אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
כרגע חזרתי מהלוויה של קרבן היפו נוסף...
עבור לעמוד
הקודם  1, 2

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 31/05/2010 ב- 23:03:47    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום אמא לסוכרתית,
אם את שוקלת מד רציף, כדאי שתעייני ב"נושאים נפוצים" :
מד סוכר רציף - מה זה בדיוק והאם זה בשבילי ?
מד סוכר רציף - איך קונים? כמה זה עולה?
נציג האגודה לסוכרת נעורים

הודעהנשלח: 01/06/2010 ב- 10:58:12    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הזדעזנו לשמוע על מותו של חברך.
האם תוכל להעביר לאגודה את פרטי המשפחה כדי שנוכל לגשת לניחום האבלים וללמוד את המקרה.
03-5160171
חזור למעלה
אורח

הודעהנשלח: 01/06/2010 ב- 20:59:08    כותרת הודעה: לנציג האגודה תגובה עם ציטוט

יש לך גם שם ?

הגיע הזמן שאנשי האגודה יזדהו בשמם וככה נוכל לדעת למי לפנות
חזור למעלה
איציק כהן

הודעהנשלח: 02/06/2010 ב- 13:32:54    כותרת הודעה: באמת המצב כל כך חמור במשאבות? תגובה עם ציטוט

אני סכרתי כחודשיים משתמש בהזרקות שוקל לעבור למשאבה למרות שאני באמת מסתדר מצויין עם ההזרקות נראה לי הם הפתרון הכי טוב, אין תחליף לראש של בן אדם... הייתם ממליצים לי להישאר עם הזרקות? אני שומע פה מקרים מפחידים, היה לי שגילו אצלי את הסוכרת היפו בגלל שהאחיות הזריקו לי מנה פעמיים בטעות, אני ישר קמתי, איך אפשר לא לקום שהלב שלך פועם כל כך חזק?
חזור למעלה
סוכרתי סוג 1

הודעהנשלח: 02/06/2010 ב- 13:56:28    כותרת הודעה: דעה אישית שלי תגובה עם ציטוט

לאחר שתשקול את הנושא עם הצוות הרפואי ומבחינתם תהיה כשיר לעבור למשאבה - אני ממליץ לך בחום!! האיזון אצלי טוב הרבה יותר עם המשאבה. אני חופשי מבחינת ארוחות וסתם חופשי מהצורך להסתובב עם ציוד רפואי.
המשאבות היום הם משוכללות, בטוחות מאד וכמעט אינן מורגשות.
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הצטרף בתאריך: 22/09/2009 ב- 21:05:13

הודעהנשלח: 02/06/2010 ב- 14:01:28    כותרת הודעה: תעשה מה שטוב לך תגובה עם ציטוט

מקרים מפחידים קורים כאשר אנשים עושים דברים מפחידים. גם עם זריקות ניתן 'לעשות שטויות' כמו למשל: להזריק בטעות 30 יחידות נובורפיד במקום 30 יחידות לנטוס...

כפי שניתן להתאבד עם זריקות, ניתן לעשות זאת גם עם משאבה.

אם יש לך קצת שכל, אתה בחור שפוי בדעתך, לומד כל הזמן על הסוכרת ובודק לפחות 6 פעמים ביום סוכר. אין כל מניעה שתתחבר למשאבה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
אורח

הודעהנשלח: 02/06/2010 ב- 14:16:52    כותרת הודעה: Re: תעשה מה שטוב לך תגובה עם ציטוט

סכרתי ותיק כתב:
מקרים מפחידים קורים כאשר אנשים עושים דברים מפחידים. גם עם זריקות ניתן 'לעשות שטויות' כמו למשל: להזריק בטעות 30 יחידות נובורפיד במקום 30 יחידות לנטוס...

אם יש לך קצת שכל, אתה בחור שפוי בדעתך, לומד כל הזמן על הסוכרת ובודק לפחות 6 פעמים ביום סוכר. אין כל מניעה שתתחבר למשאבה.

בוא נקח את המקרה הקיצוני שעכשיו נתת אם אני באמת מזריק 30 יחידות נבורפיד בטעות, מה עליי לעשות?
חזור למעלה
איציק כהן

הודעהנשלח: 02/06/2010 ב- 14:18:07    כותרת הודעה: Re: תעשה מה שטוב לך תגובה עם ציטוט

Anonymous כתב:
סכרתי ותיק כתב:

בוא נקח את המקרה הקיצוני שעכשיו נתת אם אני באמת מזריק 30 יחידות נבורפיד בטעות, מה עליי לעשות?

למה באמת אין הגבלה של נגיד עד 10 יחידות נבורפיד בכל פעם? לא חשבתי על זה זה ממש מסוכן
חזור למעלה
סכרתי ותיק

500

הצטרף בתאריך: 22/09/2009 ב- 21:05:13

הודעהנשלח: 02/06/2010 ב- 14:32:34    כותרת הודעה: אתה באמת לא יודע מה התשובה? תגובה עם ציטוט

את המשאבה אתה יכול להגביל לכל כמות שתרצה. ניתן להגביל אותה גם שלא תוכל לתת יותר מיחידה אחת. כבעל ניסיון רב במשאבה, אני יכול להגיד לך בבטחון שיותר קל והרבה יותר סיכוי לעשות טעות עם זריקות מאשר עם משאבה.

שאלת מה עליך לעשות אם הזרקת בטעות 30 יחידות נובורפיד. ואני בוחר לא לענות לך על השאלה הזו. לדעתי אתה צריך ליצור קשר בדחיפות עם הרופא סוכרת שלך, שיסביר לך מה עליך לעשות במקרה שכזה. זה ממש חמור שאתה לא יודע לענות לעצמך על שאלה כזו, ולכן אתה בסיכון יותר גבוה לעשות טעויות חמורות מאשר סוכרתי אחר, שהקדיש מעט זמן ללמוד על המחלה ממנה הוא סובל.

לדעתי, תישאר לך עם הזריקות עד אשר תלמד את הדברים הבסיסיים ביותר בטיפול בסוכרת.
חזור למעלה
איציק כהן

הודעהנשלח: 02/06/2010 ב- 19:02:04    כותרת הודעה: Re: אתה באמת לא יודע מה התשובה? תגובה עם ציטוט

סכרתי ותיק כתב:
את המשאבה אתה יכול להגביל לכל כמות שתרצה. ניתן להגביל אותה גם שלא תוכל לתת יותר מיחידה אחת. כבעל ניסיון רב במשאבה, אני יכול להגיד לך בבטחון שיותר קל והרבה יותר סיכוי לעשות טעות עם זריקות מאשר עם משאבה.

שאלת מה עליך לעשות אם הזרקת בטעות 30 יחידות נובורפיד. ואני בוחר לא לענות לך על השאלה הזו. לדעתי אתה צריך ליצור קשר בדחיפות עם הרופא סוכרת שלך, שיסביר לך מה עליך לעשות במקרה שכזה. זה ממש חמור שאתה לא יודע לענות לעצמך על שאלה כזו, ולכן אתה בסיכון יותר גבוה לעשות טעויות חמורות מאשר סוכרתי אחר, שהקדיש מעט זמן ללמוד על המחלה ממנה הוא סובל.

לדעתי, תישאר לך עם הזריקות עד אשר תלמד את הדברים הבסיסיים ביותר בטיפול בסוכרת.

מה יש לי עוד ללמוד? תמיד אומרים לי שתלמד תלמד אבל אני לא יודע כבר מה עוד, אני מכיר את הגוף שלי יודע מה מקפיץ לי תסוכר מה לא לדעת כמה להזריק וזהו? מה עוד צריך לדעת?
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 02/06/2010 ב- 20:06:20    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום איציק,
אין גבול ללימוד. כמובן שאף אחד אינו מצפה שתהיה חוקר סוכרת או תמצא את המרפא. אך לא תאמין שאפילו אני - אב לסוכרתית, שקרא אלפי שאלות ותשובות בפורום, אלפי מאמרים בנושא סוכרת, עדיין לומד ומדי פעם מוצא עצמי מופתע. בתחתית הדף הראשי של האתר קבעתי את האימרה/ציטוט:

"The person with diabetes who knows the most lives the longest."
Dr. Elliott Joslin 1869-1962
"הסוכרתי היודע יותר חי יותר"
(תרגום חופשי)
דר' אליוט ג'וסלין 1962 - 1869

אל תפסיק ללמוד. אתה יכול לקרוא חומר באתר, לקרוא ספרים על סוכרת, להשתתף בדיונים. למד! כי הודעת פורום שנראית לך אולי סתמית כשתקרא אותה, יכולה להציל את חייך במצבים מסוימים.
שלומית

500

הצטרף בתאריך: 04/04/2010 ב- 15:23:49

הודעהנשלח: 02/06/2010 ב- 20:41:13    כותרת הודעה: איציק כהן שלום, תגובה עם ציטוט

במידה ואתה עדיין לא יודע את התשובה, אז צריך לאכול.
אני מבינה שאתה חדש.
אתן לך דוגמה ממקרה שקרה כשהבן שלי לא היה מרוכז.
הוא שקל את המזון ובטעות נתן לעצמו אינסולין לפי משקל האוכל ולא לפי גרם פחמימה.
פתאום הוא עלה על זה. ואז פשוט נאלץ לאכול 10 יחידות פחמימה כדי להינצל מהיפו.
מסקנה: תמיד להיות מרוכזים ואסור לטעות!
חזור למעלה
הרי אנחנו כמו ''כולם''

הודעהנשלח: 03/06/2010 ב- 16:48:23    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אנחנו בסכנה מתמדת להיפוהים . גם כשסופרים פחממות ומרוכזים ועושים מיליון חישובים ץ אם אנחנו עשינו פעילות טיפה יותר מאומצת בעבודה . או עצבים מצב רוח . או מחזור . יכול לשנות את הערכים. והחישובים . אנחנו משתמשים באינסולין שמציל אתץ חיינו אבל גם יכול להיות הרעל שלנו . . אני לא מבין איך בביטוח לאומי אנחנו לא מוגדרים כזכאים לקבל נכות ככלית כן עזרה כספית . היום הכסף עוזר ומקל על סבלות החיים. אז אנחנו רוצים להחשב ''בריאים'' וככה גם לא דחוף למחליטי ההחלטות להכניס את המד הרציף.וכשאנחנו אומרים שיש לנו פחדים מהיפויים אז ביטוח לאומי מנסה להחשיב אותנו חולי נפש לתת לנו נכות נפשיתץ אבל לא סוכרתית . קיצר הכל 'גי'פה
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד
הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |