אתר סוכרת
מוקדש לילדים הסוכרתיים ובני משפחותיהם.
גם אם אינך ילד, תמצא כאן מידע רב שיכול לעזור לך.
 מה חדש   טיפים   שאלות נפוצות
על סוכרת 
 ספרונים   סוכרת בוידאו    מדריך סוכרת   מוצרי סוכרת 
 קישורים   מילון   תזונה   דפי שניידר   מאמרים   פורום סוכרת   סוכרת אחרת 
פורום סוכרת של מתוקים
המקום לשיתוף ידע ונסיון בפורום הסוכרת של מתוקים.
שאלות על סוכרת, דעות, חוויות או תלונות.
כל מה שיש לך ללמוד או ללמד על סוכרת

עזרהעזרה    חיפושחיפוש     רשימת חבריםרשימת חברים    קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   <b>הרשמה</b> (כדאי)הרשמה (כדאי) 
 כרטיס אישיכרטיס אישי    התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים    התחברהתחבר 
שאלות נפוצות
על סוכרת
שאל את
המומחה
ילדים
ונוער
סוכרת נעורים
(סוג 1)
סוכרת מבוגרים
(סוג 2)
סוכרת
הריון
תזונה
ודיאטה
מתכונים סוכרת
אחרת
סיפורו של טייס בחיל האויר

עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
עבור:  
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
מחבר הודעה
מתוק ומיוחד

הודעהנשלח: 30/05/2010 ב- 17:01:23    כותרת הודעה: סיפורו של טייס בחיל האויר תגובה עם ציטוט

כולם מדוכאים כאן היום. אז הנה סיפור על טייס סוכרתי -

.http://www.iaf.org.il/Templates/Journal/Journal.In.aspx?lang=HE&folderID=2126&subfolderID=2127&docfolderID=2131&lobbyID=50&docID=28211
חזור למעלה
גולש ותיק

הודעהנשלח: 30/05/2010 ב- 17:08:50    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

וד"ר אבני מכנה את הסוכרתי "נכה".
הצחיקני צחוק פרוע צוחק צוחק צוחק צוחק
חזור למעלה
סוכרלוז

200

הצטרף בתאריך: 27/12/2009 ב- 20:24:25
מיקום/מין/גיל: נקבה, 30.

הודעהנשלח: 30/05/2010 ב- 19:05:49    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה, זה באמת במקום. אגב "נכים"...משום מה הדוקטור הנכבד מזכיר לי סטריאוטיפ של איש מכירות עם עודף אסרטיביות-את חייבת קרם עיניים דחוף, למה להתכחש...אתה חייב דחוף לשפץ, איך אתה חי ככה... שלומית, תחזיקי חזק ואל תתפתי, לצערינו גם זו סצינה מהסרט.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
אבא של הילה

500

הצטרף בתאריך: 20/09/2008 ב- 10:33:40
מיקום/מין/גיל: ראשון לציון

הודעהנשלח: 30/05/2010 ב- 19:59:50    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

דווקא לא מדוכאים (:

ממליץ למנף את העניין ולהראות לכולם כי אפשר לחיות עם הסוכרת כמו כולם.

האגודה ? "כתבה לעדכן ? משרד הדוברות - לאיזה תוכנית טלויזיה אפשר להכניס אותו ?
חזור למעלה
דר.אריה אבני

הודעהנשלח: 30/05/2010 ב- 21:51:10    כותרת הודעה: לגולש הותיק- שמחתי. תגובה עם ציטוט

אדם המצחיק אחר- זוכה בכוכב זהב בשמים.
כמובן ששמחתי.

אני מניח שאינך כותב חוות דעת רפואיות לבית משפט. איני יודע אך אני מניח.
לכן הקטע הזה, מספר הביטוח הלאומי, אולי אינו מוכר לך.
הוא קובע את אחוזי נכות. קראת נכון.
אחוזי נכות. יש שם מלה של סוכרת וגם אינסולין, כך שזה מתאים גם לילדי האתר. להוריהם, בעצם.

(5) סוכרת המטופלת על ידי דיאטה וזריקות אינסולין אך מצטיינת בחוסר יציבות וצורך מוגבר בניטור עצמי-- 40%

הבט גולש ותיק. אם תחוש עצבות בעקבות השורות הבאות, צר לי.

כשגדוד הצנחנים שלי שהה בתעלה במלחמת ההתשה, הרבה חברים שלי חזרו בקומנדקרים שנסעו עם אורות דולקים.
לי היה מזל. אותי החזירו לישראל במטוס, לבי"ח ואחר כך לשהות ממושכת בבית לוינשטיין.
לקרוא ולכתוב למדתי מחדש. המוח היה צריך RESET.

וכך נהייתי נכה צה"ל.
תמיד אוכל לומר שגרם לכך FORCE MAJOR או טעות של מדינאים.

אבל ילדי סוכרת, שאני, כמו הביטוח הלאומי, מגדירם כנכים, הם בהרבה יותר אומללים ממני.

שאני, כמו שאמרתי, נדפקתי קצת בגלל כוחות שמעל יכולותי, או יכולותיך. ממש כמו הקישון שגדול מלוחם שייטת.

אני בטוח שאינך חושב שמחלת צליאק היא מן אללה.
אני מאמין שאינך מאמין שסרטן או טחורים או צרבת היא מן אללה.

אין לי צל של ספק שאותו אלוהים לא החליט לנקום בילד ולדחוף לו מחלה שכזו, סוכרת.

אז אם אללה לא, אז מי כן.

יהיה לך קשה לעכל. הוריו של הילד שאכל אותה הם האחראים הבלעדיים למחלותו. בטח לא אללה.
הם לא עמדו על המשמר. הם אולי נזהרו משקעים גלוים ודאגו לחגור חגורת בטיחות,
אך הם לא טרחו לברר מה עלול לגרום לסוכרת נעורים.
הרי סיכמנו שהיא, סוכרת, לא מן אללה.

וכך, גם היום, ההורים לא מוכנים לשמוע, ממש כמוך, והיפה שהם עוד מתווכחים איתי, גם כאן, במתוקים.

ההורים המעטים שבאים אלי מקשיבים לי.
הביקור הראשון אצלי נמשך בין שעתיים לשלוש וחצי שעות.
כי תפקידי הראשון להבהיר כל פיסת מידע שצברתי. גם על גימנמה. מה לעשות.
העבודה הזו סוחטת.
התמסרות שכזו לא תמצא בבתי החולים.
הילדים שלכם לא מעניינים מאד, אפילו אם נראה לכם שכן.
הם רק נתון סטטיסטי ואולי סטטיבים לניסוי חדשני, שלרוב נפסק בדמעות.

שהרי התרופה לא יכולה להיות במעבדה.
היא תמיד תבוא מן הטבע ומשינוי דרסטי באורח החיים, הגם שחיי הילד בקושי התחילו.

אני חושב שכתבתי המון לפעם אחת.

אם התעצבת, לך לישון.
אצלי יושבים הרבה שעות, ואתה היית איתי אולי כמה דקות.

מבטיח לבוא מדי פעם לאתר.
הוא קצת הומוגני ומשעמם.
משהו חייב להפיח בו רוח אחרת.

סוכרת נעורים ניתנת לריפוי.
חזור למעלה
אור של לי

10

הצטרף בתאריך: 23/03/2009 ב- 00:06:32

הודעהנשלח: 30/05/2010 ב- 22:33:59    כותרת הודעה: לדר. נכבד תגובה עם ציטוט

הבנו את הרעיון שלך ונראה לי בהחלט שהגיע הזמן שתעבור לאתרים אחרים ותניח לנו. העברת את המסר שלך ומי שמעוניין בוודאי יצור איתך קשר, אך למה לפגוע בנו !!. אני מבינה שאתה כועס על אלו שמפקפקים, זכותך וזכותם...
אנחנו יודעים יפה מאד את מצבינו ואת מצב ילידנו ומי יותר מאיתנו יודע על ההתמודדות היום יומית והלא פשוטה, כן אנחנו מקבלים אחוזי נכות, אבל אנחנו גם מנסים בכל כוחינו להמשיך בחיים הרגילים ולתת גם לילדינו את הביטחון שהם יכולים. זה הדבר שנותן לנו כוח לקום בבוקר ובלילה ולעשות את הכי טוב שאנחנו יכולים עבור ילדינו. כן יש ימים שאנחנו קמים ואומרים שזה מצב אומלל אבל ממש לא בא לי לשמוע שוב ושוב את זה ממך .
ומה, הילדה שלי "לא מעניינת את המרפאה שבה היא מטופלת", אבל אותך היא כן מעניינת? על תספר לי סיפורים. מההתבטויות שלך ממש לא נראה שאכפת לך בכלל.
איך שהאגו קצת נפגע, ישר תוקף כי אולי "אם תשים לנו מראה" כולנו נתעורר ונלך שבי אחריך...
אני לא מתייחסת כלל לרעיון ולטיפול שלך, אלא לצורת ההתבטאות שלך שפוגעת ומעליבה את אלו שעבורם הפורום הזה הוא המקום לתמיכה ועזרה... וכן אני אוהבת אותו "הומוגני ומשעמם" מי יודע כמה חלקינו רוצים את השיעמום והשגרה...
ובוא נסגור את הלילה בלילה טוב
אור של לי
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הצטרף בתאריך: 13/05/2005 ב- 14:42:34

הודעהנשלח: 30/05/2010 ב- 22:37:03    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום ד"ר אבני,
1. אני מניח שאתה מכיר את האימרה "לא מדברים על חבל בביתו של התלוי" כנראה שכל נסיונך עם מטופליך בסוכרת נעורים לא הביא לך תובנה מאד בסיסית שלא אומרים באתר סוכרת נעורים משפט כמו
ציטוט:
הוריו של הילד שאכל אותה הם האחראים הבלעדיים למחלותו
ואפילו אם זה נכון (וזה ממש לא נכון אך לא אתווכח אתך על זה). אתה לא דיברת על חבל. אתה דיברת על תליה ועץ תליה ועל התלוי במספר הקשות מקלדת חפוזות, לא זהירות ומתוך חוסר ידע. לא למדת כמה כח יש למילים. אינך יודע לכמה הורים הידרת שינה בהודעותיך האחרונות שבינתיים עוד לא ראיתי מאחוריהן כיסוי.

2. בתנאי השימוש באתר כתוב בין השאר "ניתן למסור מידע לגבי תרופות, מוצרים, טיפולים, מחקרים, וכו' אך ורק לגבי אלה המאושרים על ידי רשויות הבריאות של מדינת ישראל, מדינות מערב אירופה, וארה"ב בכפוף לכללים המקובלים של "רפואה נסמכת הוכחות".
אם אין לך הוכחות לגבי ריפוי סוכרת נעורים, אני מבקש שלא לפזר הבטחות. זה נוגד את כללי השימוש באתר. לכן, עם כל הכבוד (ויש כבוד), אני מבקש ממך לנקוט ביתר זהירות, לא לפזר הבטחות שווא ולהייחס ביתר כבוד לגולשי פורום זה.

אני מבקש לציית לתנאי השימוש באתר.
תודה.
דר.אריה אבני

הודעהנשלח: 30/05/2010 ב- 23:57:02    כותרת הודעה: אשתדל לא לרשום את דעתי באתר. נשמור על מנוחת השוכנים.. תגובה עם ציטוט

חשבתי לעצמי
שאולי אני משתמש קצת בשפה שפוגעת בנמצאים, כאן,
הותיקים והצעירים. האמינו- מתוך כאב לב.

ניסיתי להעביר חלק מהטבלה של אחת הילדות שבטיפולי.
הטבלה נשלחת אלי ע"י האמא. למזלי הצלחתי. אני לא מבין במחשבים.

תביטו בתוצאות.
אשתדל להביא גם של הנער השני וכל מי שיבוא אלי.

לפעמים מילים עלולות להכעיס.
מספרים אינם יכולים להרגיז

הילדה כבר 4 חודשים ללא אינסולין.
על דעת ההורים הם צמצמו את מספר הדקירות.
אני לא מתערב בהחלטות שכאלו.

עיינו.
במשך השבוע אנסה להעתיק את החלק המעודכן של הטבלהמעודכן יותר.
אני מת שכל הילדים יצעדו בסך.

30/04 98 79 92
01/05 92 98 115
02/05 92 74 122
03/05 96 72 100
04/05 92 78 83
05/05 81 78 92
06/05 91 73 88
07/05 102 90 86
08/05 103 90
09/05 97 89 102
10/05 103 84
11/05 96 85

12/05 94 93
13/05 86 78
14/05 91 85
15/05 96
16/05 94 77
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הודעהנשלח: 31/05/2010 ב- 05:22:41    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לד"ר אבני,
למיטב ידיעתי, ירחי הדבש הארוכים ביותר שנרשמו בהסטוריה הרפואית היו עד שנתיים ללא כל טיפול היסודות קורט או ויטמין D.
אינך צריך לטרוח ולהביא כאן טבלאות. כי טבלאות כאלה היו אצל בתי גם משך תקופה מסויימת.
אם תבוא לכאן שנתיים מיום אבחון הילדה עם טבלה כזאת, הרבה הורים ובכללם אני נממן לך את כל הדרך לשוודיה.
שוב, התלהבות היתר שלך מטבלאות כאלה בתקופה זאת מראה שכנראה אינך מכיר לעומק את נושא סוכרת הנעורים. אני מציע שתעיין לעומק במאמרים ומחקרים בנושא זה.
אמא לסוכרתית

הודעהנשלח: 31/05/2010 ב- 09:49:15    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ד"ר אבני.

סליחה אבל נמאס לי לשמוע "קשקשת ברשת".

גם אני הצלחתי לאזן ילדה סכרתית ללא אינסולין במשך חצי שנה ולא רק 4 חודשים.

גם אני יודעת לטפל בחולי הסכרת ולהוריד להם את מינון האינסולין-בעזרת פעילות גופנית.

גם אני יכולה להוריד לסכרתיים ותקים את מינוני האינסולין המהיר-בעזרת פחממות מורכבות.

נו,די,תעזוב אותנו בשקט.
תוכיח לנו שמצאת משהו חדש שאנו עדיין לא יודעים ונשמח לשמוע.
חזור למעלה
אמא למתוק

הודעהנשלח: 31/05/2010 ב- 12:03:32    כותרת הודעה: די לברברת תגובה עם ציטוט

דר אבני !
בני ושאר הילדים אינם נכים ואוי לנו אם נחשוב כך.
בני קיבל סכרת בגיל 12 והתייחסנו ועדיין מתייחסים אל הסכרת כתקלה ולא כמחלה עלמנת שההתמודדות תהיה קלה יותר וזה עובד. נכון יש לו נפילות שאלות ותהיות .
ולעניין הצלחתך בריפוי אז קיבלת במה באתר וקצת יותר מידי לטעמי. לכן אני כאמא שמתמודדת יום ולילה מבקשת ממך לחדול בנסיון להביא לנו תוצאות ודוגמאות לצערי זה לא יעבוד.
יתכן והכוונות שלך טובות אבל אתה עושה נזק גדול גם לעצמך, אבל זה פחות מעניין אותי אבל בעיקר לנו.

סימן קריאה
חזור למעלה
ורדית

הודעהנשלח: 31/05/2010 ב- 17:53:01    כותרת הודעה: לכל ההורים ולגדי תגובה עם ציטוט

שלום לכולכם
אני עוקבת בדריכות אחרי האסון שנקרא דר' אבני ומבקשת להזהיר אתכם לא ליפול בדבריו עדיין אף אחד לא ריפא סוכרת נעורים ומי שיעשה זאת אגיע אליו עד סוף העולם .מדובר בניצול של ירח דבש שמן הסתם כשיש עודפי אינסולין מהלבלב הם יכסו את מס' הפחמימות המופחת ולכן יש איזון פלאי בירח הדבש כדברי דר' אבני ,אין לו שום רקע בסוכרת נעורים ואני מבקשת מכם ההורים בכל לשון של בקשה לא להקשיב לו ולא ליפול ברשתו כי הוא לא הבין עדיין ולא ירד לו האסימון שהוא שוגה .
לך גדי היקר שהינך בעל האתר המופלא יש לך את היכולת למנוע ממנו להתפרע כאן ולהטעות ולגרום להורים חדשים שלא מבינים עדיין ונתלים בכל פיסת תקווה ,לחסום אותו ולמחוק את מה שהוא כותב כאן כי זה חמור מה שהוא עושה כאן .הרי ברור לוותיקיםולא ברור להורים החדשים שמתי שירח הדבש יגמר הסוכרים יתחילו להשתולל .
אם הוא מעוניין כל כך לעזור לנו שיפנה את האנרגיות לביטוח לאומי מעניין שהוא קובע שילדינו נכים וביטוח לאומי לא מכיר בזה ............
הורים יקרים הזהרו והישמרו מהאסון הזה והאשליה שנקרא דר' אבני
חזור למעלה
גדי

Site Admin

הודעהנשלח: 31/05/2010 ב- 20:42:30    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלום ורדית,
בינתיים נראה לי שהנושא נרגע. אני חושב שההורים החדשים הבינו שאין כאן בשורה חדשה וד"ר אבני הבין שיש לציית לכללי השימוש באתר.
סתם אחד

500

הצטרף בתאריך: 19/09/2006 ב- 07:30:42

הודעהנשלח: 31/05/2010 ב- 20:54:11    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ורדית שלום,

אני דוקא חושב אחרת.

ההתרשמות שלי היא שיש אומנם הרבה דברים רעים שאפשר להגיד על דר. אבני (דון קישוט, פנטזיונר, שיטחי, חסר רגישות, חובבן בכל הקשור לסוכרת,...) אבל לתחושתי (איני מכיר אותו) לא מדובר ברודף בצע או באדם חסר לב.
אני חושב שבמשך השנים דר. אבני חטף אין ספור עלבונות עד שהתרגל להתגושש בדרך מסויימת ואינו בורר עוד את מילותיו וסיגנונו.

יש רופאים שהם בזרם המרכזי ויודעים להגיד את כל הדברים הנכונים שהם יותר רודפי בצע ממנו וחסרי לב ממנו. (כמובן מיעוט קטן).

להורים שמטופלים אצלו אני אומר חיזקו ואימצו. חובתכם בתור הורים לנסות (כמובן תוך נקיטת כל אמצעי הזהירות והפעלת שיקול דעת). רק זיכרו שהסיכויים שהוא יעזור במשהו קטנים מאד, הסיכויים שהוא ירפא לגמרי אפסיים.

להורים בפורום, תנו לו להמשיך בניסיונותיו. הוא הרי לא יהייה עשיר מלטפל בעשרה ילדים סוכרתיים. ואם יקרה נס והוא יצליח לדחות את "ירח הדבש" בכמה חודשים הרווחנו. ואם תגענה תלונות או נשמע שנכשל, נדע שזה המצב ואני סומך על גדי שהוא יגורש מהעיר לצמיתות מגולגל בזפת ובנוצות....

אני סקרן לדעת מה יהייה המצב בעוד חצי שנה. אתם לא?
חזור למעלה
חזור ההודעה נעולה. אינך יכול לכתוב תגובות או לערוך את ההודעה, אם אתה כתבת אותה הפורום נעול. אינך יכול להוסיף הודעות, לכתוב תגובות ולערוך הודעות של עצמך <-לנושא הקודם חזרה לפורום הנוכחי לנושא הבא-> להודעות אחרונות/פופולרית
   עמוד ראשי -> פורום סוכרת נעורים (סוכרת סוג 1, סוכרת בילדים)
הצג הודעות קודמות:   
כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה

הודעה על סיום פעילות האתר 3.2.2013 

קישורים לא ממומנים

האם ויטמין פשוט המחולק בחינם יכול למנוע סוכרת, קרא עוד ...

האם הסיבוכים חומקים לנו מתחת לרדאר?

"אנשים מתוקים לחיים ארוכים" אם בריאותך חשובה לך כדאי שספר זה ישכון בביתך

מתוקים - סוכרת
בשבילכם מ-1999
| טיפים | חברים | תזונה | פורום סוכרת | מדריך | ספרונים | חיפוש | מאמרים | וידאו |
| המדור של פרומקין | כאן ד"ר קנטר | שניידר - דפי מידע | קישורים | כלים | מה חדש? | מוצרים |

| תנאי שימוש | אודות |  |