

הודעהנשלח: 07/07/2005 ב- 00:50:06    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

המלצה שכבר רשמתי במקום אחר-
אני פשוט שם "סוכר ענבים", שממש לא עולה הרבה ומגיע בשקיות של 500 גרם אבקה, בקופסאות מקלונים ריקות. אם דוחסים, זה מכיל כ-13 גרם גלוקוז, וזה בדיוק אותו החומר כמו הטבליות.
חזור למעלה
smadica

50

הודעהנשלח: 07/07/2005 ב- 14:43:27    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ואת הסוכר ענבים, אוכלים ככה את האבקה או מוהלים במים?
לגבי הסירופ גלוקוז? זה מספיק? או שצריך גם לאכול פחמימה??
חזור למעלה
אני

הודעהנשלח: 09/07/2005 ב- 12:27:40    כותרת הודעה: מים לא משפיעים על רמות הסוכר תגובה עם ציטוט

אפשר עם מים ואפשר גם בלעדהם. לגבי פחמימה - תלוי עם כבר אכלת קודם ומתי מתוכננת הארוחה הבאה. במידה וכבר עברו שעתיים מהארוחה הקודמת ולא מותכננת ארוחה בשעה הקרובה אזי יש להוסיף גם מנת לחם ארוכה. בכל מקרה כדאי פשוט לחכות כ-30 דקות ולוודא שאכן ההיפו מאחורינו.
חזור למעלה
amiryh

הודעהנשלח: 10/07/2005 ב- 19:11:51    כותרת הודעה: אייל, אתה מתכוון לקופסאות סטיקים של פריסטייל? תגובה עם ציטוט

תודה
חזור למעלה
סוכרתית אורחת

הודעהנשלח: 19/07/2005 ב- 10:18:42    כותרת הודעה: גלוקוז בנוזל תגובה עם ציטוט

זה נכון שיש דרכים רבות לצאת מהיפו והכל ענין של נוחות, באמת בבית אפשר למצוא כל מיני פתרונות אבל היתרון של הבקבוקונים הוא בנוחות כאשר לא נמצאים בבית או על יד המיטה כשמתעוררים בלילה עם היפו במקום לקום ולתחיל "לטרוף" מכל הבא ליד, הבקבוקון מונח בהשג יד, כמות הגלוקוז מדודה ולא מטפסים אחרי ההיפו להיפר, כמו כן מישהו כבר הגיב שגלוקוז נקי זה מה שצריך לטיפול הכי יעיל בהיפו, וחוץ מזה כל הכבוד לגפן מדיקל על הרעיון, אני אגב לא הייתי מכניסה שום אבקות לבקבוקי מקלונים כי יש בהם חומרים מונעי לחות שלא בטוח שמיועדים לשהות במחיצת חומרי מאכל!!!
חזור למעלה
אייל

הודעהנשלח: 20/07/2005 ב- 16:51:00    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כמובן שלפני השימוש שטפתי את המקלונים וניגבתי היטב.........
חזור למעלה
רוקח סוכרתי אורח

הודעהנשלח: 21/07/2005 ב- 20:36:39    כותרת הודעה: שימוש בקופסאות מקלונים לאיחסון תגובה עם ציטוט

הי,
זה טוב ויפה שרחצת את הקופסאות, אבל היום רוב הסטיקים מגיעים בקופסאות שהחומר נמצא בדפנות הקופסא או במכסה, לכן אין כל כך משמעות לפעולת הרחיצה שאתה מבצע, עדיף להשתמש בכל דבר ליעודו ולא לאלתר.
ישנם תכשירים מסוגים שונים לטיפול בהיפוגליקמיה ועדיף להשתמש בהם, מה גם שכבר היו טעויות מעולם וניתנה אבקה שלא היתה בסופו של דבר אבקת גלוקוז.
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |